NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
01:00 Пятница 0 0
16-02-2018, 01:00

«Батьківщина» є учасником розробки нової світової концепції повернення миру в Україну - «Политика»

Не боится показать свою хватку: израильские послания..

«Мягко говоря, они не наши союзники. У нас есть лишь один...
16-02-2018, 01:00

«Батьківщина» є учасником розробки нової світової концепції повернення миру в Україну.


Про це лідер партії Юлія Тимошенко повідомила в прямому ефірі телеканалу «NewsOne».


Вона також зауважила, що саме відпрацюванню нового шляху встановлення миру в Україні була присвячена її поїздка до США.


«Сьогодні всі політики глобального рівня розуміють, що, на жаль, за три з половиною роки існування Мінських домовленостей не було знайдемо шляху до миру. Мінські домовленості не дали шляху вирішення військового конфлікту на Сході України, не зупинили війну Росії проти України», - сказала вона і нагадала, що сьогодні якраз три роки від підписання Мінську-2.


За словами лідера партії, наразі у світі серед країн-партнерів України обговорюється нова стратегія миру «і команда «Батьківщини» бере участь в обговоренні цієї стратегії».


Юлія Тимошенко розповіла, що ця нова стратегія повернення миру в Україну пов'язана із введенням Міжнародної миротворчої місії ООН, введенням Міжнародної цивільної адміністрації.


До того ж, як зазначила парламентарій, існує багато нюансів, які потребують детального обговорення, зокрема, чи буде миротворча місія мати вплив з боку РФ, чи буде вона встановлена на кордоні між Україною та Росією або буде на лінії розмежування.


Лідер «Батьківщини» зазначила, що передбачається три етапи реалізації нового плану повернення миру в Україну.


«Перший етап - Міжнародна миротворча місія ООН, яка зафіксує та захистить місію ОБСЄ на лінії розмежування усього на декілька тижнів та дозволить демілітаризувати територію. Після цього пропонується другим етапом ввести міжнародну цивільну адміністрацію, яка візьме під всій контроль всю систему управління на окупованій території та встановить дію українських законів. На третьому етапі передбачається переведення міжнародних миротворчих сил на кордон між Україною і Росією - таким чином фіксується мир, демілітаризація території, введення в дії українських законів та повернення до мирного життя окупованих територій», - пояснила вона.


До того ж, за словами Тимошенко, все це питання тижнів, а не років.


Окрім того, лідер партії зазначила, що з метою знаходження порозуміння між всіма сторонами щодо поетапного врегулювання конфлікту на Сході України і припинення війни проти України потрібно ухвалили одну Резолюцію ООН та унеможливити внесення змін до такого документу.


«Ми віримо в те, що це може бути дорога до миру. І наша команда «Батьківщини» робитиме все для того, щоб цей план міг реалізуватися і щоб Україна поновила свою цілісність на Сході України, щоб був встановлений реальний мир, а не ілюзія миру», - заявила вона і додала, що питання поверненя Криму також має залишатися в порядку денному світової спільноти.


Юлія Тимошенко також повідомила, що провела низку переговорів щодо створення глобального фонду відбудови та розвитку окупованих територій після їх звільнення - відновити життя, створити тисячі робочих місць, повернути Донбас до нормального життя та закласти основу для його майбутнього.


Вона переконана, що план мирного врегулювання стане можливий та буде здійснений, коли на війні перестануть заробляти: «Нам не можна допустити, щоб мільярди, які заробляють на війні, зупиняли процес встановлення миру».ba.org.ua...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


04:56 Вторник 0 18 The New York Times (США): США усиливают онлайновые атаки на российскую энергосистему - «Политика» Эта статья — уже история: президент Трамп обвинил ее авторов в госизмене. Хотя где же она? Авторы сообщают, что «кибервоины» из США сами дали русским понять: мы внедрились в сети РФ, чтобы иметь...
04:56 Вторник 0 19 Танки против танкеров: почему молчит Израиль (Детали, Израиль) - «Политика» Разведывательные организации в Израиле и на Западе сходятся в том, что именно Иран ответственен за нападение на нефтяные танкеры в Оманском заливе, как это было и в ряде других инцидентов в последние...
04:56 Вторник 0 13 The Guardian (Великобритания): не одна Россия эксплуатирует Африку - «Политика» Трейси Линднер считает, что борьба за Африку в основном связана с попыткой обеспечить себя критически важными ресурсами для военных и гражданских цифровых технологий. Терри МакГинн проливает свет на...
04:56 Вторник 0 16 Насколько должен бояться «Американский мир»? Анализ: подлинное состояние российско-китайского брака и возможный (спровоцированный) развод (Advance, Хорватия) - «Политика» Автор пытается поссорить Россию с Китаем, повторяя известные стереотипы о вражде двух империй и недоразвитом российском Дальнем Востоке. Он советует США пойти на показное улучшение отношений с...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх