NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
17:00 Среда 0 0
16-05-2018, 17:00

Юлія Тимошенко: «Зовнішнє управління» свідомо руйнує науку та освіту в Україні - «Политика»

Захарова отреагировала на решение США по Голанам -..

Григорий Сысоев/РИА «Новости»Официальный представитель МИД...
16-05-2018, 17:00

«Національний інтелект» має працювати на інтереси України, а не «вимиватися» через неконкурентні зарплати та зменшення державного фінансування.


Про це лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила в ефірі телеканалу «NewsOne».


На її переконання, побудувати високотехнологічну економіку не можна без освіти та науки.


«Ми залишаємося однією з найосвіченіших націй в світі, ми на 6-му місці за рівнем освіти - це дуже високо. І цим інтелектом треба піднімати країну. Адже економіка базується на високотехнологічних відкриттях, рішеннях. Ось це і є для нас майбутнє. А коли вбивають освіту, то у нас не залишається нічого», - наголосила лідер «Батьківщини».


Вона розкритикувала слабку та непрофесійну владу, яка відпрацьовує програми «зовнішнього управління країною» і «вимиває з України інтелект» через неконкурентні зарплати та зменшення за 4 роки майже вдвічі у валютному обчисленні видатків на освіту (з 13,2 млрд дол. до запланованих на 2018 рік 6,9 млрд).
Юлія Тимошенко обурена тим, що вчителі вищої категорії мають зарплату максимум в 10 тис. грн, тоді як держслужбовці отримують значно більшу зарплату: голова НАЗК - 175 тис. грн на місяць, звичайні офісні працівники «Нафтогаз» - 185 тис. грн, голова НБУ, яка за 4 роки по суті знищила країну, - 313 тис. грн.
«Низька зарплата в освітянській галузі - це закладений негативний тренд на руйнацію системи освіти. Коли «Київська політехніка» закриває єдиний у нас факультет з підготовки фахівців для космічній галузі, це свідчить про те, що країну просто починають ліквідовувати вже інтелектуально. Я вважаю, що нам треба поміняти ці пріоритети. Не крадіям треба ставити захмарні заробітні плати, а тим, хто дає нашим дітям майбутнє», - зазначила екс-прем'єр-міністр.


Юлія Тимошенко також закликала українців бути пильними, адже країна перебуває на червоної лінії: «Раніше країну навмисно ділили на схід і захід, які нещадно боролися між собою. А зараз національна команда, яка включає схід, захід, південь та північ, по суті, бореться із зовнішніми «піратськими силами», які не мають відношення до жодної країни і мета яких - власне збагачення на ресурсах України за допомогою слабкої влади».


Водночас лідер «Батьківщини» закликала українців не дати зовнішнім силам зруйнувати Україну.


«Ми сильна інтелектуальна нація з ресурсами й можливостями. Треба змінити головні параметри нашого життя, які диктує НБУ, прибравши елементи корупційного тиску на бізнес, знищення охорони здоров'я й освіти. Україна може стати сильною», - сказала вона.


Юлія Тимошенко упевнена, що потрібен новий курс України на встановлення, розквіт і на використання ресурсів країни в національних інтересах.


ba.org.ua
...Расказать друзьям о новости дня.
 
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


15:50 Вторник 0 0 Washington Post (США): Помпео предупреждает Россию о недопустимости военного присутствия в Венесуэле - «Политика» Госсекретарь Майк Помпео заявил в понедельник российскому коллеге, что Соединенные Штаты «не станут бездействовать», если Россия продолжит направлять своих военных в Венесуэлу на помощь президенту...
15:50 Вторник 0 0 Stratfor (США): Россия поднимает флаг в цифровом мире - «Политика» С момента создания доступный всему миру интернет противостоял самым надежным формам государственного контроля, однако, вероятно, этому скоро наступит конец. Россия делает шаг к созданию собственной...
15:50 Вторник 0 0 Узбекистан: от открытия ледовой арены попахивает «мягкой силой» России (Eurasianet, США) - «Политика» Практически любая гуманитарная акция России за рубежом рассматривается в западных СМИ через призму политики «мягкой силы» Кремля, от которой, как пишет автор «Эурейшанет», веет холодом и...
15:50 Вторник 0 0 American Thinker (США): не пора ли России «попробовать на вкус» доктрину Монро? - «Политика» Автор весьма нагло пытается напомнить России о доктрине Монро, объявившей в 1823 году американский континент зоной, закрытой для вмешательства европейских держав. Только у дамы плохо с памятью: эта...
15:50 Вторник 0 0 Видовдан (Сербия): НАТО противник или союзник Сербии? - «Политика» Вступление Сербии в НАТО поддерживают около десяти процентов граждан. Большинство сербов уверено, что страну бомбили из-за военно-политических и экономических интересов США и Запада. Однако власти...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх