NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
00:01 Воскресенье 0 107
21-10-2018, 00:01

Нова влада встановить мир і наведе лад у країні, – Юлія Тимошенко у Кривому Розі - «Политика»

В Раде оценили потери от разрыва экономических связей..

По мнению депутата Рады, стране понадобится 35 лет, чтобы...
21-10-2018, 00:01

Нова команда, яка наступного року візьме відповідальність за державу, має зупинити дві війни, що ведуться сьогодні проти народу України зовнішнім і внутрішнім ворогом.


Про це Юлія Тимошенко заявила під час зустрічі з інтелектуальними та громадськими колами Кривого Рога.


«В Україні йде не одна війна, а дві: одна - із гарматами та всім іншим, а друга, де воюють фінансовою політикою, соціальними нікчемними стратегіями. Нам потрібно нарешті виробити шлях, який виведе нас з цієї пастки», - наголосила лідер «Батьківщини».


Відповідаючи на запитання щодо повернення миру, Голова партії зазначила, що народ має знати правду, а речі треба назвати своїми іменами: війна - це війна, частина території України є окупованою, а Крим - анексований Росією.


Мінські домовленості за чотири з половиною роки не дали результату, адже «формат переговорів та учасники переговорів вибрані неправильно», переконана вона.


«Нам потрібна сильна армія, але для завершення війни потрібно провести правильний переговорний процес на базі Будапештського меморандуму», пояснила Юлія Тимошенко.


Політик обурена діями Головнокомандувача з дипломатичною освітою, що не використовує можливості Будапештського меморандуму - «гарантійного документу для України».


«Чому цей гарантійний документ взагалі викреслений з дипломатичних переговорів. І чому за чотири з половиною роки всіх, хто давав гарантії Україні на рівні президентів, канцлерів та прем'єрів, не посадили за стіл переговорів і не запитали: «Як вони збираються виконувати гарантії, які вони дали?» - зауважила лідер «Батьківщини».


Юлія Тимошенко запевнила, що нова влада після президентських виборів побудує правильний формат переговорів.


Зупинити другу війну, внутрішню, на її думку, під силу Новому економічному курсу. Глобальна стратегія перетворень, що робить ставку на інновації та інтелект, забезпечить стабільність гривні, приборкає інфляцію, суттєво зменшить тарифи і податки, запровадить кредити за європейськими ставками, розповіла Юлія Тимошенко.


Вона нагадала, що розробники Нового економічного курсу вже розпочали національне обговорення та вдосконалення покрокового плану відродження країни на спеціально створеній Інтернет-платформі. Та закликала всіх небайдужих долучитися до цього процесу.


«Підняття рівня життя людей - це стратегічне питання для нової влади», - підсумувала Юлія Тимошенко.


ba.org.ua
...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


04:24 Понедельник 0 0 На Кубе автомобиль наехал на гуляющих по набережной людей - «Политика» В результате три человека скончались ACN. Это произошло в ночь на воскресенье. В результате ЧП погибли три человека, еще более двух десятков пострадали. СМИ, ссылаясь на врачей, сообщает, что...
04:24 Понедельник 0 0 Автомобиль упал с моста в реку в Свердловской области - «Политика» Погибли пять человек, в том числе 14-летний подросток РИА Новости со ссылкой на представителя ГИБДД. Трагедия произошла вечером в воскресенье в селе Коптелово. 37-летний водитель автомобиля...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх