NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
15:00 Среда 0 0
11-10-2017, 15:00

Юлія Тимошенко зустрілася з послом Італії - «Политика»

11-10-2017, 15:00
Юлія Тимошенко зустрілася з послом Італії - «Политика»

Вчора Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Італії в Україні Давіде Ла Чечіліа.


Сторони обговорили політичну та соціально-економічну ситуацію в Україні, а також питання дотримання прав і свобод людини в нашій державі.


Особливу увагу було приділено ситуації, пов'язаній з проведенням виборів голів і депутатів до об'єднаних територіальних громад, запланованих на 29 жовтня 2017 року.


У зв'язку з цим Юлія Тимошенко звернула увагу на суттєве посилення тиску на кандидатів від опозиційних партій, керівників місцевих партійних організацій та значне погіршення ситуації зі свободою слова в Україні.


Сторони окремо обговорили ситуацію, яка склалася в Київській області, зокрема тиск на голову обласної ради, представника «Батьківщини» Ганну Старикову, членів обласних рад і голову Київської обласної організації «Батьківщини» Костянтина Бондарєва з використанням залякувань і переслідування.


Посол Італії, яка наразі головує у G7, подякував Юлії Тимошенко за інформацію та висловив занепокоєння через ситуацію в Україні.


Він наголосив, що ознайомить своїх колег-послів групи G7 з наданими фактами.


У зустрічі також взяли участь заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря, перший секретар Посольства Лука Трабальца, голова Київської обласної ради Ганна Старикова та голова Київської обласної організації «Батьківщини» Костянтин Бондарєв.


ba.org.ua


...


 
Распечатать  Нашли ошибку?10:03 Понедельник 0 0 Осторожно: отмороженные боевики! Госдеп США признает очевидное - «Новости Дня» Фото: Fishman64 / shutterstock.com В Сирии боевики, отчаявшись оказывать сопротивление правительственным войскам, устраивают бойню друг с другом. Грызня между бандой ИГИЛ и Джебхат-ан-Нусра дошла до...
10:03 Понедельник 0 0 Раскатали губу: США нормализуют отношения с Россией, если она станет «хорошей» - «Новости Дня» Фото: BEST-BACKGROUNDS / shutterstock.com С подобным заявлением выступила перед журналистами официальный представитель Белого дома Сара Сандерс. «Многое зависит от того, какие отношения Россия хочет...
10:03 Понедельник 0 0 Телефонная АТО: украинские зеки пригрозили ФСБ России - «Новости Дня» Украинские уголовники написали в ФСБ электронное письмо, потребовав 1 миллион долларов и пригрозив новой волной телефонного терроризма. Напомню, в последнее время зафиксировано несколько сотен...
10:03 Понедельник 0 0 ОБСЕ требует от Украины прекратить притеснять журналистов - «Новости Дня» Фото: Skyformat / Shutterstock.com Не так давно на Украине состоялась встреча заместителя министра внутренних дел Татьяны Ковальчук с представителями ОБСЕ. В ходе заседания была поднята одна из...