NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
15:00 Понедельник 0 86
24-12-2018, 15:00

Вибори в ОТГ: перемоги «Батьківщини» - «Мир»

24-12-2018, 15:00

ОТГ, де ВО «Батьківщина» здобула перший результат:


На Волині «Батьківщина» - абсолютний лідер у Привітненській ОТГ


За попередніми підсумками голосування, висуванці Локачинської районної парторганізації, що у Волинській області, вибороли 10 із 16 депутатських мандатів у Привітненській ОТГ.


Про це повідомляє прес-служба регіонального партійного осередку ВО «Батьківщина».


«У нашому районі також обирали депутатів до новоутвореної Війницької ОТГ. Тут «Батьківщина» теж матиме свою фракцію - перемогу отримали шість наших висуванців. А на довиборах у Затурцівській ОТГ партійці району набрали найбільшу кількість голосів на 4-х із 7 округів», - розповів голова Локачинської районної парторганізації Юрій Прокуда.


За його словами, загалом 23 грудня локачинські «батьківщинівці» здобули 20 із 35 депутатських мандатів на виборах у трьох ОТГ.


«Батьківщина» на Львівщині здобула перше місце на виборах до рад ОТГ


За попередніми даними, кандидати в депутати до рад громад Львівської області від ВО «Батьківщина» отримали 27,45% голосів серед учасників за партійною приналежністю.


Як повідомляє прес-служба регіонального партосередку, результати виборів на Львівщині продемонстрували, що ВО «Батьківщина» - політична сила, яка отримала представництво у всіх п'яти об'єднаних територіальних громадах, де 23 грудня відбулося голосування.


Так, до рад ОТГ Львівщини обрали 28 депутатів від ВО «Батьківщина», 22 - від БПП «Солідарність» та 16 - від «Укропу».


Голова Львівської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк зазначив, що відсоток підтримки політсили був би більший, якби вибори відбувалися згідно з моральними та законодавчими нормами.


«Ми неодноразового заявляли про застосування адмінресурсу та погрози нашим кандидатам. Це неприпустимо і, відповідно, це позначилося на загальному результаті», - сказав голова «Батьківщини» на Львівщині Михайло Цимбалюк.


Чернівецька «Батьківщина» впевнено перемогла на місцевих виборах


У виборах, які відбулися 23 грудня в чотирьох ОТГ на Буковині, впевнено перемогла партія ВО «Батьківщина». Такі результати попереднього підрахунку голосів.


Про це інформує прес-служба Чернівецької обласної партійної організації.


«У Ставчанській сільській громаді висуванці «Батьківщини» здобули 9 мандатів з 14-ти (64,2%), зокрема в с. Малятинці, яке входить до цієї громади, партійці перемогли в п'яти округах із п'яти, тобто стовідсотково! Також «батьківщинівець» Іван Тодорович очолив Ставчанську ОТГ», - ідеться в повідомленні регіонального партосередку.


У Неполоківецькій сільській громаді представники «Батьківщини» матимуть 14 мандатів з 26-ти (53,8%).


У Чагорській сільській громаді «Батьківщина» отримає 11 мандатів з 26-ти (42,3%).


Попередні результати виборів до Хотинської міської ОТГ: «Батьківщина» посіла перше місце з результатом 19,81%. Кандидати від президентської партії БПП здобули тут всього 2,32%.


Черкаська «Батьківщина» стала лідером виборчих перегонів в ОТГ


За попереднім підрахунком голосів, кандидати в депутати до рад об'єднаних територіальних громад Черкащини загалом отримали 38% голосів виборців серед учасників перегонів, висунутих від партій.


Як інформує прес-служба обласної парторганізації, до рад ОТГ пройшло 108 депутатів від «Батьківщини».


Найвищі результати в ОТГ здобули висуванці «Батьківщини» Кам'янського, Смілянського, Лисянського, Уманського та Черкаського районів.


Головами ОТГ стали три представники політсили Юлії Тимошенко. Так, у Лисянській ОТГ переміг кандидат від «Батьківщини» Юрій Корнієнко, у Червонослобідській - Юлія Дубовик, у Михайлівській - Андрій Донець.


Голова Черкаського обласного виборчого штабу Юрій Тренкін висловив переконання, що результати були б ще вищими, якби на виборах не порушували виборче законодавство.


«Спостерігачі від «Батьківщини» постійно повідомляли про застосування адміністративного тиску, фальсифікації на виборчих дільницях. На дільниці №710759, що розташована в Чигиринській загальноосвітній школі №2, досі немає результатів голосування», - повідомив Юрій Тренкін.


Він наголосив, що «Батьківщині» вдалося досягти високого результату завдяки роботі потужної професійної команди.


«Наші партійці - це люди, які мають високий рівень довіри серед населення, професіонали, яких без будь-якого адмінресурсу та підкупів обрали мешканці новостворених громад», - сказав Юрій Тренкін.


«Батьківщина» перемогла на місцевих виборах на Прикарпатті


Партія «Батьківщина» здобула беззастережну перемогу на виборах до рад ОТГ в Івано-Франківській області.


Як повідомляє прес-служба регіональної обласної парторганізації, кандидатів від «Батьківщини» загалом підтримали 37,14% виборців.


23 грудня вибори на Івано-Франківщині відбулися в чотирьох об'єднаних територіальних громадах.


В Івано-Франківській обласній «Батьківщині» наголошують, що це вже сьома хвиля виборів у новостворених ОТГ і в кожній з них політична сила Юлії Тимошенко здобувала беззаперечні перемоги.


На Полтавщині «Батьківщина» отримує перемогу на виборах до рад ОТГ


За попередніми підсумками виборів в ОТГ, що 23 грудня відбулися на Полтавщині, ВО «Батьківщина» отримала 20 мандатів, що становить 43,5 відсотка від загальної кількості депутатів, висунутих від політичних партій.


Про це повідомляє прес-служба обласного партійного осередку.


За словами народного депутата України, очільника «батьківщинівців» Полтавщини Руслана Богдана, вибори вчергове засвідчили високий рівень довіри людей до «Батьківщини».


«Не зважаючи на прямий і непрямий тиск, перепони й погрози владних чиновників, наша політсила на Полтавщині протягом усіх хвиль виборів до рад ОТГ дає стабільно високий результат», - зауважив парламентар.


Руслан Богдан привітав висуванців «Батьківщини» з черговою перемогою, подякував землякам за довіру, а також пообіцяв, що робота депутатського корпусу від «Батьківщини» на всіх рівнях підпорядковуватиметься єдиній меті - працювати на користь громади.ba.org.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


20:47 Воскресенье 0 70 Россия не выполняет обязательства по разведению сил в Станице Луганской, - СЦКК - «Мир» Российские наемники не демонтировали фортификации в районе Станицы Луганской Украинская сторона Совместного центра по контролю и координации фиксирует невыполнение незаконными вооруженными...
20:47 Воскресенье 0 26 Украина и Турция договорились о взаимном признании водительских прав - «Мир» Украина и Турция договорились о взаимном признании водительских удостоверений. Об этом сообщает Департамент коммуникаций НПУ. "Министр внутренних дел Арсен Аваков и внутренних дел Турции Сулейман......
20:20 Воскресенье 0 25 Baijiahao (Китай): Россия — самая большая страна, с самой длинной береговой линией, но хороших портов там мало - «ЭКОНОМИКА» В Китае не такая протяженная береговая линия, как в России. Но там множество благоустроенных портов. А что же в России? Владивосток, Санкт-Петербург, Севастополь и Мурманск — всего четыре основных...
16:23 Воскресенье 0 24 В Иране прокомментировали намерение США отправить войска на Ближний Восток - «Мир» Министр иностранных дел Ирана Мохаммад Джавад Зариф отреагировал на решение Вашингтона усилить военное присутствие в Саудовской Аравии после нападения на нефтеперерабатывающий завод....У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх