NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
10:00 Пятница 0 0
7-04-2017, 10:00

Олексій Рябчин: «Батьківщина» домоглася повторного розгляду закону про ринок електроенергії - «Политика»

У робота Федора появился аккаунт в Twitter - «Политика»..

Ранее антропоморфный робот Федор, которого доставят на МКС,...
7-04-2017, 10:00
Олексій Рябчин: «Батьківщина» домоглася повторного розгляду закону про ринок електроенергії - «Политика»

«Батьківщина» домоглася повторного розгляду законопроекту №4493 про ринок електричної енергії в Україні


Про це повідомив народний депутат фракції «Батьківщина», член профільного Комітету паливно-енергетичного комплексу Олексій Рябчин у кулуарах парламенту.


Він повідомив, що відповідний документ Верховна Рада відправила на повторне друге читання і протягом двох тижнів народні депутати можуть доопрацювати його, вносячи відповідні правки.


«Правки від представників «Батьківщини» - мої, Юлії Тимошенко, Юрія Одарченко, Вадима Івченко - які мали захистити людей від підвищення вартості електроенергії та плати за підключення, не були повністю враховані в комітеті. При пенсії в 1300 гривень після того, як людина віддасть гроші за комунальні послуги, придбає ліки, коштів на оплату за світло по завищеній вартості взагалі не лишиться!» - переконаний парламентар.


Олексій Рябчин наголосив, що «Батьківщина» також вимагатиме врахувати правки щодо сприяння розвитку відновлюваної енергетики.


«Законопроект про ринок електричної енергії в Україні повинен сприяти розвитку відновлюваних джерел енергії та враховувати інтереси споживачів, а не тільки монополістів та енергетичних олігархів», - зауважив він.


Народний депутат переконаний, що наші діти та онуки повинні споживати чисту «зелену» енергію, яка розвивається в усьому світі.


«Це означатиме прихід інвесторів, які вкладатимуть кошти в нашу економіку, створюватимуть нові потужності та нові робочі місця, платитимуть податки до бюджетів місцевих громад. Необхідно прибрати штучні обмеження для розвитку ринку відновлюваних джерел і відкрити дорогу для розвитку нової генерації», - підсумував Олексій Рябчин.


ba.org.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


04:30 Среда 0 0 Минтруд назвал средний размер прожиточного минимума за I квартал 2019 года - «Политика» Соответствующий документ опубликован на портале правовой информации портале правовой информации. Согласно данным Минтруда, в среднем величина прожиточного минимума в России за первые три месяца...
04:27 Среда 0 0 Рассказать бы Гоголю. Оппозиция использовала данные умерших людей - «Политика» Статья из газеты: Еженедельник "Аргументы и Факты" № 30 24/07/2019 В прошлом номере «АиФ» рассказывал, как оппозиционеры использовали данные умерших людей, чтобы ­добиться регистрации на ­выборы в...
04:27 Среда 0 0 Зачем министру экономического развития 14 заместителей? | В России | Политика - «Политика» + - По этому показателю Максим Орешкин обошёл в правитель­стве всех остальных министров, включая главу Минобороны Сергея Шойгу, у которого 12 заместителей. Расширение в Минэке объяснили...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх