NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
19:00 Среда 0 0
11-10-2017, 19:00

Профспілки під Кабміном вимагали не перетворювати землю на товар - «Автоновости»

Пакет предложений Путина - «Политика»..

Между Россией и Беларусью вскоре может разразиться...
11-10-2017, 19:00
Профспілки під Кабміном вимагали не перетворювати землю на товар - «Автоновости»

Сьогодні, 11 жовтня, під Кабінетом міністрів відбулася масова акція протесту, до якої долучилися й активісти Всеукраїнської профспілки «Рідна земля». Пікетувальники пройшли маршем від станції метро «Арсенальна» до Будинку уряду, де було проведено кількагодинний мітинг.


Про це повідомляється на офіційному сайті Конфедерації вільних профспілок України.


Учасники акції вимагали заборонити торгівлю землями сільськогосподарського призначення. Промовці у своїх виступах наголошували на тому, що уряд, не питаючи в народу згоди, підписує від імені українців меморандуми з іноземними кредиторами, в яких зобов'язується за позику розпродати їхню ж власність, торгувати основним національним багатством - землею.


З-поміж вимог, які лунали на мітингу, варто виокремити такі: провести повну інвентаризацію всіх національних земельних ресурсів; звільнити голову Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру; відновити Державне агентство земельних ресурсів.


Своєрідним гаслом заходу стали слова «Українська земля - українцям!», які упродовж усієї акції дружно скандували її учасники.


Вечірні Вісті


...


 
Распечатать  Нашли ошибку?22:01 Воскресенье 0 0 Политолог: Роковые для ПАПы слова «Президента в отставку!» - «Политика» «Ну что, роковые для ПАПы слова «Президента в отставку!», пусть и с некоторыми оговорками, на антикоррупционном митинге уже прозвучали. Их обратно в мегафон, как известно, не засунуть», - пишет на...