NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
17:00 Среда 0 0
16-05-2018, 17:00

Юлія Тимошенко: Якісну систему охорони здоров’я не можна побудувати без страхової медицини - «Политика»

Newsweek (США): Россия запускает ракеты у границ стран..

Россия провела ракетные учения у своих западных границ, то...
16-05-2018, 17:00

Без впровадження медичного страхування не можна побудувати якісну систему охорони здоров'я.


На цьому наголосила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко під час ефіру на телеканалі «NewsOne».


«Увесь світ знає: для того, щоб побудувати успішну охорону здоров'я, потрібна одна головна умова: запровадити медичне страхування, коли за рахунок зниження податків працюючим людям медичну страховку платить роботодавець, а людям, які не працюють, - платить держава», - пояснила вона.


Стару систему охорони здоров'я Юлія Тимошенко не вважає ідеальною, адже за все лікування людям доводилося платити. Однак запровадження так званої медичної реформи владою Порошенка-Гройсмана означатиме позбавлення людей доступу до лікування, адже медичні послуги другого та третього рівня без обов'язкового медичного страхування стають платними.


За її словами, у людей буде можливість безкоштовно потрапити до сімейного лікаря та терапевта і лише за умови, що в них буде вільний час, бо на кожного з них буде більше двох тисяч пацієнтів.


«Люди будуть ходити до сімейного лікаря в одну кімнату: і хворі на туберкульоз, і на якісь інфекційні, інші захворювання... А як же другий і третій рівень медичних послуг, де треба буде звертатися до фахівців: кардіолога, гастроентеролога та інших? І не дай Боже ще зробити операцію або вилікувати тяжку хворобу - за все це люди мусять платити з своєї власної кишені», - обурено заявила Юлія Тимошенко.
Лідер «Батьківщини» також вернула увагу, що за останні чотири роки видатки на охорону здоров'я в реальному обчисленні зменшено вдвічі, хоча в 2013 році на медицину витрачалося 7,7 мільярда доларів.


«Сьогодні видатки на медицину складають 3,7 мільярди. Це реальне знищення системи охорони здоров'я! Ми вже бачимо: показники смертності, на жаль, в нашій країні збільшуються», - констатувала Юлія Тимошенко.


Вона упевнена, що рахувати видатки на охорону здоров'я треба, як в усьому світі - в доларах, а не в гривнях, оскільки ліки та медичне обладнання купуються за валюту.


Загалом, завданням нової влади політик вважає термінове запровадження повноцінної страхової медицину, за якої кожен громадянин буде охоплений медичним страхуванням за рахунок роботодавців або держави, а невідкладна допомога буде безкоштовною.


«У нас сьогодні все повернуто з ніг на голову. І тому ми поставимо все на свої місця. Спочатку - страхова медицина, а потім - правильний розвиток всієї системи охорони здоров'я, яка буде повноцінно фінансуватися», - пообіцяла Юлія Тимошенко.


Голова партії запевнила, що в «Батьківщини» є команда фахівців, які знають, як треба реформувати охорону здоров'я: «Ми презентуємо країні повністю нову систему охорони здоров'я, яка буде не «охороною здоров'я смерті» як, нажаль, сьогодні її будують, а це буде система охорони здоров'я життя».


Як вже заявила Тимошенко, Україна протягом останніх чотирьох років перебуває під негативним зовнішнім управлінням. На її переконання, знищення країни відбувається, зокрема, через руйнацію системи охорони здоров'я.
ba.org.ua


...Расказать друзьям о новости дня.
 
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


18:57 Среда 0 23 Корреспондент (Украина): ВСУ показали полеты авиации над Азовским морем - «Политика» Украина регулярно и безосновательно обвиняет Россию в милитаризации Азовского моря и Крыма. Между тем, украинские ВС регулярно проводят провокационные учения в регионе. Так, украинские истребители...
18:57 Среда 0 18 CdM (Черногория): протесты в Черногории не спонтанны. За ними стоят Россия и Сербия - «Политика» Политический аналитик из Загреба уверен, что Россия все еще не смирилась с тем, что Македония и Черногория вышли из зоны ее влияния, поэтому Россия нервничает и проявляет все большую агрессию в...
18:57 Среда 0 11 Fox News (США): команда Трампа обещает принять арктическую оборонную стратегию в качестве ответной меры в отношении России и китайского «Полярного шелкового пути» - «Политика» В стремлении стать сверхдержавой Китай постепенно осуществляет глобальную экспансию и закрепляется в Арктике для установления там своего военного присутствия. Россия тем временем тоже наращивает в...
18:57 Среда 0 10 Telesur TV (Венесуэла): 6орьба между Мадуро и Гуайдо — это игра вничью - «Политика» «Телесур» анализирует ситуацию в Венесуэле за последнее время. Сейчас страна переживает период относительного спокойствия, однако, исходя из логики развития событий, можно предположить, что будет...
18:57 Среда 0 10 The Washington Post (США): Трампу многое нравится в крайне правом и бесцеремонно националистическом лидере Бразилии - «Политика» Американский президент очень точно объяснил, почему он с удовольствием принял в Белом доме нового лидера Бразилии Жаира Болсонару, который недавно прибыл в США, — хорошо, когда тебя любят, а еще...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх