NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
16:58 Четверг 0 112
11-10-2018, 16:58

Сергій Соболєв: Росія не повернеться до ПАРЄ до 2019 року - «Политика»

Совместное проектирование будущего. Жители обсуждают..

С 3 по 25 июня в Москве состоялись форсайт-сессии, на...
11-10-2018, 16:58

Парламентська асамблея Ради Європи відмовилася голосувати за зміну санкційної політики щодо Росії до січня 2019 року. Це означає, що делегація РФ не поновить своєї участі в організації до кінця 2018 року.


«Вчорашнє голосування у ПАРЄ свідчило про те, що проросійські сили втратили підтримку залу», - зазначив заступник керівника фракції «Батьківщина», заступник голови Постійної делегації у Асамблеї Сергій Соболєв.


Дебати показали, що в залі немає голосів для зміни санкційних правил, як хотіли представники від Росії, - для цього потрібна була підтримка двох третин депутатів, додав він.


Політик назвав такий підсумок голосування успіхом.


«Абсолютна більшість у ПАРЄ повернула проект доповіді щодо повноважень делегацій на доопрацювання профільній комісії. Це свідчить про те, що до 1 січня не буде розглянуто повернення Росії без виконання вимог резолюції», - сказав Сергій Соболєв.


Заступник керівника фракції «Батьківщини» здивувався позиції делегації Німеччині, уряд якої казав про втручання Росії у виборчі процеси, та Нідерландів на тлі трагедії збитого росіянами літака МН-17, де було 298 пасажирів з ЄС та власне Нідерландів.


«Ці країни пробували підігравати країні-агресору. Але спроби не вдалися», - сказав політик.


Нагадаємо, у квітні 2014 року після анексії Криму та початку війни на Донбасі Росію позбавили права голосу в ПАРЄ. На знак протесту РФ відмовилася брати участь в сесіях Асамблеї і припинила виплачувати членські внески.


ba.org.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


12:05 Среда 0 0 УНIАН: в Киеве проспектам Бандеры и Шухевича вернули советские названия - «Новости Дня» Окружной административный суд Киева отменил решение Киевского городского совета о переименовании двух проспектов в честь Степана Бандеры и Романа Шухевича. Об этом сообщает корреспондент УНИАН. Таким...
08:58 Среда 0 26 Извержение вулкана уничтожило всю флору и фауну на острове Райкоке - «Политика» Население на острове Райкоке отсутствует РИА Новости. «Пирокластическими потоками и пеплопадами уничтожена флора и фауна острова, которая восстановилась после последнего извержения Райкоке в...
08:58 Среда 0 23 В Новосибирске на остановке застрелили мужчину - «Политика» Возбуждено уголовное дело, преступника ТАСС в правохранительных органах, мужчина скончался от нескольких огнестрельных ранений, нанесенных группой неизвестных, подъехавших к остановке на автомобиле....У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх