NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
17:00 Среда 0 0
16-05-2018, 17:00

Іван Крулько: Потрібно створити комісію з розслідування глобальної корупції у «Нафтогазі» - «Политика»

Newsweek (США): Россия запускает ракеты у границ стран..

Россия провела ракетные учения у своих западных границ, то...
16-05-2018, 17:00

Україна могла запропонувати МВФ інший спосіб досягнення бездефіцитності бюджету замість підвищення цін на газ і Фонд погодився би із таким планом дій.


Таке переконання висловив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час ефіру «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.


«Давайте не звалювати все на МФВ. Головна вимога Фонду щодо боржника, якому він дає кредит, - тримати баланс бюджету і дефіцит у межах 3%. Як уряд досягатиме цього балансу, він сам пропонує МВФ у листі. Потім Фонд аналізує і викладає цей лист у вигляді Меморандуму, який з боку країни підписує президент, голова Нацбанку, прем'єр-міністр і міністр фінансів. І лише тоді це стає двостороннім документом, який називають «вимогами МВФ», - докладно пояснив народний депутат.


Він зазначив, що саме українська сторона в листі до МВФ запропонувала, що досягне рівня дефіциту бюджету не більш 3% завдяки, зокрема, підвищенню цін на газ.


«Якби Україна запропонувала інший спосіб досягнення бездефіцитності бюджету, наприклад, змусити олігархат платити податки, МВФ погодився б із таким планом дій. Але для цього українській стороні треба було показати, які закони працюватимуть, як Україна повертатиме кошти, виведені в офшори, і поверне інвестиційну привабливість», - зазначив Іван Крулько.


Окрім того, політик нагадав, що «Нафтогаз» подав проект фінплану, де планувалося підвищення ціни на газ із 1 квітня - на 62% та із 1 жовтня - на 73%, на затвердження уряду у грудні минулого року.


«Таким чином 1 тис. куб. м газу для українців до кінця року мала коштувати понад 12 тисяч гривень. Окрім того, у фінплані для п'яти осіб із правління НАК «Нафтогаз» заклали майже мільярд гривень на «бонуси» і середню зарплату по компанії 156 тис грн. І це компанія, яка нічого не видобуває і не транспортує. Це компанія-прокладка, яка нібито купує газ в «Укргазвидобування» і потім його перепродає людям, ставлячи свою додаткову маржу. Торік вони заробили на цій маржі понад 40 млрд грн чистого прибутку, які невідомо де ділися», - обрився нардеп.


Саме тому, на думку Івана Крулька, лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко абсолютно обґрунтовано вважає, що має бути створена спеціальна комісія для розслідування глобальної корупції і обкрадання простих людей через «драконівські» тарифи.


ba.org.ua


...Расказать друзьям о новости дня.
 
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


18:57 Среда 0 23 Корреспондент (Украина): ВСУ показали полеты авиации над Азовским морем - «Политика» Украина регулярно и безосновательно обвиняет Россию в милитаризации Азовского моря и Крыма. Между тем, украинские ВС регулярно проводят провокационные учения в регионе. Так, украинские истребители...
18:57 Среда 0 18 CdM (Черногория): протесты в Черногории не спонтанны. За ними стоят Россия и Сербия - «Политика» Политический аналитик из Загреба уверен, что Россия все еще не смирилась с тем, что Македония и Черногория вышли из зоны ее влияния, поэтому Россия нервничает и проявляет все большую агрессию в...
18:57 Среда 0 11 Fox News (США): команда Трампа обещает принять арктическую оборонную стратегию в качестве ответной меры в отношении России и китайского «Полярного шелкового пути» - «Политика» В стремлении стать сверхдержавой Китай постепенно осуществляет глобальную экспансию и закрепляется в Арктике для установления там своего военного присутствия. Россия тем временем тоже наращивает в...
18:57 Среда 0 10 Telesur TV (Венесуэла): 6орьба между Мадуро и Гуайдо — это игра вничью - «Политика» «Телесур» анализирует ситуацию в Венесуэле за последнее время. Сейчас страна переживает период относительного спокойствия, однако, исходя из логики развития событий, можно предположить, что будет...
18:57 Среда 0 10 The Washington Post (США): Трампу многое нравится в крайне правом и бесцеремонно националистическом лидере Бразилии - «Политика» Американский президент очень точно объяснил, почему он с удовольствием принял в Белом доме нового лидера Бразилии Жаира Болсонару, который недавно прибыл в США, — хорошо, когда тебя любят, а еще...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх