NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
16:58 Четверг 0 72
11-10-2018, 16:58

Сергій Соболєв: Росія не повернеться до ПАРЄ до 2019 року - «Политика»

Россия сократит добычу нефти на 228 000 баррелей в..

Также стало известно, что ряд стран исключен из сделки...
11-10-2018, 16:58

Парламентська асамблея Ради Європи відмовилася голосувати за зміну санкційної політики щодо Росії до січня 2019 року. Це означає, що делегація РФ не поновить своєї участі в організації до кінця 2018 року.


«Вчорашнє голосування у ПАРЄ свідчило про те, що проросійські сили втратили підтримку залу», - зазначив заступник керівника фракції «Батьківщина», заступник голови Постійної делегації у Асамблеї Сергій Соболєв.


Дебати показали, що в залі немає голосів для зміни санкційних правил, як хотіли представники від Росії, - для цього потрібна була підтримка двох третин депутатів, додав він.


Політик назвав такий підсумок голосування успіхом.


«Абсолютна більшість у ПАРЄ повернула проект доповіді щодо повноважень делегацій на доопрацювання профільній комісії. Це свідчить про те, що до 1 січня не буде розглянуто повернення Росії без виконання вимог резолюції», - сказав Сергій Соболєв.


Заступник керівника фракції «Батьківщини» здивувався позиції делегації Німеччині, уряд якої казав про втручання Росії у виборчі процеси, та Нідерландів на тлі трагедії збитого росіянами літака МН-17, де було 298 пасажирів з ЄС та власне Нідерландів.


«Ці країни пробували підігравати країні-агресору. Але спроби не вдалися», - сказав політик.


Нагадаємо, у квітні 2014 року після анексії Криму та початку війни на Донбасі Росію позбавили права голосу в ПАРЄ. На знак протесту РФ відмовилася брати участь в сесіях Асамблеї і припинила виплачувати членські внески.


ba.org.ua


...Расказать друзьям о новости дня.
 
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


15:02 Воскресенье 0 115 Жители Башкирии возмущены. Чиновницу, писавшую с ошибками в Instagram, назначат ректором Фото: https://pixabay.com УФА, 3 декабря, . В Башкирии чиновницу назначат ректором, несмотря на ее ошибки в русском языке. Сотрудники института развития образования Башкирии забеспокоились после...
15:01 Воскресенье 0 88 Депутата Александра Колесникова выгонят из фракции за «журналистов-бестолочей» ЕКАТЕРИНБУРГ, 3 декабря, . Депутата Александра Колесникова исключат из фракции после оскорбления журналистов. Сегодня региональный совет свердловского отделения партии «Справедливая Россия»...
15:01 Воскресенье 0 97 «Кто-то создает образ пожирателя денег»: Роскосмос объяснил нарушения на 700 миллионов происками «врагов» Фото: pixabay.com МОСКВА, 4 декабря, . Роскосмос заявил об информационной атаке на него с целью создать образ организации, которая тратит бюджетные деньги на нецелевые нужды. В конце ноября глава...
15:01 Воскресенье 0 99 Поклонская назвала фамилию того, кто пытался взорвать ее в Крыму Фото: Комсомольская правда МОСКВА, 4 декабря, . Наталья Поклонская раскрыла журналистам детали покушения на нее. Преступник планировал подорвать автомобиль экс-прокурора Крыма при въезде на...

У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх