NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
10:00 Пятница 0 0
7-04-2017, 10:00

Олексій Рябчин: «Батьківщина» домоглася повторного розгляду закону про ринок електроенергії - «Политика»

Акция «желтых жилетов» во Франции собрала рекордно..

Массовые протесты «желтых жилетов» во Франции Всего в...
7-04-2017, 10:00
Олексій Рябчин: «Батьківщина» домоглася повторного розгляду закону про ринок електроенергії - «Политика»

«Батьківщина» домоглася повторного розгляду законопроекту №4493 про ринок електричної енергії в Україні


Про це повідомив народний депутат фракції «Батьківщина», член профільного Комітету паливно-енергетичного комплексу Олексій Рябчин у кулуарах парламенту.


Він повідомив, що відповідний документ Верховна Рада відправила на повторне друге читання і протягом двох тижнів народні депутати можуть доопрацювати його, вносячи відповідні правки.


«Правки від представників «Батьківщини» - мої, Юлії Тимошенко, Юрія Одарченко, Вадима Івченко - які мали захистити людей від підвищення вартості електроенергії та плати за підключення, не були повністю враховані в комітеті. При пенсії в 1300 гривень після того, як людина віддасть гроші за комунальні послуги, придбає ліки, коштів на оплату за світло по завищеній вартості взагалі не лишиться!» - переконаний парламентар.


Олексій Рябчин наголосив, що «Батьківщина» також вимагатиме врахувати правки щодо сприяння розвитку відновлюваної енергетики.


«Законопроект про ринок електричної енергії в Україні повинен сприяти розвитку відновлюваних джерел енергії та враховувати інтереси споживачів, а не тільки монополістів та енергетичних олігархів», - зауважив він.


Народний депутат переконаний, що наші діти та онуки повинні споживати чисту «зелену» енергію, яка розвивається в усьому світі.


«Це означатиме прихід інвесторів, які вкладатимуть кошти в нашу економіку, створюватимуть нові потужності та нові робочі місця, платитимуть податки до бюджетів місцевих громад. Необхідно прибрати штучні обмеження для розвитку ринку відновлюваних джерел і відкрити дорогу для розвитку нової генерації», - підсумував Олексій Рябчин.


ba.org.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


04:24 Понедельник 0 15 На Кубе автомобиль наехал на гуляющих по набережной людей - «Политика» В результате три человека скончались ACN. Это произошло в ночь на воскресенье. В результате ЧП погибли три человека, еще более двух десятков пострадали. СМИ, ссылаясь на врачей, сообщает, что...
04:24 Понедельник 0 10 Автомобиль упал с моста в реку в Свердловской области - «Политика» Погибли пять человек, в том числе 14-летний подросток РИА Новости со ссылкой на представителя ГИБДД. Трагедия произошла вечером в воскресенье в селе Коптелово. 37-летний водитель автомобиля...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх