NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
05:01 Четверг 0 0
23-02-2017, 05:01

Іван Крулько: Адмінсуд знову затягує «тарифну» справу Тимошенко проти Кабміну - «Политика»

Мужчина хотел вывезти из Украины 15 кг янтаря и..

Мужчина через аэропорт "Борисполь" хотел вывезти из Украины...
23-02-2017, 05:01
Іван Крулько: Адмінсуд знову затягує «тарифну» справу Тимошенко проти Кабміну - «Политика»

Якщо суд не здатен здійснювати правосуддя в розумні строки за обґрунтованими позовами - це свідчить про повний провал розрекламованої судової реформи, яку проводив Президент України.


На цьому наголосив народний депутат від «Батьківщини» Іван Крулько, коментуючи розгляд в Окружному адміністративному суді м. Києва «тарифної справи» Юлії Тимошенко проти Кабінету міністрів.


Політик обурився, що позов лідера «Батьківщини» розглядається у суді вже 9 місяців через постійні затягування та відкладання справи: то через зміну представників Кабміну, то через нові клопотання, які повторюються через введення до процесу нових представників від Кабміну, то через зміну складу суду.


Читайте також: Украинцы разочаровались в горе-реформаторе Гройсмане (опрос)


Народний депутат уточнив: «За цей час, через закінчення повноважень двох суддів, уже встиг помінятись склад суду - і розгляд справи розпочато заново».


«Виходячи із «тарифної справи», ми бачимо, що судова реформа була спрямована на одне - зробити суд ручним, абсолютно залежним та кишеньковим, який має вирішувати справи не за законом, а за телефонним правом», - наголосив Іван Крулько.


Про це, за його словами, свідчить й сьогоднішнє засідання суду у «тарифній справі» Тимошенко проти уряду, адже до колегії суддів увійшов особисто голова Окружного суду Павло Вовк.


«Він прийшов на засідання не просто так, а щоб своєю присутністю демонструвати, що все відбувається під чітким наглядом із Банкової», - висловив переконання Іван Крулько.


Політик наголосив, що про затягування справи свідчить і той факт, що сьогодні Кабмін подав до суду 5 клопотань, які вже подавав раніше через інших представників у суді, і які не були вирішені на користь уряду.


«Ці матеріали є у судовій справі. Але Кабмін по-новому подає клопотання про все, про що може, і не для того, щоб з'ясувати істину у справі, а щоб максимально затягнути її розгляд», - обурився парламентар.


Він уточнив, що ці клопотання стосуються зупинення розгляду справи, долучення нових позивачів, проведення товарознавчої та економічної експертиз тощо.


«Фактом затягування є й те, що Кабмін подає до суду як докази не первинні документи бухгалтерської звітності, а слайди, презентації, які не мають жодного відношення до юридичних документів, що мали б подаватись у суд і братися судом до уваги», - зазначив представник «Батьківщини».


Більше того, за його словами, у суд приходять все нові і нові представники від Кабміну. І на переконання Крулька, «при цьому представництво уряду у суді від цього не покращується, воно лишається на тому самому низькому рівні, а нові учасники, нові представники подають старі-нові клопотання».


«Позиція представників Юлії Тимошенко у «тарифній справі» проста: ми хочемо нарешті отримати відповідь на наш позов - судове рішення, яке б воно не було. Якщо воно прийматиметься за законом, а не за телефонним правом, то буде на користь Юлії Тимошенко і буде скасована постанова уряду, адже уряд не мав повноважень встановлювати ціну на газ для населення. Але, якщо буде, як за часів Януковича, то ми хочемо побачити обґрунтування відмови у задоволенні нашого позову і рухатись далі», - підсумував Іван Крулько.


Нагадаємо, 27 жовтня суд Києва перейшов у режим письмового провадження у справі за позовом Юлії Тимошенко проти уряду щодо скасування постанови № 315 про встановлення єдиної ціни на газ на рівні 6879 гривень за тисячу кубометрів.


Сьогодні о 9:00 в Окружному адмінсуді Києва розпочалося судове засідання у «тарифній справі» лідера партії «Батьківщина» проти КМУ.


Також в ОАС Києва розглядається позов Юлії Тимошенко до НКРЕКП щодо скасування постанови про підвищення тарифів на гарячу воду та опалення з 1 липня 2016 року.


З позовами Юлії Тимошенко можна ознайомитись тут:


Оскарження постанови КМУ №315


Позов до НКРЕКПпрес-служба партії «Батьківщина»...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


20:30 Понедельник 0 0 В зоне отчуждения Чернобыльской АЭС задержаны две группы сталкеров - «Политика» В отношении правонарушителей были составлены административные протоколы, им грозит штраф Facebook говорится, что вблизи села Черевач стражи порядка обнаружили 21-летнюю жительницу города Бровары и...
20:30 Понедельник 0 0 В Москве прекращено дело в отношении матери, бросившей дочь в поликлинике - «Политика» Следственный комитет намерен обжаловать это решение РИА Новости со ссылкой на пресс-секретаря Савеловского районного суда столицы Марию Михайлову. Задержанным в рамках дела - 21-летней женщине и...
20:30 Понедельник 0 0 Путин помиловал трех россиян и одного украинца - «Политика» Указы о помиловании вступят в силу через 10 дней РИА Новости, указы вступят в силу через десять дней. Гражданин Украины Сергей Гладкобородов, отбыв в России наказание за кражу, попросил снять с него...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх