Роза
Опубликовано: 18:23, 15 январь 2019
Политика / Украина

Андрій Кожем’якін: Депутати мусять проголосувати постанову про скасування подорожчання газу - «Политика»

«Батьківщина» вимагає проголосувати у парламенті постанову, що скасує подорожчання газу і запровадить мораторій на його подальше підвищення. Про це заявив на засіданні Погоджувальної ради лідерів парламентських фракцій і комітетів народний депутат від «Батьківщини», голова Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Андрій Кожем'якін. Він нагадав, що постанова №9265, яку підписали керівники шести груп і фракцій, вже кілька місяців не виноситься на розгляд до сесійної зали. «Верховна
Андрій Кожем’якін: Депутати мусять проголосувати постанову про скасування подорожчання газу - «Политика»

«Батьківщина» вимагає проголосувати у парламенті постанову, що скасує подорожчання газу і запровадить мораторій на його подальше підвищення.


Про це заявив на засіданні Погоджувальної ради лідерів парламентських фракцій і комітетів народний депутат від «Батьківщини», голова Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Андрій Кожем'якін.


Він нагадав, що постанова №9265, яку підписали керівники шести груп і фракцій, вже кілька місяців не виноситься на розгляд до сесійної зали.


«Верховна Рада пішла на канікули так і не зробивши домашнього завдання - не захистила людей від рішення команди Порошенка підвищити ціну на газ для населення. Як наслідок - багато громадян в ці святкові дні змушені були обирати: купувати дитині подарунок чи оплачувати комунальні послуги», - обурився політик.Представник «Батьківщини» закликав керівництво парламенту внести до порядку денного цей важливий документ, на ухвалення якого чекають мільйони українців.ba.org.ua


...

Следующая похожая новость...
Заметили ошЫбку
Выделите текст и нажмите
Обсудить (0)