NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
15:24 Пятница 0 75
8-02-2019, 15:24

Юлія Тимошенко: Громадяни повинні мати можливість відкликати і депутатів, і президента - «Мир»

Форум киберпреступников подвергся хакерской атаке -..

OGusers - форум, популярный среди людей, занимающихся...
8-02-2019, 15:24

Про це заявила Юлія Тимошенко на на зустрічі з громадою в Умані.


Вона зазначила, що у чинній Конституції, на жаль, процедура імпічменту виписана так, що її ніхто і ніколи не зможе його здійснити.


«У Конституції прописали, як змістити президента, але написали маленьку фразу: процедуру імпічменту і притягнення до відповідальності президента можна реалізувати тільки, якщо буде ухвалений відповідний закон про імпічмент», - сказала лідер «Батьківщини».


Проте, як зауважила Юлія Тимошенко, з 1996 року і до сьогодні жоден президент не мав часу ухвалити такий закон: «Його не існує сьогодні. Це означає, що не існує імпічменту. Конституцію не для вас писали. Вона так зроблена, що ніхто ні за що не відповідає. Ніхто не контролюється. Вони самі себе контролюють».


Ухвалення закону про імпічмент, за її словами, є необхідним, проте недостатнім. Реальний механізм рівності перед законом для всіх запровадить вже нова Конституція України. Її проект розробляють найкращі вітчизняні фахівці, до обговорення можуть долучитися усі громадяни, а сама вона буде ухвалена на загальнонаціональному референдумі.


Юлія Тимошенко висловила впевненість, що в Новій Конституції будуть закладені процедури, які дозволять українцям відкликати будь-якого посадовця, який порушує закон або не може впоратись із покладеними на нього обов'язками, - аж до найвищих посадових осіб. Виборці зможуть відкликати і керівників держави, і депутатів.


ba.org.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


16:01 Пятница 0 12 Оккупанты в Донбассе начали проверку боеспособности своих войск - разведка - «Мир» По информации Главного управления разведки Минобороны Украины российско-оккупационное командование начало комплексную проверку по определению реального состояния боеспособности...
04:32 Пятница 0 26 Quanta Magazine (США): ученые открывают все новые планеты, и их удивляет одна закономерность - «Наука» Космический телескоп НАСА для исследования транзитных экзопланет находит все новые небесные тела вне Солнечной системы. Астрономы обнаружили некоторую закономерность в размерах планет и это их...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх