NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
15:00 Среда 0 0
20-06-2018, 15:00

Юлія Тимошенко проведе відеоконференцію у Facebook - «Политика»

Юлія Тимошенко передала президенту документи, що..

Юлія Тимошенко передала Володимиру Зеленському розроблений...
20-06-2018, 15:00

У середу, 20 червня, о 14.00 лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко проведе на своїй сторінці у Facebook відеоконференцію.


Про це вона повідомила на особистій сторінці у соціальній мережі.


«Я щиро вдячна всім за участь у Форумі «Новий курс України». Я рада, що нарешті розпочалася відкрита, інтелектуальна, чесна дискусія про перезаснування країни, про новий суспільний договір, про можливість побудови сильної України, впливового громадянського суспільства, ефективної та підконтрольної влади. У середу, 20 червня, о 14.00 я хочу провести тут, на своїй сторінці у Фейсбуці, коротку відеоконференцію, щоб дати відповіді на деякі запитання і детальніше розкрити ті ідеї, які, можливо, лишилися трохи недозрозумілими», - написала вона.


Лідер «Батьківщини» у прямому ефірі дасть відповідь на 10 найважливіших запитань, які користувачі мережі залишали у коментарях під її дописом.ba.org.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


16:32 Суббота 0 11 Почему в шестом сезоне шоу «Голос. Дети» девять победителей? | Шоу-бизнес | Культура - «Политика» Спелись. Чем закончился скандал с шоу «Голос. Дети» Подробнее Кто принял участие в спецвыпуске шоу «Голос. Дети»? В спецвыпуске свои номера исполнили все финалисты сезона, за исключением Микеллы...
16:32 Суббота 0 11 Помощь при психологических расстройствах. Уникальные проекты врачей столицы - «Политика» В 2019 году исполнилось 125 лет московской психиатрической больнице № 1 им. Н.А. Алексеева. В последние годы в клинике разрабатываются инновационные проекты, направленные на формирование открытой...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх