NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
16:04 Пятница 0 0
7-09-2018, 16:04

Юлія Тимошенко пояснила, як знизити ціни на газ для населення - «Мир»

Олег Постернак: Если желаем очищения "авгиевых..

«Как-то мы все пропустили то время, когда между чиновником...
7-09-2018, 16:04

Юлія Тимошенко звинуватила владу у зароблянні надприбутків на підвищенні ціни на газ і пояснила, як цього можна уникнути.


Про це лідер «Батьківщини» написала на своїй сторінці у Facebook.


За її словами, судячи з останніх заяв прем'єр-міністра, уникнути чергового суттєвого підвищення ціни на газ українцям не вдасться.


«Сьогодні у Верховній Раді Гройсман сказав, що ні в чому не винуватий, а підвищення ціни на газ в Україні - це умова МВФ. Президент при цьому красномовно мовчить», - зауважила вона.


Лідер партії переконана, будь-яке підвищення ціни на газ остаточно вб'є і бюджет країни, і бюджети родин.


«Мільйони українців просто не зможуть платити. Їм і зараз немає чим оплачувати комунальні рахунки, навіть до початку опалювального сезону. Де людям брати кошти? Державний бюджет також не витримає додаткове навантаження. На цей рік закладено 71 млрд грн на субсидії, а до кінця року навіть за чинних тарифів реально знадобиться ще на 7 млрд більше. До того ж доходи бюджету не виконуються», - повідомила політик.


Юлія Тимошенко наголосила на тому, що керівники держави створюють монопольний ринок і необґрунтовано підвищують ціну на газ з однією метою: заробити надприбутки. Такі дії вона назвала злочином проти власного народу.


«Які б вимоги не ставив Міжнародний валютний фонд, завдання влади - захистити людей. Тим більше, що такі можливості є. Ціна на газ нині абсолютно необґрунтована. Не може будь-який товар, який продається монопольно, мати 200% рентабельності. Я маю на увазі газ українського видобутку», - написала Тимошенко.


Вона закликала керівництво держави переконати Міжнародний валютний фонд в абсолютній недопустимості підвищення ціни на газ.


Юлія Тимошенко також зазначила, що після приходу до влади її команди вони негайно знизять тарифи на газ до рентабельної адекватної ціни, яка буде повністю прибутковою, забезпечуватиме розвиток галузі і становитиме 80-90$ за тисячу кубометрів....


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


00:52 Среда 0 20 Bloomberg: Мобиус советует покупать золото на любом уровне на фоне смягчения денежно-кредитной политики ведущими центробанками мира - «ЭКОНОМИКА» Известный инвестор Марк Мобиус на фоне информации о резком росте цены на золото полностью одобрил покупку драгоценного металла, заявив, что его накопление принесет выгоду в долгосрочной перспективе,...
16:23 Вторник 0 28 «Валаал»: терапевтический поединок как средство избавиться от депрессии и наладить счаст - «Новости дня» Недавно в Москве появилась новая, пока еще неизвестная широкой аудитории, гармонизирующая жизнь методика, сочетающая в себе боевые искусства и психотерапию.   А точнее боевые тренировки, нацеленные...
08:45 Вторник 0 47 11-кратная чемпионка мира из Канады Лапуант попалась на допинге. - «Новости дня» Ее все поддерживают. Она же не из России. Допинг — дело тонкое. На нем попадаются не только отчаявшиеся спортсмены, которые хотят любой ценой добиться желаемого результата, но и уже давно...
08:43 Вторник 0 43 Le Figaro: не стоит смотреть на Россию глазами разочарованного представителя Запада. - «Новости дня» Президент Росси Владимир Путин прибыл 19 августа в форт Брегансон на двустороннюю встречу с французским коллегой Эммануэлем Макроном незадолго до саммита «семерки», откуда Россия была исключена. ...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх