NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
15:17 Суббота 0 103
16-02-2019, 15:17

Юлія Тимошенко зустрілася зі спецпредставником Держдепу США Куртом Волкером - «Политика»

Словения перебрасывает военных на границу с Италией -..

Словения направит армейцев на границу с Италией для помощи...
16-02-2019, 15:17

Сьогодні в межах участі у заходах Мюнхенської безпекової конференції Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч зі спеціальним представником Державного департаменту США з питань України Куртом Волкером.


Сторони обговорили ситуацію в Україні, зокрема військову агресію Росії на Сході нашої держави, можливі шляхи закінчення війни та досягнення стійкого миру на Донбасі і питання двостороннього співробітництва між США та Україною.


Юлія Тимошенко наголосила на необхідності проведення переговорів у форматі «Будапешт плюс» з лідерами країн-підписантів Будапештського меморандуму із залученням Верховного комісара ЄС та керівництва Німеччини.


«Наша політична сила робила і робить усе можливе задля захисту національних інтересів України», - сказала вона, поінформувавши детально про мирний план «Нова стратегія миру», розроблений групою експертів за ініціативи лідера «Батьківщини».


Окрім того, Юлія Тимошенко подякувала Сполученим Штатам за допомогу нашій державі та зазначила, що потрібно активізувати зусилля демократичного світу задля якнайшвидшого вирішення воєнного конфлікту на Донбасі.


Лідер «Батьківщини» також наголосила на важливості збереження політики санкцій проти Росії до припинення війни на Донбасі та повернення Криму Україні.


Зі свого боку Курт Волкер запевнив у підтримці суверенітету та незалежності нашої держави, зауваживши, що США і надалі докладатимуть зусиль для відновлення територіальної цілісності нашої країни та встановлення миру на Сході.


Йшлося також про ситуацію з проведенням реформ в Україні, зокрема боротьбу з корупцією.


У зустрічі брав участь і заступник Голови партії "Батьківщина", голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря.


Нагадаємо, що 15-16 лютого Юлія Тимошенко та Григорій Немиря беруть участь у заходах Мюнхенської безпекової конференції, яка проходить у місті Мюнхен (Німеччина).


ba.org.ua...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


12:28 Среда 0 0 Узбекистан на пороге ВТО. Будущие выгоды и потери АПК не определены - «Политика» Узбекистан стоит на пороге вступления во Всемирную торговую организацию. И сейчас эксперты в этой стране задаются вопросом выиграет или проиграет сельское хозяйство от вступления Узбекистана в ВТО?...
12:11 Среда 0 0 В Госдуме предложили сделать вход в курилки аэропортов платным - «Новости дня» Курилки в аэропортах могут стать платными. Законопроект об их возвращении в воздушные гавани Госдума недавно приняла в первом чтении. А уже ко второму чтению депутаты намерены предложить поправки о...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх