NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
18:00 Суббота 0 194
22-12-2018, 18:00

Юлія Тимошенко закликала відзначити 100-річчя Соборності всеукраїнським ланцюгом єдності (відео) - «Политика»

Как проверить точность магазинных весов? | Личные..

+ - В большинстве магазинов сегодня используют...
22-12-2018, 18:00

Юлія Тимошенко переконана, тільки дружня і єдина нація має шанси на успіх. Саме тому до річниці Соборності лідер «Батьківщини» запропонувала українцям утворити всеукраїнський символічний ланцюг єдності.


Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.


«Через місяць - 22 січня - ми будемо відзначати 100-річчя української Соборності, українського єднання. У цей день я пропоную всім нам на знак нашої доброї волі вийти на вулиці, взятися за руки, стати пліч-о-пліч», - зазначила Голова партії.


Юлія Тимошенко нагадала, що 22 січня 1919 року на Софіївському майдані в Києві був проголошений Акт Злуки і вперше за сотні років українці об'єдналися в єдину національну державу. А того ж дня 1990 року патріоти з усієї України утворили живий ланцюг, який з'єднав Київ зі Львовом.


І сьогодні ми мусимо ще раз ствердити для себе та світу нашу мудрість, нашу єдність, нашу силу, переконана політик.


«Нас роз'єднують політичні технології, які знову і знову робляться під чергові брудні вибори. Нас весь час намагаються посварити, зіштовхнути один з одним та на цьому отримати фальшиві перемоги», - прикро зауважила Голова партії.


Юлія Тимошенко наголосила: у тривожні часи сьогодення - коли наша держава у війні, коли наша суверенність знову під загрозою, коли Україна проходить величезні випробування - ми маємо бути єдиними.


«Наша соборність, наша єдність у наших серцях і душах. Наша сила - в нас самих, українцях. Отже, збираємося 22 січня у всеукраїнський символічний ланцюг єднання», - підсумувала вона.
...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


08:17 Среда 0 0 "Такого ужаса мы не видели почти 40 лет". Швеция в шоке от катастрофы в матче с Россией - «Политика» Сборная Швеции имела возможность занять хорошую позицию по итогам группового раунда. Для этого ей нужно было удачно сыграть против сборной России, которая привезла на этот чемпионат мира звездный...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх