NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
21:34 Суббота 0 64
12-01-2019, 21:34

Вадим Івченко: Команда президента на старті року свині «підсунула свиню» аграріям - «Политика»

СМИ сообщили, что в Киеве напали на..

Выборы президента Украины 31 марта 2019 года Француженку...
12-01-2019, 21:34

Рекомендації Державної фіскальної служби не відшкодовувати ПДВ під час експорту зернових, технічних, бобових та інших культур обернуться катастрофічними втратами для українських аграріїв.


Так народний депутат від «Батьківщини» Вадим Івченко прокоментував скандальне рішення влади, яке збурило українських землеробів.


«Команда Порошенка вкотре «підсунула фермерам свиню». У разі ухвалення «новацій» збитки аграрних підприємств можуть сягнути 50 мільярдів гривень! Хоча лише пропозиціями фіскальна служба не обмежилась - вже зараз відбувається затримка у відшкодуванні ПДВ. При тому що в минулому році не відшкодувати ПДВ пропонувалось лише технічнім культурам», - пояснив парламентар.


Івченко наголосив, що «Батьківщина» виступає за комплексне вирішення питання легалізації зернових та технічних культур. Але все це має відбуватись не за рахунок легального сільгоптоваровиробника.


«У рік проведення виборів влада завжди не гребувала дрібним грабунком підприємців. Але те, що сьогодні робиться командою Порошенка, виходить за всі межі. Галузь, яка забезпечує одну шосту ВВП, 40% валютної виручки, є однією з найбільших працедавців та однією з найбільших платників податків у країні чомусь - не в пріоритеті у влади», - обурився Вадим Івченко.


За його словами, нераціональне використання державної підтримки та постійний тиск влади призведе до мільярдних збитків, тінізації аграрного сектору і недоотримання коштів до бюджетів всіх рівнів.


«Результат цих новацій - погіршення економічного клімату в країні!» - прогнозує представник «Батьківщини».


ba.org.ua


...Расказать друзьям о новости дня.
 
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


00:21 Вторник 0 0 МВС закликало місцеву владу утриматися від додаткових соцвиплат перед виборами - «Политика» Міністерство внутрішніх справ закликає органи державної влади і місцевого самоврядування України утриматися від соціальних виплат до завершення виборчого процесу у державі. Про це заявив радник...
00:21 Вторник 0 0 Джулия Робертс: "Сегодня никто бы не решился снять фильм "Красотка" - «Политика» Каждый выход 51-летней Джулии Робертс не остается без внимания, ну а участие актрисы в съемках фильма гарантируют интерес к нему. Последней ее законченной работой стала драма «Вернуть Бена......
21:44 Понедельник 0 48 УНІАН: НАТО призвала Россию вернуть Украине Крым - «Новости Дня» Североатлантический совет НАТО призвал Российскую Федерацию вернуть Украине контроль над оккупированным Крымом. Об этом говорится в заявлении, обнародованном на сайте Альянса, сообщает УНИАН. «Крым —...
21:43 Понедельник 0 30 Возвращение «железного кулака»: бой против Путина (Calcalist, Израиль) - «Политика» Возможно, автор, писавший эту статью, понимал, что сегодня привлечь внимание читателей к фигуре Виталия Кличко не так просто. И он решил пойти на нетривиальный шаг: противопоставить «Доктора —...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх