NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
00:00 Четверг 0 23
12-07-2018, 00:00

«Батьківщина» вимагає зупинити тиск на медіа, захистити свободу слова в Україні - «Мир»

12-07-2018, 00:00

Ситуація із забезпеченням свободи слова і захистом права громадян на вільне поширення та отримання інформації в Україні останнім часом викликає дедалі більше занепокоєння.


Розуміючи, що шансів утриматися біля керма демократичним і законним шляхом в них немає, можновладці все відвертіше роблять ставку на маніпуляції та посилюють тиск на медіа, навіть не маскуючи своїх кроків.


Інтерв'ю Юлії Тимошенко програмі «Доброго ранку, країно!», вочевидь, викликало таке шалене невдоволення влади, що керівництво суспільного телебачення поквапилося публічно засудити дії журналістів, які працюють на каналі. І оголосило про закриття цього телевізійного проекту.


Кілька місяців тривали спроби «підвісити» питання про продовження ліцензій для кількох національних телеканалів. Протестуючи проти політизації роботи Національної Ради з питань телебачення і радіомовлення, заяву про відставку змушена була написати перший заступник голови цієї Ради Ольга Герасим'юк.


Влада цинічно проштовхує так званий «законопроект №6688», який передбачає позасудове закриття «неугодних» сайтів і фактичне запровадження цензури в Інтернеті за путінським зразком. Пропонують навіть обмежити право журналістів працювати у приміщеннях Верховної Ради.


Усе це в своїй сукупності свідчить про те, що тиск на ЗМІ стає нахабнішим і системнішим. І чим ближче до виборів, тим, на жаль, сильнішим буде бажання влади обмежити свободу слова. Протистояти цьому можна лише спільними зусиллями медіа, громадянського суспільства та демократичних політичних сил.


Ми закликаємо до солідарності у відстоюванні прав громадян, наших з вами прав, усіх, хто прагне кращого майбутнього для нашої країни.


Ми зробимо все від нас залежне, щоб кожен випадок тиску та перешкоджання законній діяльності ЗМІ був задокументований і переданий на розгляд як вітчизняних, так і європейських і світових структур, відповідальних за захист свободи слова. Ми вимагаємо найретельнішого розслідування і покарання винних у порушенні українських законів і міжнародних зобов'язань нашої країни.


Свободу не спинити!


Разом - переможемо!


Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»


ba.org.ua


...


Расказать друзьям о новости дня.
 
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


06:00 Суббота 0 23 В правительстве РФ подсчитали, сколько россиян не доживет до пенсии - «Мир» В российских СМИ опубликована шокирующая информация о цене пенсионной реформы, принимаемой в государстве. Стало известно, сколько граждан "скрепной" не доживет до заслуженного отдыха. По подсчетом...
06:00 Суббота 0 15 На Донбассе патрули ловят мужчин прямо на улицах и доставляют их в военкоматы - «Мир» Российские кураторы незаконных вооруженных бандформирований "Л/ДНР" на Донбассе насильно принуждают мужчин на оккупированной территории вступать в ряды НЗФ. Пресс-секретарь Министерства обороны...
06:00 Суббота 0 17 Россиян заставляют снабжать "невидимую" армию Путина на Донбассе за свой счет - «Мир» В соцсети опубликован пост россиянки, ставший весомым доказательством того, что российские военные на Донбассе были и есть, а президент Путин, как всегда, врет, говоря о том, что армии РФ на востоке...
06:00 Суббота 0 15 Украинским дзюдоистам не дали ни копейки за участие в Чемпионате Европы в России - «Мир» Спортсмены сборной Украины по дзюдо не получат призовые за бронзу первого в истории чемпионата Европы среди смешанных команд. Причина - соревнования проходили на территории России. Об этом заявил...

У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх