NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
15:00 Среда 0 51
11-10-2017, 15:00

Юлія Тимошенко зустрілася з послом Італії - «Политика»

Из-за аномальной жары у границы РФ и Финляндии начался..

В Мурманской области температура воздуха превысила +30...
11-10-2017, 15:00
Юлія Тимошенко зустрілася з послом Італії - «Политика»

Вчора Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Італії в Україні Давіде Ла Чечіліа.


Сторони обговорили політичну та соціально-економічну ситуацію в Україні, а також питання дотримання прав і свобод людини в нашій державі.


Особливу увагу було приділено ситуації, пов'язаній з проведенням виборів голів і депутатів до об'єднаних територіальних громад, запланованих на 29 жовтня 2017 року.


У зв'язку з цим Юлія Тимошенко звернула увагу на суттєве посилення тиску на кандидатів від опозиційних партій, керівників місцевих партійних організацій та значне погіршення ситуації зі свободою слова в Україні.


Сторони окремо обговорили ситуацію, яка склалася в Київській області, зокрема тиск на голову обласної ради, представника «Батьківщини» Ганну Старикову, членів обласних рад і голову Київської обласної організації «Батьківщини» Костянтина Бондарєва з використанням залякувань і переслідування.


Посол Італії, яка наразі головує у G7, подякував Юлії Тимошенко за інформацію та висловив занепокоєння через ситуацію в Україні.


Він наголосив, що ознайомить своїх колег-послів групи G7 з наданими фактами.


У зустрічі також взяли участь заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря, перший секретар Посольства Лука Трабальца, голова Київської обласної ради Ганна Старикова та голова Київської обласної організації «Батьківщини» Костянтин Бондарєв.


ba.org.ua


...


Расказать друзьям о новости дня.
 
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


12:01 Четверг 0 57 Захарова назвала дату встречи глав МИД и Минобороны России и Японии - «Политика» Вячеслав Прокофьев/ТАССОфициальный представитель Министерства иностранных дел России Мария Захарова заявила, что 31 июля в Москве планируется провести встречу глав внешнеполитических ведомств России...
12:01 Четверг 0 41 Трамп диагностировал новое «психическое расстройство» у его неприятелей - «Политика» Andrew Harnik/APПрезидент США Дональд Трамп заявил, что люди, которых раздражает его сотрудничество с российским президентом Владимиром Путиным, страдают от «синдрома Трампонепереносимости» (Trump...
12:01 Четверг 0 40 Захарова прокомментировала высылку российских дипломатов из Греции - «Политика» РИА НовостиОфициальный представитель МИД России Мария Захарова заявила, что высылка двух российских дипломатов из Греции не останется без последствий. Об этом сообщает РИА «Новости». «Народ Греции...
12:01 Четверг 0 30 СМИ рассказали о «чрезвычайно разъяренном» поведении Ким Чен Ына - «Политика» Wong Maye-E/APЛидер КНДР Ким Чен Ын в «чрезвычайно разъяренном» виде проинспектировал ряд мест в Северной Корее, пишет Daily Mail со ссылкой на Центральное телеграфное агентство Кореи (ЦТАК). По...

У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх