NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
18:59 Среда 0 95
9-01-2019, 18:59

Олексій Рябчин: НКРЕКП бракує ресурсів, щоб забезпечити права споживачів ЖКП - «Политика»

Патриарх Кирилл и спикер Совфеда Матвиенко останутся..

Российская академия наук (РАН) отказалась от присвоения...
9-01-2019, 18:59

Голова Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Оксана Кривенко повідомила про те, що були запроваджені гарантовані стандарти послуг з електропостачання та компенсації споживачам за їхнє недотримання.


Відповідну постанову комісія затвердила ще у жовтні минулого року. За словами Кривенко, споживач отримує компенсацію у випадку недотримання оператором системи розподілу або електропостачальником встановлених гарантованим стандартом термінів надання послуг і виконання робіт. Йдеться, зокрема, про недотримання термінів видачі технічних умов на приєднання, відновлення електропостачання, перевірки лічильника і відповідей на письмові звернення.


Коментар голови підкомітету Верховної Ради з питань енергозбереження та енергоефективності, народного депутата від «Батьківщини» Олексія Рябчина для Радіо НВ:


"Стандарти якості та компенсація за неякісні послуги існували і до цього рішення комісії. Нинішній склад комісії вдосконалив цю процедуру. Водночас проблема полягає у доказовій базі щодо надання неякісної послуги, додав він.


Цю постанову НКРЕКП, там написано, що втратить чинність постанова НКРЕКП від 2016 року, яка має таку саму назву, але трохи інший зміст. За два роки дії тієї постанови багато людей отримали компенсації за неякісні послуги? Небагато. Довести неякісну послугу - дуже велика проблема. Це добре, що такі стандарти існують. Однак вони пояснюються причиною, що скоро запрацює ринок електроенергії, а це значить для людей, що значно подорожчає вартість електроенергії.


Таким чином намагаються скоригувати негативний ефект від підвищення вартості електроенергії. Однак без ухвалення закону про енергетичного омбудсмена - інституції, яка б допомагала споживачам виборювати свої права у взаємостосунках із постачальниками всіх видів енергії, постанова комісії не матиме результату. Самій комісії бракує ресурсів для того, щоб забезпечити права споживачів. Вона і не має цим займатись".


Олексій Рябчин,
народний депутат від «Батьківщини»,
НВ.Бізнес, 9 січня 2019р....


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


12:42 Понедельник 0 9 Главред (Украина): у Зеленского теперь только один выход — разогнать Раду - «Политика» За первые полгода фронт работы у Зеленского будет опираться на тренд ярких разгонов и публичных отборов новых лиц. А вот вторые полгода будут явно сложнее, потому как качество отборов в спешке будет...
12:42 Понедельник 0 10 Star (Турция): ходы Анкары, которые не позволят взять Турцию в клещи - «Политика» На Ближнем Востоке идет серьезное сведение счетов, Турцию пытаются взять в клещи вдоль сирийской границы и Средиземного моря, пишет Яхья Бостан в турецкой «Стар». Кроме того, напряженность по оси...
12:42 Понедельник 0 10 Телеканал 112: Зеленский принес присягу президента Украины - «Политика» Владимир Зеленский принес присягу президента Украины в сессионном зале Верховной рады. Трансляцию вел телеканал «112 Украина». К присяге Зеленского привела глава Конституционного суда Наталья...
12:42 Понедельник 0 11 Печат (Сербия): государственный переворот из сталинской шинели - «Политика» Власти Черногории вынесли приговор по делу о «государственном перевороте», за которым якобы стояли россияне. Тем самым черногорские руководители выслужились перед своими западными менторами и...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх