NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
15:00 Среда 0 0
11-10-2017, 15:00

Юлія Тимошенко зустрілася з послом Італії - «Политика»

Сколько астероидов могут столкнуться с Землёй? | Наука..

+ - К Земле приближается крупный астероид. Оценки...
11-10-2017, 15:00
Юлія Тимошенко зустрілася з послом Італії - «Политика»

Вчора Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Італії в Україні Давіде Ла Чечіліа.


Сторони обговорили політичну та соціально-економічну ситуацію в Україні, а також питання дотримання прав і свобод людини в нашій державі.


Особливу увагу було приділено ситуації, пов'язаній з проведенням виборів голів і депутатів до об'єднаних територіальних громад, запланованих на 29 жовтня 2017 року.


У зв'язку з цим Юлія Тимошенко звернула увагу на суттєве посилення тиску на кандидатів від опозиційних партій, керівників місцевих партійних організацій та значне погіршення ситуації зі свободою слова в Україні.


Сторони окремо обговорили ситуацію, яка склалася в Київській області, зокрема тиск на голову обласної ради, представника «Батьківщини» Ганну Старикову, членів обласних рад і голову Київської обласної організації «Батьківщини» Костянтина Бондарєва з використанням залякувань і переслідування.


Посол Італії, яка наразі головує у G7, подякував Юлії Тимошенко за інформацію та висловив занепокоєння через ситуацію в Україні.


Він наголосив, що ознайомить своїх колег-послів групи G7 з наданими фактами.


У зустрічі також взяли участь заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря, перший секретар Посольства Лука Трабальца, голова Київської обласної ради Ганна Старикова та голова Київської обласної організації «Батьківщини» Костянтин Бондарєв.


ba.org.ua


...Расказать друзьям о новости дня.
 
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


03:45 Вторник 0 26 Suddeutsche Zeitung (Германия): российская катастрофа - «Политика» Аннексированный Россией Крым обернулся для нее экономической катастрофой, утверждает немецкая «Зюддойче». Полуостров стал самым дорогим регионом России и обходится Кремлю дороже, чем Кавказ. Раньше...
03:45 Вторник 0 22 Jyllands-Posten (Дания): борьба за Северный полюс вступает в новую фазу - «Политика» В мире полным ходом идет борьба за Северный полюс. Значение его прежде всего символическое. Но, например, для России расширение территорий в Северном ледовитом океане — вопрос чести. Она не может...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх