NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
19:00 Среда 0 0
11-10-2017, 19:00

Стали відомі дати проведення національного відбору на Євробачення-2018 - «Автоновости»

Пакет предложений Путина - «Политика»..

Между Россией и Беларусью вскоре может разразиться...
11-10-2017, 19:00
Стали відомі дати проведення національного відбору на Євробачення-2018 - «Автоновости»

Півфінали національного відбору на Євробачення-2018 заплановані на 10 і 17 лютого, фінал - на 24 лютого.


Про це повідомляється на сайті UA:ПЕРШИЙ.


В UA:ПЕРШИЙ також зазначають, що нацвідбір буде проведено спільно із СТБ, тому заявку на участь можна подати на сайті цього телеканалу. Але народного онлайн-голосування цього разу не буде.


Відбір представника на Євробачення-2018 матиме оновлений склад суддів, імена яких стануть відомі згодом, а також нового музичного продюсера, яким став Руслан Квінта. За словами Наталії Франчук, керівника нацвідбору з боку телеканалу СТБ, музичний продюсер попередніх двох нацвідборів Костянтин Меладзе попросив знайти йому заміну через завантаженість власними проектами.


"Ми пішли назустріч Костянтину, і раді, що до нашої команди долучився саме Руслан. Неймовірно талановитий композитор і продюсер, який багато років є авторитетом для найпопулярніших українських артистів. Крім того, він дуже добре орієнтується в конкурсі "Євробачення", давно стежить за ним, а дві його пісні в різний час брали в ньому участь і зайняли високі місця. З першої ж зустрічі нам сподобався його настрій та підхід до роботи", - коментує Наталія Франчук.


У новому сезоні національного відбору функції музичного продюсера й суддів будуть чітко розділені. Руслан Квінта займатиметься виключно підбором учасників у півфінали і, за необхідності, допомагатиме з аранжуваннями композицій. Таке рішення було ухвалене задля збереження свіжого погляду членів журі на артистів та їхні конкурсні пісні.


Міжнародний пісенний конкурс Євробачення-2018 проходитиме в столиці Португалії Лісабоні 8, 10 і 12 травня.Вечірні Вісті


...


 
Распечатать  Нашли ошибку?22:01 Воскресенье 0 0 Политолог: Роковые для ПАПы слова «Президента в отставку!» - «Политика» «Ну что, роковые для ПАПы слова «Президента в отставку!», пусть и с некоторыми оговорками, на антикоррупционном митинге уже прозвучали. Их обратно в мегафон, как известно, не засунуть», - пишет на...