NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
17:00 Среда 0 42
16-05-2018, 17:00

Юлія Тимошенко: Нова сильна команда виправить руйнівні наслідки зовнішнього впливу на Україну - «Политика»

Колумбия станет глобальным партнером НАТО - «Политика»..

Christian Hartmann/Reuters Президент Колумбии Хуан Мануэль...
16-05-2018, 17:00

Україна протягом останніх чотирьох років перебуває під негативним зовнішнім управлінням. Частина великих транснаціональних фінансових олігократій за сприянням корумпованого керівництва України грубо і цинічно заробляють на нашій державі.


Про це заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко під час ефіру на телеканалі «NewsOne».


Політик наголосила, що питання зовнішніх впливів треба розділяти на позитивний аспект - як то підтримка США, ЄС чи МВФ, і на бажання отримати вигоду із слабкості країни.


«Ми маємо Угоду про асоціацію між Україною і ЄС, співпрацюємо із МВФ, в України також є сильні друзі - США, ЄС і інші країни світу, які підтримали нас проти зовнішньої агресії Росії. У цьому випадку я би категорично не розглядала це як елементи якогось зовнішнього управління, адже мова йде про солідарність і бажання допомогти нам проходити тяжкий шлях становлення», - пояснила вона.


Водночас Тимошенко застерегла: «Є негативне зовнішнє управління, мета якого - цинічно заробити на Україні. Всі відчувають, що ні уряд, ні президент, ні НБУ - не ухвалюють самостійних і чітких рішень».


За словами лідера партії, «частина великих транснаціональних фінансових олігократій» за сприяння представників нинішньої державної влади користуються ресурсами і можливостями України та викачують величезні гроші з нашої економіки.


«Ці утворення як великі відгодовані акули плавають у глобальному просторі, не мають стосунку до жодної країни світу, але мають добрі апетити. І коли в глобальному просторі з'являється слабка жертва, яка має слабке і неінтелектуальне корумповане керівництво, яка знекровлена війною і неправильно ухваленими рішеннями, - вона якраз і стає здобиччю», -пояснила політик.


Знищення країни, на переконання Голови партії, відбувається через наступні глобальні кроки:
- знищення банківської системи;
- вбивство середнього класу;
- створення штучної інфляції,
- вимивання грошей з економіки;
- запровадження завищених тарифів;
- створення умов для еміграції;
- руйнація системи охорони здоров'я;
- демонтаж системи освіти.
Юлія Тимошенко вважає, шо не можна далі українську націю тримати невігласами, тому нам треба знати правду і розуміти, як протистояти цьому згубному для країни зовнішньому впливу.


«Сьогодні ведеться величезна кампанія для того, щоб маріонетки, які не знають, як управляти країною і виводити її з кризи, прийшли на найвищі посади у державі», - зауважила політик.


Лідер «Батьківщини» закликала людей відповідально ставитися до країни, «адже вже нема часу на експерименти». На її переконання, доля країни вирішуватиметься на наступних президентських і парламентських виборах.


«Ми мусимо як нація стати єдиним організмом і бачити, де саме є загроза. Згуртувавши наш інтелект, ми сформуємо національну сильну команду, яка матиме дорожню карту, розуміти новий курс країни, матиме курс відновлення інноваційної системи нашого життя», - запевнила Тимошенко.


Вона також закликала зробити так, «щоб хоч один раз в історії України до влади прийшла сильна, незалежна, професійна команда, зокрема національних українських технократів, які поставлять країну на ноги».


«Ми сьогодні збираємо таку команду і готові публічно оголосити новий курс країни, який має дві складові: перша - це перебудова всієї політичної системи життя, і друга - це новий економічний курс країни, який крок за кроком виведе нас з критичного стану», - підсумувала Голова партії.
ba.org.ua


...


Расказать друзьям о новости дня.
 
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


12:00 Воскресенье 0 18 Мадридский "Реал" в третий раз подряд выиграл футбольную Лигу чемпионов - «Новости дня» Испанский футбольный клуб "Реал" (Мадрид) одержал победу над английским "Ливерпулем" в финальном матче Лиги чемпионов, который состоялся в субботу вечером на стадионе "Олимпийский" в Киеве. Таким...
12:00 Воскресенье 0 11 Историк Сергей Волков: Гражданская война в России: развенчание мифов пропаганды - «Новости дня» 2018 год – год столетия начала Гражданской войны в России. В связи с этим портал KM.RU начинает публикацию серии статей на эту тему Сегодня – эксклюзивное интервью доктора исторических наук Сергея...
12:00 Воскресенье 0 11 Если Путин позволит дальше грабить Россию, ее ждет крах - «Новости дня» Пол Робертс: Мысли которые приходят в голову после экономического форума в Санкт-Петербурге С этой лекцией я выступил бы, будь у меня возможность принять приглашение обратиться к участникам...
12:00 Воскресенье 0 13 Надуманная изоляция терпит крах: итоги ПМЭФ-2018 - «Новости дня» Оковы санкции и продолжающаяся антироссийская риторика западных государств, не смогли повлиять на отношение стран к России на прошедшем Петербургском экономическом форуме. Результаты мероприятия...
12:00 Воскресенье 0 14 "Система — воровать": депутат раздраконил правительство на Петербургском форуме - «Новости дня» Глава думского комитета по бюджету и налогам Андрей Макаров «наговорил на 8 лет тюрьмы» На Петербургском международном экономическом форуме прошел деловой завтрак "Новая экономическая политика...

У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх