NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
15:00 Среда 0 29
11-10-2017, 15:00

Юлія Тимошенко зустрілася з послом Італії - «Политика»

Абызов не войдет в состав нового правительства -..

Абызов не войдет в состав нового правительства ......
11-10-2017, 15:00
Юлія Тимошенко зустрілася з послом Італії - «Политика»

Вчора Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Італії в Україні Давіде Ла Чечіліа.


Сторони обговорили політичну та соціально-економічну ситуацію в Україні, а також питання дотримання прав і свобод людини в нашій державі.


Особливу увагу було приділено ситуації, пов'язаній з проведенням виборів голів і депутатів до об'єднаних територіальних громад, запланованих на 29 жовтня 2017 року.


У зв'язку з цим Юлія Тимошенко звернула увагу на суттєве посилення тиску на кандидатів від опозиційних партій, керівників місцевих партійних організацій та значне погіршення ситуації зі свободою слова в Україні.


Сторони окремо обговорили ситуацію, яка склалася в Київській області, зокрема тиск на голову обласної ради, представника «Батьківщини» Ганну Старикову, членів обласних рад і голову Київської обласної організації «Батьківщини» Костянтина Бондарєва з використанням залякувань і переслідування.


Посол Італії, яка наразі головує у G7, подякував Юлії Тимошенко за інформацію та висловив занепокоєння через ситуацію в Україні.


Він наголосив, що ознайомить своїх колег-послів групи G7 з наданими фактами.


У зустрічі також взяли участь заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря, перший секретар Посольства Лука Трабальца, голова Київської обласної ради Ганна Старикова та голова Київської обласної організації «Батьківщини» Костянтин Бондарєв.


ba.org.ua


...


Расказать друзьям о новости дня.
 
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх