NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
12:06 Воскресенье 0 0
30-09-2018, 12:06

Наша команда робить ставку на інтелект, - Юлія Тимошенко привітала бібліотекарів - «Мир»

30-09-2018, 12:06

Юлія Тимошенко привітала бібліотекарів із Днем бібліотек, і подякувала їм за самовіддану, вірну та старанну роботу, попри труднощі та проблеми.


На думку лідера «Батьківщини», бібліотеки країни по-своєму виховали людей не менше, ніж освітні заклади.


«І сьогодні я з радістю бачу, що в найтехнологічніших місцях планети - у Гонконзі, у Сінгапурі, у Токіо, у Нью-Йорку - знані і передові архітектори та дизайнери будують все нові й нові гарні і вишукані бібліотеки. Так і має бути. Якщо бажаєш щось дізнатися про країну, у якій перебуваєш, - сходи в бібліотеку. Це, можливо, найточніший тест на культуру та на духовність суспільства», - написала вона на своїй сторінці у Facebook.
Саме тому, наголосила Юлія Тимошенко, її команда робить ставку на інтелект.


«Ми вважаємо, що великі центральні та наукові бібліотеки мають стати своєрідними науковими центрами, а бібліотеки другого та третього рівнів - осередками освіти, спілкування та інкубатором для появи інтелектуалів. Нова влада запропонує нову стратегію розвитку бібліотечної справи, яка буде перебудована під вимоги та потреби часу. Обов'язково, завжди вам допомагатиму», - зазначила лідер партії.


ba.org.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


16:51 Пятница 0 44 СБУ разоблачила коррупционную схему поставок некачественных продуктов Минобороны - «Мир» В рамках противодействия коррупции в оборонной сфере правоохранители разоблачили схему поставок некачественных продуктов для нужд Министерства обороны. Об этом сообщили УНН в пресс-центре Службы...
16:49 Пятница 0 33 Tiscali (Чехия): чем дальше, тем мы глупее. Но почему? - «Наука» Средний уровень интеллекта снижается по всему миру — это подтверждает ряд исследований. Мы глупеем? Разные исследования ученых дают разные ответы на этот вопрос. В статье приводятся некоторые из них....
12:34 Пятница 0 28 В Сеуле построят крупнейшую в мире плавучую электростанцию - «Мир» Правительство Южной Кореи одобрило проект создания самой крупной в мире плавучей электростанции на солнечных батареях Об этом сообщает южнокорейское министерство промышленности, торговли и...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх