NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
17:00 Среда 0 0
16-05-2018, 17:00

Юлія Тимошенко зустрілася з делегацією на чолі з відомим європейським політиком Міет Смет - «Политика»

Оружие ''Судного дня'' готово: что задумала Россия и..

В России заявили об успешном завершении ключевых испытаний...
16-05-2018, 17:00

У вівторок, 15 травня, Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч із делегацією на чолі з відомим європейським і бельгійським політиком Міет Смет, вдовою Президента Європейської народної партії (ЄНП) Вільфреда Мартенса.


Сторони обговорили ситуацію в Україні та євроінтеграційні прагнення нашої держави.


«Рада вітати вас в Україні. Ви - наші великі друзі, які допомагають нашій країні сьогодні та завжди були поряд у складні часи», - наголосила Юлія Тимошенко.
Зі свого боку Міет Смет зазначила: «Дуже важливо, що ми маємо таку надійну політичну силу в Україні, як «Батьківщина», яка є членом нашої європейської політичної родини ЄНП. Ми сьогодні приїхали до Києва, щоб підтримати ваше прагнення стати членом ЄС».


Окремо йшлося про дотримання прав і свобод людини в Україні, зокрема внутрішньо переміщених осіб та громадян, які перебувають у зоні конфлікту.
Окрім того, лідер «Батьківщини» повідомила про результати місцевих виборів у об'єднаних територіальних громадах, що відбулись 29 квітня.


Попри тиск, фальсифікації та адмінресурс політична сила Юлії Тимошенко здобула перемогу, як і під час попередніх 5 хвиль виборів в ОТГ, і отримала найкращий результат.


Лідер партії також ознайомила своїх співрозмовників з пріоритетами майбутньої економічної, соціальної та закордонної політики, а також із ключовими аспектами реформи системи правосуддя, які пропонує «Батьківщина».


У зустрічі також брали участь заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря та народний депутат від фракії Борис Тарасюк.
До складу делегації входять: Бартоломеус Вандендрисше, колишній депутат Фламандського парламенту; Аніта Ван Ландсшут, дружина Бартоломеуса Вандендрисше, колишній викладач (професор) Гентського Університету; Міет Смет, колишній депутат парламенту Бельгії, колишній депутат Європарламенту, колишній міністр Уряду Бельгії з питань навколишнього середовища, вдова Президента ЄНП Вілфреда Мартенса; Вальтер Ванденбосше, колишній депутат парламенту Бельгії, колишній депутат Фламандського парламенту, член місцевої Ради Андерлехта та Ноелла Якобс, генеральний секретар колишніх депутатів парламенту Бельгії від Партії Християнських Демократів та Фламандців (CD&V), генеральний секретар спілки колишніх політиків Партії Християнських Демократів та Фламандців (CD&V).


ba.org.ua


...Расказать друзьям о новости дня.
 
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


00:36 Воскресенье 0 0 Какие домашние средства помогут при простуде взрослым и детям? | Здоровая жизнь | Здоровье - «Политика» + - В ответ на письмо с советами по лечению простуды пришло немало откликов. Вот некоторые из них. – У меня есть замечательные рецепты от простуды. Статья по теме На......
00:36 Воскресенье 0 0 Цветок из сказки. Как вырастить сон-траву у себя на участке? - «Политика» Статья из газеты: АиФ на Даче № 3 12/02/2019 Все новички гоняются за яркими сортами декоративных растений. Главные требования: цветов как можно больше, каждый цветок как можно крупнее, а запах как...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх