NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
18:44 Пятница 0 0
10-08-2018, 18:44

«Батьківщина» спростовує фейки в ЗМІ, – заява - «Политика»

Al-Modon (Ливан): Россия — заноза Ирана - «Политика»..

Российский солдат приветствует своего иранского «товарища»,...
10-08-2018, 18:44

Деякі засоби масової інформації почали поширювати брехливі новини про те, що штаб Юлії Тимошенко нібито планує скуповувати голоси на виборах.


Хочемо нагадати, що партія «Батьківщина» є найбільшою партією в Україні з найбільш розгалуженою структурою. У нас немає потреби користуватися такими примітивними методами, як скупка голосів виборців.


Юлія Тимошенко і «Батьківщина» посідають впевнене перше місце в симпатіях українців, що підтверджують соціологічні дослідження і результати усіх хвиль виборів до місцевих громад.


«Батьківщина» і штаб Юлії Тимошенко ніколи не займалися підкупом виборців і займатися не будуть.


Ми - демократична європейська партія, яка відстоює і виконує принципи прозорості та чесності виборчого процесу.


Просимо засоби масової інформації не поширювати фейки і не виконувати тим самим замовлення штабу Порошенка. Прес-служба Юлії Тимошенко і партії завжди відкрита для спілкування з пресою.


ba.org.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


03:53 Пятница 0 21 Может ли печень восстановиться сама, если не пить? | Здоровая жизнь | Здоровье - «Политика» + - На вопросы отвечает доктор медицинских наук, профессор, руководитель центра изучения печени РУДН Павел Огурцов. – Да. Если не пройдена точка невозврата, не поздно бросить пить. Если...
03:52 Пятница 0 20 Сколько стоит сделать кулич дома? | Продукты и напитки | Кухня - «Политика» Сюжет: Великий пост и Пасха Кило цукатов, горсть вяленых томатов. Оригинальные рецепты куличей Подробнее Для подсчета я взяла рецепт кулича из книги «О вкусной и здоровой пище» 1952 года. Он...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх