NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
17:00 Среда 0 79
16-05-2018, 17:00

Юлія Тимошенко: Якісну систему охорони здоров’я не можна побудувати без страхової медицини - «Политика»

Силуанов: система пенсий не будет работать без..

Вице-премьер пояснил, что без дальнейшего повышения...
16-05-2018, 17:00

Без впровадження медичного страхування не можна побудувати якісну систему охорони здоров'я.


На цьому наголосила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко під час ефіру на телеканалі «NewsOne».


«Увесь світ знає: для того, щоб побудувати успішну охорону здоров'я, потрібна одна головна умова: запровадити медичне страхування, коли за рахунок зниження податків працюючим людям медичну страховку платить роботодавець, а людям, які не працюють, - платить держава», - пояснила вона.


Стару систему охорони здоров'я Юлія Тимошенко не вважає ідеальною, адже за все лікування людям доводилося платити. Однак запровадження так званої медичної реформи владою Порошенка-Гройсмана означатиме позбавлення людей доступу до лікування, адже медичні послуги другого та третього рівня без обов'язкового медичного страхування стають платними.


За її словами, у людей буде можливість безкоштовно потрапити до сімейного лікаря та терапевта і лише за умови, що в них буде вільний час, бо на кожного з них буде більше двох тисяч пацієнтів.


«Люди будуть ходити до сімейного лікаря в одну кімнату: і хворі на туберкульоз, і на якісь інфекційні, інші захворювання... А як же другий і третій рівень медичних послуг, де треба буде звертатися до фахівців: кардіолога, гастроентеролога та інших? І не дай Боже ще зробити операцію або вилікувати тяжку хворобу - за все це люди мусять платити з своєї власної кишені», - обурено заявила Юлія Тимошенко.
Лідер «Батьківщини» також вернула увагу, що за останні чотири роки видатки на охорону здоров'я в реальному обчисленні зменшено вдвічі, хоча в 2013 році на медицину витрачалося 7,7 мільярда доларів.


«Сьогодні видатки на медицину складають 3,7 мільярди. Це реальне знищення системи охорони здоров'я! Ми вже бачимо: показники смертності, на жаль, в нашій країні збільшуються», - констатувала Юлія Тимошенко.


Вона упевнена, що рахувати видатки на охорону здоров'я треба, як в усьому світі - в доларах, а не в гривнях, оскільки ліки та медичне обладнання купуються за валюту.


Загалом, завданням нової влади політик вважає термінове запровадження повноцінної страхової медицину, за якої кожен громадянин буде охоплений медичним страхуванням за рахунок роботодавців або держави, а невідкладна допомога буде безкоштовною.


«У нас сьогодні все повернуто з ніг на голову. І тому ми поставимо все на свої місця. Спочатку - страхова медицина, а потім - правильний розвиток всієї системи охорони здоров'я, яка буде повноцінно фінансуватися», - пообіцяла Юлія Тимошенко.


Голова партії запевнила, що в «Батьківщини» є команда фахівців, які знають, як треба реформувати охорону здоров'я: «Ми презентуємо країні повністю нову систему охорони здоров'я, яка буде не «охороною здоров'я смерті» як, нажаль, сьогодні її будують, а це буде система охорони здоров'я життя».


Як вже заявила Тимошенко, Україна протягом останніх чотирьох років перебуває під негативним зовнішнім управлінням. На її переконання, знищення країни відбувається, зокрема, через руйнацію системи охорони здоров'я.
ba.org.ua


...


Расказать друзьям о новости дня.
 
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


19:01 Понедельник 0 23 Помощник Трампа рассказал о подготовке к саммиту с Путиным - «Политика» Jorge Silva/APПо словам советника по национальной безопасности президента США Джона Болтона, подготовка к саммиту президента России Владимира Путина и президента США Дональда Трампа идет «отлично»,...
19:01 Понедельник 0 18 Трамп: сдачи Москвы на встрече с Путиным будет недостаточно - «Политика» Jorge Silva/APПрезидент США Дональд Трамп в своем твиттере поделился ожиданиями от встречи с президентом России Владимиром Путиным, которая должна пройти в Хельсинки 16 июля. «Направляюсь в...
19:01 Понедельник 0 18 Получивший отказ на похороны матери сын жертвы из Эймсбери обратился к Трампу - «Политика» Jorge Silva/APСын Дон Стерджесс, которая погибла в результате отравления нервно-паралитическим веществом в Эймсбери, получил от властей отказ на похороны своей матери, передает Mirror. Сообщается,...
19:01 Понедельник 0 17 МИД: талибы рассматривают правительство Афганистана как марионеточное - «Политика» Omar Sobhani/ReutersСпециальный представитель президента России по Афганистану, глава второго департамента Азии Министерства иностранных дел России Замир Кабулов заявил, что боевики движения...

У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх