Руфина
Опубликовано: 18:05, 23 январь 2019
Мир / Украина

Андрій Сенченко: У нас є стратегія, команда, воля та лідер - Юлія Тимошенко - «Мир»

У 100-ту річницю важливої події в історії України - проголошення Акту Злуки - відбувся з'їзд партії «Батьківщина». Зараз, як і в ті далекі часи, країна опинилася в стані війни на два фронти. ...
Андрій Сенченко: У нас є стратегія, команда, воля та лідер - Юлія Тимошенко - «Мир»

У 100-ту річницю важливої події в історії України - проголошення Акту Злуки - відбувся з'їзд партії «Батьківщина».


Зараз, як і в ті далекі часи, країна опинилася в стані війни на два фронти.


Сьогодні загроза нашій незалежності - російська агресія і внутрішній ворог - корупція, непрофесійність і бездіяльність влади, що призвели до зневіри багатьох людей у майбутньому власної країни.


За всі роки новітньої української історії тільки одного разу влада насправді була з народом, коли в 1991 році на референдумі був підтриманий Акт проголошення незалежності України. Тоді народилася наша держава.


Зараз, у скрутні часи війни, без взаємної довіри і підтримки, без єднання влади та народу країні не вистояти і не перемогти.


Сьогодні потрібні не яскраві передвиборчі лозунги, а зрозуміла стратегія дій і справжні партнерські відносини влади та суспільства.


Єдиний кандидат у президенти, який запропонував нову якість української політики, розробив і оприлюднив детальну стратегію дій по всіх важливих напрямках, який запропонував суспільству широкий діалог, який говорить з народом однією мовою - це Юлія Тимошенко.Саме тому багатотисячний з'їзд і вся команда Воєнного кабінету, що наполегливо працює над реалізацією Нової стратегії миру та безпеки, сьогодні перед всією країною впевнено підтримали кандидата в Президенти України Юлію Тимошенко.


У нас є стратегія, команда, лідер і воля.


Нам потрібні довіра та підтримка українського народу!


Андрій Сенченко,
координатор Воєнного кабінету Юлії Тимошенко, член Політради партії «Батьківщина»,
лідер Всеукраїнського руху «Сила права»,

Facebook, 23 січня 2019р....

Следующая похожая новость...

Заметили ошЫбку
Выделите текст и нажмите
Обсудить (0)