NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
09:00 Пятница 0 0
6-10-2017, 09:00

Іван Крулько: У питанні деокупації українських територій - спочатку безпекові питання, а потім вже політичні - «Политика»

В Омской области восемь человек пострадали в ДТП с..

Микроавтобус столкнулся с пассажирским автобусом ПАЗ ...
6-10-2017, 09:00
Іван Крулько: У питанні деокупації українських територій - спочатку безпекові питання, а потім вже політичні - «Политика»

«Батьківщина» зайняла принципову позицію: особливості самоврядування на окремих районах Донбасу є шкідливими і не вирішать проблеми війни.


На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько, коментуючи позицію фракції по законопроектах щодо деокупації Донбасу у кулуарах парламенту.


За його словами, політична сила Юлії Тимошенко дотримується своєї послідовної позиції у цьому питанні і голосуватиме лише за ті проекти законів, які вирішуватимуть проблему російської агресії на Донбасі та окупації Криму, виходячи з національних інтересів України.


«У «Батьківщини» є застереження до президентського законопроекту №7163. Не можна погодитись на легітимізацію Мінських домовленостей, які не працюють, які є провальними і написані не в нашій державі та не для вирішення проблеми російської окупації Донбасу. Спочатку тут ставлять політичні вимоги, а потім - безпекові. Ми вважаємо, що спочатку має бути режим припинення вогню, повне закриття кордону і захист кордону між Україною та Росією, а потім уже політичний процес, включно з місцевими виборами, відповідно до законодавства України», - пояснив позицію фракції Іван Крулько.


«Батьківщина» також наполягатиме, щоб у питанні воєнного стану в законопроекті була чітко виписана повна прив'язка до Конституції України.


Окрім того, на думку політика, законопроект №6400 «Про тимчасово окуповану Російською Федерацією територію України», внесений групою депутатів, був на часі і його треба було розглядати вже давно, а не тягнути час.


«Він абсолютно вписувався в логіку позицій, які ми відстоюємо. Ми вважаємо, що треба чесно визнавати статус територій, війну називати війною, агресора - агресором. Не боятись і не гратись термінами, діяти відповідно до Конституції та захищати власні національні інтереси», - резюмував Іван Крулько.


ba.org.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


08:45 Понедельник 0 0 Страна (Украина): Омелян сказал, что над Владивостоком поднимется украинский флаг. В России попросили его не возбуждаться - «Политика» На заявление отъявленного русофоба, министра инфраструктуры Украины Владимира Омеляна о том, что флаг Украины будет развеваться над Владивостоком, последовала быстрая реакция российских политиков....
08:45 Понедельник 0 0 Апостроф (Украина): Зеленский должен быть готов к военному сценарию с Россией - «Политика» Для установления мира на Украине Зеленский должен исповедовать украинскую культуру, а также защищать национальные интересы и национальную память. Чтобы вернуть оккупированные территории, необходимо...
04:15 Понедельник 0 15 «Любовь не запретить»: борьба тех, кто критикует Кремль (The Atlantic, США) - «Политика» Статья, написанная в классической манере западной пропаганды, посвящена протестам в Москве и активистке Любови Соболь. Автор преподносит ее биографию как непримиримого борца с коррупцией и игнорирует...
04:14 Понедельник 0 14 Advance (Хорватия): почему Трамп хочет купить Гренландию? - «Политика» Интерес Трампа к Гренландии уже несколько дней — в центре внимания СМИ. Хорватское издание связывает его с выборами: таким образом Трамп ответил всем своим критикам, дав старт предвыборной кампании...
04:13 Понедельник 0 11 Aksam (Турция): что американские грузовики везут террористической организации? - «Политика» Американские грузовики продолжают оказывать поддержку оппозиционной в Турции рабочей партии Курдистана, но при этом США заявляют о том, что они находятся «на стороне Турции», возмущенно пишет...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх