NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
21:34 Суббота 0 57
12-01-2019, 21:34

Вадим Івченко: Команда президента на старті року свині «підсунула свиню» аграріям - «Политика»

Sankei (Япония): Абэ полон решимости не допустить..

Абэ уже не говорит о возврате четырех островов — достаточно...
12-01-2019, 21:34

Рекомендації Державної фіскальної служби не відшкодовувати ПДВ під час експорту зернових, технічних, бобових та інших культур обернуться катастрофічними втратами для українських аграріїв.


Так народний депутат від «Батьківщини» Вадим Івченко прокоментував скандальне рішення влади, яке збурило українських землеробів.


«Команда Порошенка вкотре «підсунула фермерам свиню». У разі ухвалення «новацій» збитки аграрних підприємств можуть сягнути 50 мільярдів гривень! Хоча лише пропозиціями фіскальна служба не обмежилась - вже зараз відбувається затримка у відшкодуванні ПДВ. При тому що в минулому році не відшкодувати ПДВ пропонувалось лише технічнім культурам», - пояснив парламентар.


Івченко наголосив, що «Батьківщина» виступає за комплексне вирішення питання легалізації зернових та технічних культур. Але все це має відбуватись не за рахунок легального сільгоптоваровиробника.


«У рік проведення виборів влада завжди не гребувала дрібним грабунком підприємців. Але те, що сьогодні робиться командою Порошенка, виходить за всі межі. Галузь, яка забезпечує одну шосту ВВП, 40% валютної виручки, є однією з найбільших працедавців та однією з найбільших платників податків у країні чомусь - не в пріоритеті у влади», - обурився Вадим Івченко.


За його словами, нераціональне використання державної підтримки та постійний тиск влади призведе до мільярдних збитків, тінізації аграрного сектору і недоотримання коштів до бюджетів всіх рівнів.


«Результат цих новацій - погіршення економічного клімату в країні!» - прогнозує представник «Батьківщини».


ba.org.ua


...Расказать друзьям о новости дня.
 
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


09:00 Четверг 0 0 Россия живет своей жизнью, телевизор в ней – своей. Как это надоело! - «Политика» Смотреть телевизор становится все противнее с каждым днем. Неприкрытая ложь, хамоватые ведущие программ на центральных каналах – все это надоело безмерно! Да, нам всегда лгали с голубых экранов. И в...

У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх