NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
18:59 Среда 0 103
9-01-2019, 18:59

Олексій Рябчин: НКРЕКП бракує ресурсів, щоб забезпечити права споживачів ЖКП - «Политика»

Совет ЕС принял заявление по катастрофе рейса MH17 на..

Расследование крушения Боинга на востоке Украины Россию...
9-01-2019, 18:59

Голова Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Оксана Кривенко повідомила про те, що були запроваджені гарантовані стандарти послуг з електропостачання та компенсації споживачам за їхнє недотримання.


Відповідну постанову комісія затвердила ще у жовтні минулого року. За словами Кривенко, споживач отримує компенсацію у випадку недотримання оператором системи розподілу або електропостачальником встановлених гарантованим стандартом термінів надання послуг і виконання робіт. Йдеться, зокрема, про недотримання термінів видачі технічних умов на приєднання, відновлення електропостачання, перевірки лічильника і відповідей на письмові звернення.


Коментар голови підкомітету Верховної Ради з питань енергозбереження та енергоефективності, народного депутата від «Батьківщини» Олексія Рябчина для Радіо НВ:


"Стандарти якості та компенсація за неякісні послуги існували і до цього рішення комісії. Нинішній склад комісії вдосконалив цю процедуру. Водночас проблема полягає у доказовій базі щодо надання неякісної послуги, додав він.


Цю постанову НКРЕКП, там написано, що втратить чинність постанова НКРЕКП від 2016 року, яка має таку саму назву, але трохи інший зміст. За два роки дії тієї постанови багато людей отримали компенсації за неякісні послуги? Небагато. Довести неякісну послугу - дуже велика проблема. Це добре, що такі стандарти існують. Однак вони пояснюються причиною, що скоро запрацює ринок електроенергії, а це значить для людей, що значно подорожчає вартість електроенергії.


Таким чином намагаються скоригувати негативний ефект від підвищення вартості електроенергії. Однак без ухвалення закону про енергетичного омбудсмена - інституції, яка б допомагала споживачам виборювати свої права у взаємостосунках із постачальниками всіх видів енергії, постанова комісії не матиме результату. Самій комісії бракує ресурсів для того, щоб забезпечити права споживачів. Вона і не має цим займатись".


Олексій Рябчин,
народний депутат від «Батьківщини»,
НВ.Бізнес, 9 січня 2019р....


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


16:45 Среда 0 12 Экс-канцлер Австрии устроился на работу в Москве - «Новости Дня» Бывший австрийский канцлер Кристиан Керн получил должность в наблюдательном совете Российских железных дорог, сообщает «Шпигель». Членом совета РЖД был и прежний глава Немецких железных дорог Хартмут...
12:43 Среда 0 23 «Конкурентные преимущества перед федеральными сетями. Как привлечь покупателей» - «Политика» Об этом расскажет сооснователь и директор по развитию ФС «Хороший выбор» Сергей Леонов на своем мастер-классе на общероссийской практической конференции «Управление магазином-2019», которая пройдет в...
12:43 Среда 0 22 США в панике думают, как насолить Путину за сделку с Турцией - «Политика» Как уже стало известно, Россия и Турция заключила сделку о закупке Анкарой российских зенитно-ракетных комплексов С-400 «Триумф». Ранее от данного приобретения турецкую сторону очень активно...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх