NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
17:00 Среда 0 0
16-05-2018, 17:00

Олександра Кужель: Обшуки в офісі «Батьківщина» - це політична розправа Порошенка з опонентами - «Политика»

16-05-2018, 17:00

Президент Петро Порошенко за допомогою СБУ вчиняє політичну розправу над політичними опонентами - партією «Батьківщина».


Про це заявила народний депутат від партії Олександра Кужель, коментуючи журналістам обшуки в офісі Київської обласної партійної організації.


«Сьогодні ми стали свідками продовження серйозного політичного тиску з боку президента та його вертикалі на своїх політичних опонентів», - зазначила вона.


Політик розповіла, що сьогодні о 9-й ранку в офіс обласної організації ВО «Батьківщина» в масках і з собаками увірвались 13 слідчих СБУ. Як зауважила Олександра Кужель, на запитання «Чому з собаками?», слідчі відповіли: «А раптом знайдемо наркотики».


«Вони прийшли за справою, відкритою щодо голови обласного осередку партії Констянтина Бондарєва ще за часів Януковича. Тоді відбувалось переслідування «Батьківщини» та лідера Юлії Тимошенко. Ця справа не має жодної судової перспективи», - заявила політик і уточнила, що це справа стосується насправді приватизації бази.


До того ж, Кужель порадила слідчим СБУ зайнятися розслідуванням законності приватизації Roshen: «Як через приватизаційні сертифікати Порошенко заволодів заводом Карла Маркса».


Народний депутат від «Батьківщини» також звернула увагу на те, що лише двоє з тринадцяти слідчих перевіряли документи.


«Нічого під час обшуку вони не знайшли. Жодних документів не було вилучено», - повідомила парламентарій.


Окрім того, Олександра Кужель повідомила, що обшук в партійному офісі відбувався на чолі з керівником Київської обласної СБУ Сергієм Семочко.


«Я хочу всім нагадати, що він обслуговував бізнес Порошенка в Криму, після цього очолив СБУ в Одесі, де не попередив травневу трагедію, внаслідок якої загинула велика кількість людей. Він має за це відповісти. Тепер він відпрацьовує особисто президенту переслідування політичних опонентів», - наголосила політик.


Обшуки в офісі «Батьківщини», додала Олександра Кужель, підримуються прокурором Київської області Дмитром Чібісовим - ставлеником Віталія Яреми, «якого я вважаю Іудою Майдану: він брав гроші на відкуп за закриття справ по віджатому бізнесу за часів Януковича».


До того парламентарій нагадала, що сьогодні Ярема став заступником Ігоря Кононенка - правої руки та голови БПП у Київській області.


ba.org.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


16:32 Среда 0 0 Если у Зеленского получится, это станет не только огромным благом для его Родины, но и началом конца Путина, - эксперт - «Политика» Украинцы избрали президентом живого, современного человека. На зависть соседям, у которых у власти совковые восковые мумии бывших офицеров КГБ и председателей колхозов. Об......
16:30 Среда 0 0 Директор «Спецавтобазы» Вихарев рассказал, чем займется после отставки Фото: УралПолит/Евгений Поторочин ЕКАТЕРИНБУРГ, 22 мая, . Директор ЕМУП «Спецавтобаза» Григорий Вихарев прокомментировал свой уход из предприятия. Директор ЕМУП «Спецавтобаза» Григорий Вихарев ушел в...
12:49 Среда 0 13 Миссия МВФ не стала пересматривать кредитную программу для Киева - источник - «Политика» Эксперты фонда досрочно покинут Украину ТАСС, ссылаясь на украинские СМИ. По словам источника, миссия вернется в Вашингтон сегодня или завтра. «Пересмотра программы не будет. Причина - роспуск...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх