NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
20:57 Среда 0 0
19-09-2018, 20:57

Іван Крулько: Порошенко хоче тотально контролювати ЦВК, включно із кворумом - «Мир»

19-09-2018, 20:57

Петро Порошенко хоче тотально контролювати ЦВК, включно із кворумом: щоб більшість членів комісії від БПП могли провести засідання і ухвалити будь-яке рішення.


На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час ток-шоу на телеканалі «Прямий», коментуючи відсутність голосів «Батьківщини» за зміну кількісного складу ЦВК з 15 до 17 осіб.


Політик переконаний, не можна нехтувати законами, щоб були втілені у життя всі забаганки Банкової.


«Сьогодні був конкретний приклад, коли за забаганки Банкової парламент повинен був голосувати за основу і в цілому, за один день, у режимі «зараз внесли - після обіду проголосували». По-перше, є певна процедура, передбачена Регламентом, а по-друге, ми проти того, щоб закони ухвалювались під когось і проти узурпації влади», - пояснив позицію «Батьківщини» Іван Крулько.


На думку народного депутата, якщо навіть у таких простих питаннях, коли 15 членів змінюють на 17, порушується процедура, цей закон потім обов'язково дуже жорстко аукнеться всій країні. Тим більше, що йдеться про такий важливий орган як ЦВК, що встановлює результати голосування виборів президента і народних депутатів України.


«Розумієте, куди ми йдемо? Якби Президент України хотів чесних і прозорих виборів, для чого йому контролювати тотально 2/3 ЦВК?» - риторично натякнув парламентарій.


Іван Крулько переконаний, що цей закон оперативно буде підписаний президентом на четвер, хоч у парламенті вже є подання про його переголосування і за ротацію членів ЦВК «Батьківщина» голосуватиме.


ba.org.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


16:39 Суббота 0 38 Donya-e eqtesad (Иран): о трех рычагах «нефтяного могущества» России - «ЭКОНОМИКА» За несколько лет плотного сотрудничества с ОПЕК Россия превратилась на рынке нефти в настоящего игрока-«тяжеловеса», даже более влиятельного, чем сама Саудовская Аравия, удивляется иранский...
04:39 Суббота 0 42 IntelliNews (Германия): Россия постепенно начинает осваивать переработку пластика - «ЭКОНОМИКА» Автор на примере компании Сибур, крупнейшего российского производителя нефтехимической продукции, рассказывает об увеличении внимания в стране к вопросам экологии, снижению вредных выбросов в...
16:07 Пятница 0 34 В прокат вийшло сімейне фенетезі «Поліна і таємниця кіностудії» - «Мир» Фільм розповідає історію дівчинки Поліни, яка нічого не знає про своє минуле і долю батьків. Вона живе в будинку зі злою тіткою і двоюрідним братом, які таємно планують позбутися дівчинки в день її...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх