NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
19:01 Среда 0 0
11-10-2017, 19:01

ООН: В Україні чотири мільйони людей потребують гуманітарної допомоги - «Автоновости»

Пакет предложений Путина - «Политика»..

Между Россией и Беларусью вскоре может разразиться...
11-10-2017, 19:01
ООН: В Україні чотири мільйони людей потребують гуманітарної допомоги - «Автоновости»

В Україні чотири мільйони людей, або майже 9% населення, наразі потребують гуманітарної допомоги.


Про це йдеться в повідомлені на сайті офіційного представництва ООН в Україні.


З наближенням зими агентства ООН співпрацюють з урядом України та владою для забезпечення найбільш вразливого населення уздовж «лінії розмежування» всім необхідним, щоб вижити.


У той же час, План Гуманітарного Реагування 2017 профінансований лише на 25%, тобто фінансування критично не вистачає.


Нагадаємо, 10 - 13 жовтня 2017 року Помічниця Генерального секретаря ООН з гуманітарних питань та заступниця Координатора з питань надзвичайної допомоги Урсула Мюллер відвідає Україну.


У помічниці Генерального секретаря ООН з гуманітарних питань та заступниці Координатора з питань надзвичайної допомоги під час триденного візиту в Україну заплановані зустрічі з вищими посадовими особами Уряду, представниками гуманітарної та дипломатичної спільноти, а також родинами, які були змушені переселитись через конфлікт на сході. Очікується також, що пані Мюллер відвідає схід України, щоб на власні очі побачити гуманітарну ситуацію людей, які живуть на територіях, що постраждали від бойових дій, що тривають вже четвертий рік поспіль.


Вечірні Вісті...


 
Распечатать  Нашли ошибку?22:01 Воскресенье 0 0 Политолог: Роковые для ПАПы слова «Президента в отставку!» - «Политика» «Ну что, роковые для ПАПы слова «Президента в отставку!», пусть и с некоторыми оговорками, на антикоррупционном митинге уже прозвучали. Их обратно в мегафон, как известно, не засунуть», - пишет на...