NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
18:30 Среда 0 131
6-02-2019, 18:30

Іван Крулько: «Батьківщина» вимагає зупинити підкуп виборців - «Мир»

В прокат вийшло сімейне фенетезі «Поліна і таємниця..

Фільм розповідає історію дівчинки Поліни, яка нічого не...
6-02-2019, 18:30

«Батьківщина» вимагає від правоохоронних органів припинити схему масового підкупу виборців, який планується командою президента.


На цьому наголосив Іван Крулько, заступник Голови партії «Батьківщина» під час виступу в сесійній залі у Верховній Раді.


Схема підкупу відома: зараз по всій Україні працюють агітаційні групи, які вишукують людей, готових продати голос за 1 000 грн. Вже заготовлені навіть банківські картки, на які потім перераховуватимуть гроші так званим «агітаторам за президента», повідомив він.


Іван Крулько обурився тим, що спочатку українців довели до жахливої бідності через завищені тарифи на газ і комунальні платежі. А тепер частину грошей, які вони витягнули з кишень українців, хочуть спрямувати на підкуп виборців, пояснив політик.


Заступник Голови партії також обурився, що чинна влада змусила мільйони українців виїхати за кордон, «вбила» середній клас і на тлі цього вони намагатимуться купити голос українця за 1000 грн, щоб сфальшувати результати виборів і далі залишити цей режим, який робитиме бізнес на крові, зауважив він.


«Цьому треба покласти край», - наголосив парламентарій.


Саме тому Юлія Тимошенко звернулась до Нацполіції із заявою про злочин стосовно підготовки масового підкупу виборців, зауважив народний депутат.


За словами Івана Крулька, Юлія Тимошенко намагається зупинити грабунок українського народу через тарифи, газові схеми, які створені з кумом Путіна, та через бізнес на війні.ba.org.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


16:07 Пятница 0 11 В прокат вийшло сімейне фенетезі «Поліна і таємниця кіностудії» - «Мир» Фільм розповідає історію дівчинки Поліни, яка нічого не знає про своє минуле і долю батьків. Вона живе в будинку зі злою тіткою і двоюрідним братом, які таємно планують позбутися дівчинки в день її...
08:53 Пятница 0 41 Микропластик в питьевой воде не угрожает здоровью людей — ВОЗ - «Новости дня» Над Землей нависла серьезная угроза. Горы полиэтиленовых пакетов и пластиковых бутылок повсюду, но их угроза меркнет перед заявлением ученых об обнаружении микропластика в питьевой воде. Всемирная...
20:01 Четверг 0 40 The New York Times (США): проблемы Германии отразились на всем мире - «ЭКОНОМИКА» Экономика страдает из-за одержимости долгом. Около 2010 года политики и эксперты подхватили лихорадку жесткой экономии в тяжелой форме, считает автор. Они утратили интерес к борьбе с безработицей и...
00:37 Четверг 0 95 Нота СССР об отказе подарить Японии Южные Курилы - «Новости дня» ОТ РЕДАКЦИИ "ОТЧИЗНЫ". По многочисленным просьбам публикуем ноту Советского руководства Японии о невозможности передачи ей ранее обещанных островов Южных Курил. Нота вошла в историю под названием...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх