NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
08:09 Суббота 0 0
18-08-2018, 08:09

Юлія Тимошенко: Міняти треба не гривні, а владу - «Политика»

Что изменится в правилах ОМС с мая 2019 года? |..

Как проверить полис ОМС? — срока действия временного...
18-08-2018, 08:09

Знецінення гривні є наслідком бездарної політики влади та злочинної недбалості Нацбанку, впевнена Юлія Тимошенко.


На своїй сторінці у Facebook лідер «Батьківщини» розповіла, що останнім часом у зв'язку з падінням курсу люди її часто запитують, чи не варто поміняти гривні на долари, доки не пізно.


«Відповідаю: доки не пізно, треба поміняти цю владу на нову - цивілізовану, нормальну, демократичну, грамотну. А гривню ми врятуємо, витягнемо!» - написала вона.


Падіння курсу гривні, на думку Юлії Тимошенко, пояснюється, зокрема, тим, що в бюджет заклали середньорічний курс гривні до долара на рівні 29,3 грн/долар, а на кінець року взагалі - 30,1. Наслідком стало недовиконання плану надходжень до держбюджету на 15,8 мільярдів гривень лише за сім місяців поточного року, оскільки значна частина надходжень - валютна, зауважила керівник фракції.


Поведінку Нацбанку в цих умовах лідер «Батьківщини» назвала злочинною.


«Взагалі, політика Нацбанку незрозуміла. А, імовірніше, злочинна. Там нічого не помінялося, крім прізвища керівника. Маючи (за законодавством) основну функцію - відповідальність за курс - Нацбанк переймається тільки реалізацією майна від банків, які він же штучно збанкрутував і ліквідував, поховавши гроші і надії мільйонів українців», - підсумувала Тимошенко.


ba.org.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


20:19 Четверг 0 0 El Confidencial (Испания): что Абаскаль думает о Путине? Шансы партии «Вокс» на успех в Европе - «Политика» Партия «Вокс» пока еще не решила, к какой политической фракции примкнет в будущем составе Европарламента. Но ее решение прольет свет на истинную сущность партии, возглавляемой Сантьяго Абаскалем....
20:19 Четверг 0 0 Гордон (Украина): Порошенко заявил о начале политических преследований - «Политика» Расследование деятельности президента Украины, покинувшего свой пост, является свидетельством начала кампании по переизбранию Верховной рады. Так Порошенко прокомментировал появление уголовных...
20:19 Четверг 0 0 Хуаньцю шибао, Китай: Америка не может позволить себе «иранскую войну», но ей нравится запугивать - «Политика» Во что американское правительство превратило изначально мирную эпоху? Торговая война с Китаем, вмешательство в дела Венесуэлы, обострение конфликта с Ираном — Соединенные Штаты будто очарованы...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх