NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
00:01 Воскресенье 0 130
21-10-2018, 00:01

Нова Конституція стане спільним здобутком інтелектуалів всієї країни, – Юлія Тимошенко - «Политика»

The Hill (США): в ядерной войне не победит никто — и..

Автор газеты «Хилл» обеспокоился ядерной безопасностью США....
21-10-2018, 00:01

Нова Конституція буде консенсусом інтелектуалів України, а не політиків. Вона матиме на меті зруйнувати кланово-олігархічну систему, яка не дає державі стати на ноги.


Про це Юлія Тимошенко заявила під час зустрічі з інтелектуальною елітою у Кривому Розі.


Лідер «Батьківщини» переконана в тому, що Україні сьогодні вкрай необхідно змінити систему організації життя, ухваливши Новий Основний закон.


Юлія Тимошенко назвала 5 основних вад старої Конституції, яка не дають країні розвиватися.


По-перше, зазначила вона, - це двовладдя: «Конфлікт президента та прем'єра закладений в самій Конституції. Не може в країні працювати дві стратегії».


По-друге, повна безконтрольність та безвідповідальність. Голова партії навела приклад ситуації з екологією у Кривому Розі.


«Чому ніхто не контролює підприємства, які довели екологію до такого стану, чому ніхто не притягує до відповідальності тих, хто порушує екологічні норми? Тому що у країні понад 20 років діє кланово-олігархічний консенсус: усі між собою домовились. І сьогодні великі кланові структури керують і політикою, і економікою», - сказала політик.


І так відбувається за всіма напрямами: «Для проведення референдуму за народною ініціативою і дострокового оголошення виборів президента потрібно рішення самого президента. Ви багато президентів знаєте, які своїм указом це ухвалять? Хто має право садити високопосадовців за корупцію? Генпрокуратура. А на кому у нас тримається корупція? На президенті. А хто призначає Генпрокурора? Президент».


Третя вада старої Конституції - відсутність судової системи. Усі реформи, які провела влада, не привели до народження чесного суду, наголосила Юлія Тимошенко.
Четверта вада - не працює місцеве самоврядування


«У стратегії президента «2020» передбачається 65% грошей залишити на місцях, у громадах. Відкриваю бюджет - ледве 30%. Чи може так далі тривати, коли з міста забирають всі гроші нагору, а потім піпеткою капають вниз, якщо місто не завинило перед президентом?» - обурилася лідер партії.


І останнє, на чому наголосила Юлія Тимошенко: «Потрібно ухвалити Нову Конституцію, яка не під кого не буде зроблена, яка не створить для президента унікальної влади, що дозволятиме всіма керувати».


«Наша мета - зібрати велику інтелектуальну команду зі всіх куточків України. Вони мають сказати, чи погана чи гарна концепція Нової Конституції, у якій руйнується кланова система», - підсумувала Голова партії.


ba.org.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


20:31 Суббота 0 0 Запад — Гонконг — Украина: лицемерие лучшего (Тиждень, Украина) - «Политика» Автор причисляет Украину к постколониальным странам: сначала она была якобы оккупирована Российской империей, а затем — СССР. При этом он сравнивает ситуацию в стране с Гонконгом и Индией, переживших...
20:21 Суббота 0 0 Международный день шахмат в Москве посетили 60 тыс. человек - «Политика» Мероприятие проходит на территории ВДНХ Москва, 20 июля - АиФ-Москва.[/b] Международный день шахмат на ВДНХ 20 июля посетили 60 тысяч человек. В этот день для детей и взрослых организовали урок по...
20:21 Суббота 0 0 Полторак заявил, что Зеленский не толкал его на встрече - «Политика» По словам министра обороны Украины, никакого инцидента не произошло Зеленский отталкивает министра обороны. Видеоролик вызвал различную реакцию пользователей соцсетей. Некоторые осудили...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх