Bootman
Опубликовано: 16:14, 20 сентябрь 2019
Мир / Украина

«Батьківщина» готова допомогти уряду вдосконалити Державний бюджет-2020 - «Мир»

Головний фінансовий документ країни на 2020 рік важко назвати бюджетом розвитку, оскільки уряд у його проекті не передбачив вирішення питання детінізації та деофшоризації української економіки, натомість збільшує...
«Батьківщина» готова допомогти уряду вдосконалити Державний бюджет-2020 - «Мир»
«Батьківщина» готова допомогти уряду вдосконалити Державний бюджет-2020 - «Мир»

Головний фінансовий документ країни на 2020 рік важко назвати бюджетом розвитку, оскільки уряд у його проекті не передбачив вирішення питання детінізації та деофшоризації української економіки, натомість збільшує тиск на малий та середній бізнес.


Про це під час брифінгу у Верховній Раді України повідомив народний депутат від фракції ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк.


«Наразі в Кабміні не дослухалися до наших пропозицій щодо того, щоб природний газ власного видобутку скеровувався українському споживачеві. А це суттєво може допомогти у наповненні державної скарбниці», - розповів він.


Політик також наголосив на тому, що у бюджеті наступного року передбачена мінімальна пенсія на рівні 1669 грн при прожитковому рівні 2027 грн.«Фракція ВО «Батьківщина» підготувала низку пропозицій для уряду щодо вдосконалення проекту Державного бюджету. І ми готові спільно працювати з монобільшістю у парламенті та урядовцями задля вдосконалення цього фінансового документу. Основне наше завдання, щоб кожен громадянин держави відчував покращення як власного, так і державного добробуту», - підсумував Михайло Цимбалюк.


ba.org.ua


...

Следующая похожая новость...
Заметили ошЫбку
Выделите текст и нажмите
Обсудить (0)