NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
16:00 Вторник 0 0
23-01-2018, 16:00

Вадим Івченко зареєстрував законопроект про пільги на отримання землі учасникам АТО - «Политика»

Что изменится в правилах ОМС с мая 2019 года? |..

Как проверить полис ОМС? — срока действия временного...
23-01-2018, 16:00

Народний депутат від «Батьківщини» Вадим Івченко ініціював законопроект «Про внесення змін до Земельного кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення гарантій реалізації учасниками бойових дій та осіб, прирівняних до них, в тому числі учасниками антитерористичної операції, Революції Гідності та їх сім'ями пільг на одержання земельних ділянок, а також припинення корупційних зловживань у сфері розпорядження землями державної та комунальної власності» №7511.


Про це він повідомив на своїй особистій сторінці у Facebook.


Депутат від «Батьківщини» пояснив, що вже декілька років учасники АТО та сім'ї загиблих в АТО і під час Революції Гідності намагаються отримати гарантовану їм державою землю.


«Їм відмовляють, затягують час, кажуть, що вони в черзі або землі не має. Проект Закону №7511 вирішує це питання. Учасникам бойових дій та особам, прирівняним до них до, гарантовано право на першочергове та безоплатне одержання земельної ділянки на будь-якій території країни або компенсацію за неї в розмірі близько - 80 тис. грн, яка має бути виплачена не пізніше ніж за рік з дня реєстрації звернення», - повідомив Вадим Івченко, який зареєстрував законопроект у співавторстві з 27 народними депутатами.


Також цим законопроектом гарантується переважне право на землю громадянам соціальної сфери для ведення особистого селянського господарства. Як зауважив політик, до сьогодні, попри заяви влади, вищезазначені громадяни не мали практичного механізму для такого права.


«Після ухвалення цього закону жоден орган державної влади не матиме права відмовити громадянам в отриманні землі не за місцем прописки або проживання. А посадові особи, винні у порушенні строків розгляду заяв громадян щодо отримання землі, відповідатимуть за це згідно до закону», - наголосив народний депутат.
...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


20:19 Четверг 0 0 El Confidencial (Испания): что Абаскаль думает о Путине? Шансы партии «Вокс» на успех в Европе - «Политика» Партия «Вокс» пока еще не решила, к какой политической фракции примкнет в будущем составе Европарламента. Но ее решение прольет свет на истинную сущность партии, возглавляемой Сантьяго Абаскалем....
20:19 Четверг 0 0 Гордон (Украина): Порошенко заявил о начале политических преследований - «Политика» Расследование деятельности президента Украины, покинувшего свой пост, является свидетельством начала кампании по переизбранию Верховной рады. Так Порошенко прокомментировал появление уголовных...
20:19 Четверг 0 0 Хуаньцю шибао, Китай: Америка не может позволить себе «иранскую войну», но ей нравится запугивать - «Политика» Во что американское правительство превратило изначально мирную эпоху? Торговая война с Китаем, вмешательство в дела Венесуэлы, обострение конфликта с Ираном — Соединенные Штаты будто очарованы...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх