NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
00:01 Воскресенье 0 128
21-10-2018, 00:01

Нова влада встановить мир і наведе лад у країні, – Юлія Тимошенко у Кривому Розі - «Политика»

The Wall Street Journal (США): не позволяйте Турции..

Попытки США повлиять на Турцию угрозами санкций не...
21-10-2018, 00:01

Нова команда, яка наступного року візьме відповідальність за державу, має зупинити дві війни, що ведуться сьогодні проти народу України зовнішнім і внутрішнім ворогом.


Про це Юлія Тимошенко заявила під час зустрічі з інтелектуальними та громадськими колами Кривого Рога.


«В Україні йде не одна війна, а дві: одна - із гарматами та всім іншим, а друга, де воюють фінансовою політикою, соціальними нікчемними стратегіями. Нам потрібно нарешті виробити шлях, який виведе нас з цієї пастки», - наголосила лідер «Батьківщини».


Відповідаючи на запитання щодо повернення миру, Голова партії зазначила, що народ має знати правду, а речі треба назвати своїми іменами: війна - це війна, частина території України є окупованою, а Крим - анексований Росією.


Мінські домовленості за чотири з половиною роки не дали результату, адже «формат переговорів та учасники переговорів вибрані неправильно», переконана вона.


«Нам потрібна сильна армія, але для завершення війни потрібно провести правильний переговорний процес на базі Будапештського меморандуму», пояснила Юлія Тимошенко.


Політик обурена діями Головнокомандувача з дипломатичною освітою, що не використовує можливості Будапештського меморандуму - «гарантійного документу для України».


«Чому цей гарантійний документ взагалі викреслений з дипломатичних переговорів. І чому за чотири з половиною роки всіх, хто давав гарантії Україні на рівні президентів, канцлерів та прем'єрів, не посадили за стіл переговорів і не запитали: «Як вони збираються виконувати гарантії, які вони дали?» - зауважила лідер «Батьківщини».


Юлія Тимошенко запевнила, що нова влада після президентських виборів побудує правильний формат переговорів.


Зупинити другу війну, внутрішню, на її думку, під силу Новому економічному курсу. Глобальна стратегія перетворень, що робить ставку на інновації та інтелект, забезпечить стабільність гривні, приборкає інфляцію, суттєво зменшить тарифи і податки, запровадить кредити за європейськими ставками, розповіла Юлія Тимошенко.


Вона нагадала, що розробники Нового економічного курсу вже розпочали національне обговорення та вдосконалення покрокового плану відродження країни на спеціально створеній Інтернет-платформі. Та закликала всіх небайдужих долучитися до цього процесу.


«Підняття рівня життя людей - це стратегічне питання для нової влади», - підсумувала Юлія Тимошенко.


ba.org.ua
...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


20:41 Среда 0 15 В России упростили получение гражданства для большего числа украинцев - «Политика» Соответствующий указ подписал президент страны Владимир Путин указ, согласно которому увеличилось число украинцев, которые смогут получить паспорт РФ в упрощенном порядке. Получить...
20:40 Среда 0 12 РФ и США обсудили включение Китая в модель по контролю над вооружениями - «Политика» Переговоры делегаций двух стран по стратегической стабильности прошли в Женеве РБК со ссылкой на Госдепартамент США. В ведомстве рассказали, что делегация США обсудила идею президента Дональда...
20:40 Среда 0 11 В Самарской области отравились 46 граждан Узбекистана - «Политика» Мужчины были госпитализированы с симптомами отравления различной тяжести на сайте регионального СКР. Вчера и сегодня в больницу из села Кошелевка были госпитализированы 46 мужчин с симптомами...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх