NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
17:00 Среда 0 58
16-05-2018, 17:00

Юлія Тимошенко: «Зовнішнє управління» свідомо руйнує науку та освіту в Україні - «Политика»

Из-за аномальной жары у границы РФ и Финляндии начался..

В Мурманской области температура воздуха превысила +30...
16-05-2018, 17:00

«Національний інтелект» має працювати на інтереси України, а не «вимиватися» через неконкурентні зарплати та зменшення державного фінансування.


Про це лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила в ефірі телеканалу «NewsOne».


На її переконання, побудувати високотехнологічну економіку не можна без освіти та науки.


«Ми залишаємося однією з найосвіченіших націй в світі, ми на 6-му місці за рівнем освіти - це дуже високо. І цим інтелектом треба піднімати країну. Адже економіка базується на високотехнологічних відкриттях, рішеннях. Ось це і є для нас майбутнє. А коли вбивають освіту, то у нас не залишається нічого», - наголосила лідер «Батьківщини».


Вона розкритикувала слабку та непрофесійну владу, яка відпрацьовує програми «зовнішнього управління країною» і «вимиває з України інтелект» через неконкурентні зарплати та зменшення за 4 роки майже вдвічі у валютному обчисленні видатків на освіту (з 13,2 млрд дол. до запланованих на 2018 рік 6,9 млрд).
Юлія Тимошенко обурена тим, що вчителі вищої категорії мають зарплату максимум в 10 тис. грн, тоді як держслужбовці отримують значно більшу зарплату: голова НАЗК - 175 тис. грн на місяць, звичайні офісні працівники «Нафтогаз» - 185 тис. грн, голова НБУ, яка за 4 роки по суті знищила країну, - 313 тис. грн.
«Низька зарплата в освітянській галузі - це закладений негативний тренд на руйнацію системи освіти. Коли «Київська політехніка» закриває єдиний у нас факультет з підготовки фахівців для космічній галузі, це свідчить про те, що країну просто починають ліквідовувати вже інтелектуально. Я вважаю, що нам треба поміняти ці пріоритети. Не крадіям треба ставити захмарні заробітні плати, а тим, хто дає нашим дітям майбутнє», - зазначила екс-прем'єр-міністр.


Юлія Тимошенко також закликала українців бути пильними, адже країна перебуває на червоної лінії: «Раніше країну навмисно ділили на схід і захід, які нещадно боролися між собою. А зараз національна команда, яка включає схід, захід, південь та північ, по суті, бореться із зовнішніми «піратськими силами», які не мають відношення до жодної країни і мета яких - власне збагачення на ресурсах України за допомогою слабкої влади».


Водночас лідер «Батьківщини» закликала українців не дати зовнішнім силам зруйнувати Україну.


«Ми сильна інтелектуальна нація з ресурсами й можливостями. Треба змінити головні параметри нашого життя, які диктує НБУ, прибравши елементи корупційного тиску на бізнес, знищення охорони здоров'я й освіти. Україна може стати сильною», - сказала вона.


Юлія Тимошенко упевнена, що потрібен новий курс України на встановлення, розквіт і на використання ресурсів країни в національних інтересах.


ba.org.ua
...


Расказать друзьям о новости дня.
 
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


12:01 Четверг 0 57 Захарова назвала дату встречи глав МИД и Минобороны России и Японии - «Политика» Вячеслав Прокофьев/ТАССОфициальный представитель Министерства иностранных дел России Мария Захарова заявила, что 31 июля в Москве планируется провести встречу глав внешнеполитических ведомств России...
12:01 Четверг 0 41 Трамп диагностировал новое «психическое расстройство» у его неприятелей - «Политика» Andrew Harnik/APПрезидент США Дональд Трамп заявил, что люди, которых раздражает его сотрудничество с российским президентом Владимиром Путиным, страдают от «синдрома Трампонепереносимости» (Trump...
12:01 Четверг 0 40 Захарова прокомментировала высылку российских дипломатов из Греции - «Политика» РИА НовостиОфициальный представитель МИД России Мария Захарова заявила, что высылка двух российских дипломатов из Греции не останется без последствий. Об этом сообщает РИА «Новости». «Народ Греции...
12:01 Четверг 0 30 СМИ рассказали о «чрезвычайно разъяренном» поведении Ким Чен Ына - «Политика» Wong Maye-E/APЛидер КНДР Ким Чен Ын в «чрезвычайно разъяренном» виде проинспектировал ряд мест в Северной Корее, пишет Daily Mail со ссылкой на Центральное телеграфное агентство Кореи (ЦТАК). По...

У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх