NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
17:00 Среда 0 47
16-05-2018, 17:00

Росія та глобальна олігархія ведуть гібридні війни проти України, – Юлія Тимошенко - «Политика»

Колумбия станет глобальным партнером НАТО - «Политика»..

Christian Hartmann/Reuters Президент Колумбии Хуан Мануэль...
16-05-2018, 17:00

Російська Федерація та глобальна світова олігархія за сприяння нашої слабкої влади ведуть проти України гібридні війни, мета яких - колонізація країни.


Про це лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко наголосила під час ефіру на телеканалі «NewsOne».


«Зараз в Україні ведеться гібридна війна, яку розпочав Кремль і яка йде традиційним способом: зброєю, армією, вбивствами, захопленням, окупацією території. Ми це бачимо і ми знаємо, де ворог, хто він і як з ним боротися», - нагадала вона.


На переконання лідера «Батьківщини», другу гібридну війну через державні інститути, фінансову систему та залежних керівників держави веде глобальна світова олігархія.


«Друга гібридна війна проти нас як випромінююча радіація - ми її не бачимо, не можна оцінити втрати за кількістю загиблих, але вона ведеться. Ми маємо зробити певні кроки, аби не віддати частину суверенітету в чужі недружні руки», - пояснила політик.


Юлія Тимошенко констатувала, що усі роки незалежності народ протистояв, щоб українська олігархія «не призначала президентів, прем'єрів, не розставляла своїх силовиків і потім не користалася усім цим для свого безмежного, багатомільярдного збагачення».


«Ми з цим боремося більше 20 років, а тепер у нас є зовнішні учасники цих процесів, які хочуть розставляти своїх президентів, вже мають в Україні значну частину керівників усіх рівнів, взяли у своє управління Національний банк України», - розповіла лідер партії.


Вона попередила, що «мета глобальної світової олігархії - фінансова та економічна колонізація України через уряд так званих технократів, які не відбудовують країну, а навпаки - дозволяють її споживати через різні сфери.


Нагадаємо, Юлія Тимошенко вже завила, що Україна протягом останніх чотирьох років перебуває під негативним зовнішнім управлінням. На її думку, частина великих транснаціональних фінансових олігократій за сприянням корумпованого керівництва України грубо і цинічно заробляють на нашій державі.
ba.org.ua


...


Расказать друзьям о новости дня.
 
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


12:00 Воскресенье 0 18 Мадридский "Реал" в третий раз подряд выиграл футбольную Лигу чемпионов - «Новости дня» Испанский футбольный клуб "Реал" (Мадрид) одержал победу над английским "Ливерпулем" в финальном матче Лиги чемпионов, который состоялся в субботу вечером на стадионе "Олимпийский" в Киеве. Таким...
12:00 Воскресенье 0 11 Историк Сергей Волков: Гражданская война в России: развенчание мифов пропаганды - «Новости дня» 2018 год – год столетия начала Гражданской войны в России. В связи с этим портал KM.RU начинает публикацию серии статей на эту тему Сегодня – эксклюзивное интервью доктора исторических наук Сергея...
12:00 Воскресенье 0 11 Если Путин позволит дальше грабить Россию, ее ждет крах - «Новости дня» Пол Робертс: Мысли которые приходят в голову после экономического форума в Санкт-Петербурге С этой лекцией я выступил бы, будь у меня возможность принять приглашение обратиться к участникам...
12:00 Воскресенье 0 13 Надуманная изоляция терпит крах: итоги ПМЭФ-2018 - «Новости дня» Оковы санкции и продолжающаяся антироссийская риторика западных государств, не смогли повлиять на отношение стран к России на прошедшем Петербургском экономическом форуме. Результаты мероприятия...
12:00 Воскресенье 0 14 "Система — воровать": депутат раздраконил правительство на Петербургском форуме - «Новости дня» Глава думского комитета по бюджету и налогам Андрей Макаров «наговорил на 8 лет тюрьмы» На Петербургском международном экономическом форуме прошел деловой завтрак "Новая экономическая политика...

У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх