NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
20:41 Четверг 0 0
9-08-2018, 20:41

«Батьківщина» вимагає припинити нарахування людям штучних боргів за газ, – заява - «Политика»

Le Temps (Швейцария): Путин — лучшая гарантия против..

Владимир Путин — лучшая гарантия от подъема национализма в...
9-08-2018, 20:41

Партія «Батьківщина» вимагає від облгазів припинити нараховувати людям штучні борги за газ і закликає керівництво країни виправити ситуацію.


Як наголошується у заяві партії, у кількох регіонах України, зокрема, в Херсоні, людям почали приходити платіжки за газ із несподіваними боргами, які складають в середньому від 400 до 1500 гривень.


Виникнення цих боргів пов'язане з подіями 2015-2016 років. Тоді уряд ухвалив постанову, якою знизив удвічі розрахункові норми споживання газу для споживачів без лічильників. Згодом ця постанова була оскаржена в суді і скасована, а Кабмін видав новий акт, знову підвищивши норми споживання.


Уряд мав розробити порядок перерахунку вартості газу за період дії знижених норм, однак ситуація досі залишається нероз'ясненою.


«Як наслідок, заручниками неузгоджених дій центральної влади та постачальників газу стали звичайні люди. Борги знову переклали на їхні плечі. Це є абсолютно незаконним, оскільки відповідно до Цивільно-процесуального кодексу законодавчі акти, які звужують права або погіршують попереднє становище, не мають зворотньої дії», - наголосили в «Батьківщині».


«Нині ж людей поставили на розтяжку. Бо якщо вони не оплатять ці штучні борги, вони не отримають субсидій. Це несправедливо по відношенню до українців, які й без того змушені платити завищені тарифи за всі послуги ЖКГ», - йдеться в заяві.


У «Батьківщині» вважають, що така ситуація потребує негайного втручання керівництва країни, уряду і комісії з питань регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг.


ba.org.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


18:44 Четверг 0 0 ЕС отреагировал на указ Путина о российских паспортах жителям ОРДЛО - «Политика» В Европейском Союзе считают подписание указа президентом РФ Владимиром Путиным об упрощении выдачи российских паспортов жителям оккупированных территорий Донецкой и Луганской областей еще одним...
18:44 Четверг 0 0 «Батьківщина» підтримала звернення ВРУ до світової спільноти посилити санкції проти РФ через видачу паспортів - «Политика» Рішення президента Росії Володимира Путіна про видачу російських паспортів жителям окупованих районів Донецької та Луганської областей є продовженням агресії та окупації. Про......
18:30 Четверг 0 0 Akhbar-rooz (Иран): Россия и Иран — торговые партнеры Европы! - «Политика» В январе-феврале 2019 года 28 государств-членов ЕС не только полностью прекратили закупки иранской нефти, но и примерно в 16 раз по сравнению с аналогичным периодом прошлого года снизили объемы...
18:30 Четверг 0 0 Atlantico (Франция): напряженность между Ираном и США достигла апогея - «Политика» Дональд Трамп решил не продлевать предоставленное восьми странам исключение на покупку иранской нефти. Такой шаг может привести к дальнейшей эскалации напряженности. Тегеран ответил, что если его...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх