NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
15:00 Пятница 0 429
2-11-2018, 15:00

Юлія Тимошенко: Сильна європейська Україна – найкраща відповідь на санкції Кремля - «Политика»

Bloomberg (США): последняя провокация Турции не может..

На минувшей неделе президент Реджеп Тайип Эрдоган в...
2-11-2018, 15:00

Побудова демократичної проєвропейської держави стане найкращою відповіддю російському агресору і його санкціям.


Так Юлія Тимошенко відреагувала на своїй сторінці у Facebook на включення її до санкційного списку РФ - введення спеціальних економічних заходів щодо 322 українських громадян і 68 компаній.


Лідер «Батьківщини» зізналася, що санкції Кремля її мало хвилюють: «Бізнесу у мене ні тут, ні там немає і бути не може».


«Посміхаюся і уявляю, як зараз на Банковій оперативно складаються нові темники про те, що «Кремль зробив це спеціально». Бо в них на міфологемі про мене як про «кремлівську руку» побудована вся чорна PR-кампанія», - написала лідер «Батьківщини».


Юлія Тимошенко також зауважила, що в санкційному списку, на диво, немає «Рошену» чи «Ленінської кузні» .


«Успіх України, побудова сильної демократичної, європейської держави - це буде найадекватніша наша «санкція» російському загарбнику. Це саме та санкція, від якої Кремлю буде точно не добре!» - загалом про санкційну політику висловилася лідер «Батьківщини».


...Расказать друзьям о новости дня.
 
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


15:22 Четверг 0 2 Україна посіла 102 місце в рейтингу свободи ЗМІ - Репортери без кордонів - «Политика» Україна цьогоріч посіла 102-ге місце у рейтингу свободи ЗМІ у світі, який склала міжнародна організація "Репортери без кордонів". Це на одну позначку нижче порівняно з минулорічним показником,......
15:22 Четверг 0 2 Альона Шкрум: Європейські вододіли – як голосують країни ЄС? - «Политика» Я вже писала, що після 18 місяців роботи в найстарішій міжпарламентській організації - Міжпарламентському Союзі, нам вдалося ухвалити першу за 130 років організації украінську Резолюцію: «Про...
15:22 Четверг 0 2 Сергій Власенко: Жоден кандидат у Президенти не відповідає викликам, що стоять перед державою - «Политика» До другого туру президентських виборів потрапили люди, які не відповідають викликам, що стоять перед Україною. Про це заступник Голови партії «Батьківщина» Сергій Власенко сказав в інтерв'ю виданню......
15:22 Четверг 0 2 Михайло Цимбалюк: Гра у «третього – незайвого» за наші гроші - «Политика» Поки кандидати у Президенти заочно обмінюються ляпасами напередодні другого туру, вулиці столиці й решти міст України знову почали наводнювати плакати і борди із хештегом #урядгройсмана, давно, ще...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх