NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
16:58 Четверг 0 52
11-10-2018, 16:58

Сергій Соболєв: Росія не повернеться до ПАРЄ до 2019 року - «Политика»

11-10-2018, 16:58

Парламентська асамблея Ради Європи відмовилася голосувати за зміну санкційної політики щодо Росії до січня 2019 року. Це означає, що делегація РФ не поновить своєї участі в організації до кінця 2018 року.


«Вчорашнє голосування у ПАРЄ свідчило про те, що проросійські сили втратили підтримку залу», - зазначив заступник керівника фракції «Батьківщина», заступник голови Постійної делегації у Асамблеї Сергій Соболєв.


Дебати показали, що в залі немає голосів для зміни санкційних правил, як хотіли представники від Росії, - для цього потрібна була підтримка двох третин депутатів, додав він.


Політик назвав такий підсумок голосування успіхом.


«Абсолютна більшість у ПАРЄ повернула проект доповіді щодо повноважень делегацій на доопрацювання профільній комісії. Це свідчить про те, що до 1 січня не буде розглянуто повернення Росії без виконання вимог резолюції», - сказав Сергій Соболєв.


Заступник керівника фракції «Батьківщини» здивувався позиції делегації Німеччині, уряд якої казав про втручання Росії у виборчі процеси, та Нідерландів на тлі трагедії збитого росіянами літака МН-17, де було 298 пасажирів з ЄС та власне Нідерландів.


«Ці країни пробували підігравати країні-агресору. Але спроби не вдалися», - сказав політик.


Нагадаємо, у квітні 2014 року після анексії Криму та початку війни на Донбасі Росію позбавили права голосу в ПАРЄ. На знак протесту РФ відмовилася брати участь в сесіях Асамблеї і припинила виплачувати членські внески.


ba.org.ua


...


Расказать друзьям о новости дня.
 
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


09:01 Пятница 0 34 «Тяжеловато говорить и жевать пищу». Эдуард Лимонов госпитализирован Фото: РИА Новости МОСКВА, 17 октября, . 75-летний политик и литератор Эдуард Лимонов госпитализирован из-за плохого самочувствия. Лимонов сообщил о госпитализации на своей странице в LiveJournal....
09:00 Пятница 0 27 Без рекорда: «Автомобилист» прервал победную серию из 18 матчей в КХЛ Фото: пресс-служба ХК «Автомобилист» ЕКАТЕРИНБУРГ, 17 октября, . Хоккейный «Автомобилист» утупил на своем льду казахстанскому «Барысу» в матче регулярного чемпионата КХЛ. Встреча на арене «Уралец»...
09:00 Пятница 0 50 «Он мужчина и женщина, натурал и гомосексуалист»: ЦРУ раскрыло секрет бисексуальности Адольфа Гитлера Фото: pixabay.com МОСКВА, 17 октября, . Авторы доклада засомневались в половой принадлежности немецкого фюрера.Центральное разведывательное управление обнародовало любопытный секретный доклад времен...

У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх