NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
03:31 Вторник 0 0
7-11-2017, 03:31

«Батьківщина» перемогла на місцевих виборах до ОТГ - «Мир»

Неймар требует от "Барселоны" ускорить переговоры с..

Нападающий "ПСЖ" Неймар требует от "Барселоны" увеличить...
7-11-2017, 03:31

Партія «Батьківщина» здобула перше місце та взяла 29% (921 депутат) на місцевих виборах до об'єднаних територіальних громад за підрахунком 100% голосів. Про це заявила на прес-конференції лідер партії Юлія Тимошенко.


«Загалом політичні партії висунули 2837 кандидатів. Так ось, за результатами підрахунку 100% голосів по 201 об'єднаній територіальній громаді, маємо такі результати: від «Батьківщини» обрано 921 депутата (29%), від БПП - 657 (20,7%), Аграрної партії - 392 (12,4%), УКРОПу - 274 (8,5%), «Нашого краю» - 162 (5,1%), РПЛ - 150 (4,7%), «Самопомочі» - 109 (3,3%), «Свободи» - 95 (2,9%), Опозиційного блоку - 82 (3%), «Громадянської позиції» - 14 (0,4%). Насправді ви бачите реальний рейтинг підтримки політичних сил та їх лідерів.


Це наймасштабніше соціологічне дослідження, проведене за останній час. І ось чому: під час звичайного дослідження як правило опитують близько двох тисяч респондентів. А нині проголосували майже півтора мільйона виборців! І навіть попри численні фальсифікації, підкуп по всій країні та адміністративний тиск, «Батьківщина» посіла перше місце на виборах до ОТГ. Українці проголосували чесно та свідомо, незважаючи ні на які обставини», - сказала Тимошенко.


Лідер «Батьківщини» зазначила, що її політична сила перемогла в 13 областях. Натомість Блок Петра Порошенка лідирує у 6 регіонах.


«Але є один маленький нюанс. Річ у тім, що серед шести областей, у яких переміг БПП, а читай - президент України, є кілька регіонів, де фальшування досягло апогею. По-перше, це Харківська область, де до виборчої кампанії був долучений не тільки адмінресурс, а й усі мафіозні угруповання. «Батьківщину» тут просто «зачистили». Тож і намалювали БПП 82%. Щось схоже відбулося у Вінницькій області. А ще високого результату БПП удалося досягнути в підконтрольній частині Донецької та Луганської областей. Там вкидали у скриньки стільки бюлетенів, скільки хотіли. Плюс на боці Порошенка грала майже вся колишня Партія регіонів. Насправді якщо реально порахувати результати, то БПП матиме 5-6%, та аж ніяк не 21%.


Нині маємо зробити головний висновок: з мафією реально впоратися. Так, вони можуть займатися фальсифікаціями, але їм це не допоможе. Якщо навіть за таких умов, коли нашу партію просто намагалися ліквідувати, ми отримали 29%, то це означає, що є управа на кланову систему. Можна їх перемагати! А ще це дає надію на те, що в країні відбудеться справжнє перезавантаження влади, що буде докорінно змінений курс розвитку країни!..


Сьогодні громадяни України живуть дуже тяжко. За останніми даними соціологічних досліджень, майже 80% українців вважають, що країна рухається у неправильному напрямку. Ще одне: за інформацією рейтингового агентства Moody's, від 2008 року донині ВВП на душу населення зменшилось із 8 тисяч доларів до 2 тисяч доларів на одну людину. Тобто українці збідніли в чотири рази! Тож не дивно що люди хочуть змін, хочуть повністю перезавантажити владу», - зауважила політик.


Водночас Юлія Тимошенко звернула увагу на те, що деякі інформаційні ресурси спотворюють результати виборів до ОТГ.


«Якщо ви подивитеся ключові канали телебачення, інтернет-сайти, то побачите, що Адміністрація президента оголосила переможцем виборів БПП, показавши абсолютно фантастичні результати. І це вже не просто інформаційне спотворення - це, по суті, велика гібридна війна проти народу України. В цій війні нас хочуть переконати, що, попри нищівні для президента та його політсили результати виборів, саме Порошенко та БПП є лідерами. І що чинний президент - реальний претендент на другий термін. Так вони просто перевіряють, як можна обдурювати людей. Та коли дивлюся на такі спроби спотворити результати виборів, згадую, як у 2010 році команда Північної Кореї грала на чемпіонаті світу з футболу й вилетіла... А по поверненню тамтешні телевізійні канали оголосили, що саме команда Північної Кореї перемогла! Щось схоже робить і президент», - констатувала Юлія Тимошенко.


Анна ШЕПТУНОВАДумка експерта


«Муніципальний виборчий марафон не завершується»


Костянтин МАТВІЄНКО,
політичний експерт, голова корпорації стратегічного консалтингу «Гардарика»:


«Напередодні виборів до ОТГ, які відбулися 29 жовтня, ми говорили про шалений і безпрецедентний тиск на опозиційні партії та незалежних кандидатів. Зрозуміло, що для керівництва країни це був момент істини, адже саме за рівнем підтримки в територіальних громадах можна судити про рівень легітимності центральної влади. Тим паче, що правляча партія носить ім'я президента Петра Порошенка.


Отже, явка на цих виборах склала 48%. Для волевиявлення на місцях - це досить нормальний європейський показник. До того ж, ця цифра свідчить про те, що наші громадяни не втратили віри в можливість формувати владу на виборах і, відповідно, впливати на якість свого життя.


Також треба враховувати обставини, за яких відбувалося голосування. Так, згадайте, як на одну з виборчих дільниць села Майське Синельниківського району Дніпрепетровської області був скоєний збройний напад, у результаті якого постраждали двоє поліцейських. До речі, на тій дільниці перемагав кандидат від «Батьківщини», тож це була банальна спроба зірвати вибори.


Тепер щодо методики підрахунку голосів... ЦВК працює у нас вкрай повільно. І відповідальні суб'єкти політичного процесу - політичні партії - самі взяли на себе місію інформування суспільства про результати цих виборів.


Чому результати були різними? Все просто: Блок Петра Порошенка рахував кандидатів у депутати, які були висунуті партією, а також тих, хто, за інформацією місцевих осередків БПП, йшов за їхньої підтримки. «Батьківщина» натомість рахувала винятково кандидатів, виставлених партією, та тих висуванців, які є членами Всеукраїнського об'єднання.


В результаті бачимо, що «Батьківщина» стабільно зберігає перше місце на муніципальних виборах. І це вже четверта хвиля волевиявлення територіальних громад. Очевидно, що це свідчить про довіру не тільки до самої партії, а й до її лідера Юлії Тимошенко. Тим паче, що перемога стала можливою навіть за умов жорсткого адміністративного тиску й потужної інформаційної кампанії проти цієї політичної сили. До речі, як мені відомо, 247 кандидатів від «Батьківщини» були вимушені знятися з виборів, оскільки на них тиснули.


Насамкінець хочу зазначити, що це були наймасштабніші досі вибори напередодні парламентської та президентської кампаній. Однак, за моєю інформацією, на весну готується народне волевиявлення в ще 300 об'єднаних територіальних громадах. Опозиція неодноразово нарікала на те, що вибори відбувалися лише в тих ОТГ, де влада сподівалася виграти. Та цього не сталося. І тепер, під тиском наших міжнародних партнерів і з огляду на загальну логіку адміністративної організації країни, вони зрозуміли, що треба дообрати ради і голів ОТГ, яких наразі немає. Тож, як ми бачимо, цією виборчою кампанією муніципальний виборчий марафон не завершується».


"Вечірні Вісті"...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


16:39 Суббота 0 49 Donya-e eqtesad (Иран): о трех рычагах «нефтяного могущества» России - «ЭКОНОМИКА» За несколько лет плотного сотрудничества с ОПЕК Россия превратилась на рынке нефти в настоящего игрока-«тяжеловеса», даже более влиятельного, чем сама Саудовская Аравия, удивляется иранский...
04:39 Суббота 0 60 IntelliNews (Германия): Россия постепенно начинает осваивать переработку пластика - «ЭКОНОМИКА» Автор на примере компании Сибур, крупнейшего российского производителя нефтехимической продукции, рассказывает об увеличении внимания в стране к вопросам экологии, снижению вредных выбросов в...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх