NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
15:24 Пятница 0 86
8-02-2019, 15:24

Юлія Тимошенко: Громадяни повинні мати можливість відкликати і депутатів, і президента - «Мир»

8-02-2019, 15:24

Про це заявила Юлія Тимошенко на на зустрічі з громадою в Умані.


Вона зазначила, що у чинній Конституції, на жаль, процедура імпічменту виписана так, що її ніхто і ніколи не зможе його здійснити.


«У Конституції прописали, як змістити президента, але написали маленьку фразу: процедуру імпічменту і притягнення до відповідальності президента можна реалізувати тільки, якщо буде ухвалений відповідний закон про імпічмент», - сказала лідер «Батьківщини».


Проте, як зауважила Юлія Тимошенко, з 1996 року і до сьогодні жоден президент не мав часу ухвалити такий закон: «Його не існує сьогодні. Це означає, що не існує імпічменту. Конституцію не для вас писали. Вона так зроблена, що ніхто ні за що не відповідає. Ніхто не контролюється. Вони самі себе контролюють».


Ухвалення закону про імпічмент, за її словами, є необхідним, проте недостатнім. Реальний механізм рівності перед законом для всіх запровадить вже нова Конституція України. Її проект розробляють найкращі вітчизняні фахівці, до обговорення можуть долучитися усі громадяни, а сама вона буде ухвалена на загальнонаціональному референдумі.


Юлія Тимошенко висловила впевненість, що в Новій Конституції будуть закладені процедури, які дозволять українцям відкликати будь-якого посадовця, який порушує закон або не може впоратись із покладеними на нього обов'язками, - аж до найвищих посадових осіб. Виборці зможуть відкликати і керівників держави, і депутатів.


ba.org.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


00:37 Четверг 0 15 Нота СССР об отказе подарить Японии Южные Курилы - «Новости дня» ОТ РЕДАКЦИИ "ОТЧИЗНЫ". По многочисленным просьбам публикуем ноту Советского руководства Японии о невозможности передачи ей ранее обещанных островов Южных Курил. Нота вошла в историю под названием...
16:21 Среда 0 47 «Это кошмар»: реальность европейского пограничного контроля в маленьком польском городке (The Telegraph, Великобритания) - «ЭКОНОМИКА» В случае выхода Британии из Евросоюза ее граница с Ирландией из внутренней превратится во внешнюю. Чем это грозит экономике, разбирается автор The Telegraph, приводящий в качестве примера ситуацию,...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх