NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
00:01 Воскресенье 0 119
21-10-2018, 00:01

Нова Конституція стане спільним здобутком інтелектуалів всієї країни, – Юлія Тимошенко - «Политика»

Лазарев назвал предвзятым отношение к России на..

Международный конкурс «Евровидение-2019» Представитель РФ...
21-10-2018, 00:01

Нова Конституція буде консенсусом інтелектуалів України, а не політиків. Вона матиме на меті зруйнувати кланово-олігархічну систему, яка не дає державі стати на ноги.


Про це Юлія Тимошенко заявила під час зустрічі з інтелектуальною елітою у Кривому Розі.


Лідер «Батьківщини» переконана в тому, що Україні сьогодні вкрай необхідно змінити систему організації життя, ухваливши Новий Основний закон.


Юлія Тимошенко назвала 5 основних вад старої Конституції, яка не дають країні розвиватися.


По-перше, зазначила вона, - це двовладдя: «Конфлікт президента та прем'єра закладений в самій Конституції. Не може в країні працювати дві стратегії».


По-друге, повна безконтрольність та безвідповідальність. Голова партії навела приклад ситуації з екологією у Кривому Розі.


«Чому ніхто не контролює підприємства, які довели екологію до такого стану, чому ніхто не притягує до відповідальності тих, хто порушує екологічні норми? Тому що у країні понад 20 років діє кланово-олігархічний консенсус: усі між собою домовились. І сьогодні великі кланові структури керують і політикою, і економікою», - сказала політик.


І так відбувається за всіма напрямами: «Для проведення референдуму за народною ініціативою і дострокового оголошення виборів президента потрібно рішення самого президента. Ви багато президентів знаєте, які своїм указом це ухвалять? Хто має право садити високопосадовців за корупцію? Генпрокуратура. А на кому у нас тримається корупція? На президенті. А хто призначає Генпрокурора? Президент».


Третя вада старої Конституції - відсутність судової системи. Усі реформи, які провела влада, не привели до народження чесного суду, наголосила Юлія Тимошенко.
Четверта вада - не працює місцеве самоврядування


«У стратегії президента «2020» передбачається 65% грошей залишити на місцях, у громадах. Відкриваю бюджет - ледве 30%. Чи може так далі тривати, коли з міста забирають всі гроші нагору, а потім піпеткою капають вниз, якщо місто не завинило перед президентом?» - обурилася лідер партії.


І останнє, на чому наголосила Юлія Тимошенко: «Потрібно ухвалити Нову Конституцію, яка не під кого не буде зроблена, яка не створить для президента унікальної влади, що дозволятиме всіма керувати».


«Наша мета - зібрати велику інтелектуальну команду зі всіх куточків України. Вони мають сказати, чи погана чи гарна концепція Нової Конституції, у якій руйнується кланова система», - підсумувала Голова партії.


ba.org.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


00:59 Вторник 0 10 The Verge (США): «Гугл» лишает «Хуавэй» лицензии на «Андроид», вынуждая компанию пользоваться открытой версией - «Политика» В рамках наступления США на китайские технологические компании «Гугл» лишил компанию «Хуавэй» лицензии на «Андроид», нанеся крайне болезненный удар по этому производителю смартфонов. Первым об этом...
00:59 Вторник 0 8 Der Spiegel (Германия): «Возможны также уголовно-правовые последствия» - «Политика» Публикация немецкими СМИ скандального видео с вице-канцлером Австрии Хайнцем-Кристианом Штрахе вызвала шквал заявлений. Канцлер Австрии Себастиан Курц не исключает уголовного преследования Штрахе,...
00:59 Вторник 0 8 Javan (Иран): кошмарные сны Дональда Трампа о внешней политике - «Политика» Сначала казалось, что Трамп действительно сможет выиграть несколько маленьких победоносных войн во внешней политике. Но теперь ясно, что Америка везде проиграла, пишет «Джаван». США не могут...
00:59 Вторник 0 12 Forum 24 (Чехия): Ондрачек в гостях у оккупантов изображал представителя ЧР, но ему удалось только опозорить нас - «Политика» Завершение войны чешский депутат Ондрачек поехал отпраздновать в Москву. На обратном пути он заехал в пророссийский Донбасс, где, по словам автора «Форум 24», изображал из себя представителя Чешской...
00:59 Вторник 0 8 Американские компании прекращают сотрудничать с «Хуавэй»: китайцы готовы к реализации «плана Б» (Цюйдун чжунго, Китай) - «Политика» Правительство Трампа внесло «Хуавэй» в черный список компаний, представляющих угрозу национальной безопасности, тем самым обязав «Гугл» лишить ее доступа к обновлениям операционной системы «Андроид»....У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх