NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
16:15 Среда 0 0
12-09-2018, 16:15

Іван Крулько: 21 вересня Юлія Тимошенко представить Новий економічний курс - «Мир»

Стрелков признался, что прятался за детьми на Донбассе..

Бывший главарь боевиков "ДНР" Игорь Гиркин (Стрелков)...
12-09-2018, 16:15

21 вересня під час економічного форуму лідер «Батьківщини» і кандидат у президенти Юлія Тимошенко разом із фахівцями представить Україні Новий економічний курс.


Про це повідомив Іван Крулько, заступник голови партії «Батьківщина» під час ефіру на телеканалі «ZIK».


«Я вже ознайомився із текстом Нового економічного курсу, який Юлія Тимошенко презентуватиме 21 вересня. Це надзвичайно глибокий документ із аналізом стану економіки, пропозиціями і конкретними рішеннями того, що треба робити, щоб виводити українську економіку із кризи», - поділився враженнями народний депутат.


За його словами, із усіх кандидатів, які на сьогодні заявили про своє бажання йти у президенти, лише Юлія Тимошенко запропонувала концептуальні і стратегічні бачення вирішення проблем за різними напрямками.


«Тимошенко не говорить гаслами. Вона оперує конкретними і глибоко продуманими ідеями та рішеннями, які можна буде ухвалювати одразу після перемоги на виборах, аби виводити Україну на якісно новий рівень життя та економіки», - зазначив Іван Крулько.


Парламентарій також зізнався, що особисто йому подобається такий формат дискусії, коли політичний лідер і кандидат у президенти не озвучує два-три пустих гасла, а пропонує конкретне вирішення проблем, з якими люди стикаються щодня.


«Люди вже давно чекають, коли з ними почнуть говорити відверто і вирішувати їхні щоденні проблеми», - резюмував Крулько.ba.org.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


12:00 Воскресенье 0 15 МИД КНР отказалось признавать созданную Москвой "республику" Южная Осетия - «Мир» Глава министерства иностранных дел Китая Ван И осудил агрессию РФ против Грузии. Он также заверил, что КНР не признает оккупационный режим Южной Осетии. Внимание на громкое заявление властей Китая...
12:00 Воскресенье 0 13 Макрон уверен, что Нотр-Дам можно восстановить за 5 лет - «Мир» По словам президента Франции, архитекторы должны будут проявить изобретательность при восстановлении собора Президент Франции Эммануэль Макрон считает технически возможным восстановить пострадавший...
12:00 Воскресенье 0 13 В Запорожье разоблачили подпольную мастерскую по переделке и ремонту оружия - «Мир» В квартире у злоумышленника нашли оружие и комплектующие к нему, запалы и инструменты Правоохранители обнаружили подпольный цех по ремонту и переделке оружия в Запорожье. Об этом сообщила...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх