NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
09:00 Пятница 0 0
6-10-2017, 09:00

Іван Крулько: У питанні деокупації українських територій - спочатку безпекові питання, а потім вже політичні - «Политика»

В Алжире выборы президента могут перенести из-за..

Никто из желающих побороться за президентское кресло не...
6-10-2017, 09:00
Іван Крулько: У питанні деокупації українських територій - спочатку безпекові питання, а потім вже політичні - «Политика»

«Батьківщина» зайняла принципову позицію: особливості самоврядування на окремих районах Донбасу є шкідливими і не вирішать проблеми війни.


На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько, коментуючи позицію фракції по законопроектах щодо деокупації Донбасу у кулуарах парламенту.


За його словами, політична сила Юлії Тимошенко дотримується своєї послідовної позиції у цьому питанні і голосуватиме лише за ті проекти законів, які вирішуватимуть проблему російської агресії на Донбасі та окупації Криму, виходячи з національних інтересів України.


«У «Батьківщини» є застереження до президентського законопроекту №7163. Не можна погодитись на легітимізацію Мінських домовленостей, які не працюють, які є провальними і написані не в нашій державі та не для вирішення проблеми російської окупації Донбасу. Спочатку тут ставлять політичні вимоги, а потім - безпекові. Ми вважаємо, що спочатку має бути режим припинення вогню, повне закриття кордону і захист кордону між Україною та Росією, а потім уже політичний процес, включно з місцевими виборами, відповідно до законодавства України», - пояснив позицію фракції Іван Крулько.


«Батьківщина» також наполягатиме, щоб у питанні воєнного стану в законопроекті була чітко виписана повна прив'язка до Конституції України.


Окрім того, на думку політика, законопроект №6400 «Про тимчасово окуповану Російською Федерацією територію України», внесений групою депутатів, був на часі і його треба було розглядати вже давно, а не тягнути час.


«Він абсолютно вписувався в логіку позицій, які ми відстоюємо. Ми вважаємо, що треба чесно визнавати статус територій, війну називати війною, агресора - агресором. Не боятись і не гратись термінами, діяти відповідно до Конституції та захищати власні національні інтереси», - резюмував Іван Крулько.


ba.org.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


12:53 Воскресенье 0 15 China Daily (Китай): реформа поможет Китаю выиграть стратегическое соревнование - «ЭКОНОМИКА» Все, чего Китай достиг за последние 40 лет, было сделано благодаря политике реформ и открытости. Поскольку китайское руководство в вопросе реформ находится в более выгодном положении по сравнению с...
12:48 Воскресенье 0 16 Чем новая дачная амнистия будет отличаться от старой? | Помощь юриста | Дача - «Политика» + - 5Действительно, в ГД внесён законопроект, продлевающий дачную амнистию ещё на 3 года – до 1 марта 2022 г. «Миллионы граждан воспользовались амнистией, но осталось большое количество людей,...
12:47 Воскресенье 0 16 «Валенсия» со счетом 2:1 обыграла «Барселону» в финале Кубка Испании - «Политика» В составе испанского клуба обладателем трофея стал полузащитник Денис Черышев ТАСС. Встреча команд прошла в испанской Севилье. К перерыву «Валенсия» вела со счетом 2:0. Во второй половине матча...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх