NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
21:36 Суббота 0 135
16-02-2019, 21:36

Юлія Тимошенко зустрілася з Директором-розпорядником МВФ Крістін Лагард - «Политика»

В Киевской области копы "накрыли" нарколабораторию -..

Амфетамин изготавливали в жилом доме В Борисполе в жилом...
16-02-2019, 21:36

Сьогодні в межах участі у заходах Мюнхенської безпекової конференції Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч із Директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард.


Сторони детально обговорили соціально-економічну ситуацію в Україні, перспективи економічного розвитку нашої держави та питання співробітництва між Україною та МВФ.


Юлія Тимошенко наголосила на «необхідності продовження співпраці з Фондом з урахуванням реальної ситуації в економіці та соціальній сфері, щоб питання макрофінансової стабільності та соціальної згуртованості, рівня життя українських громадян були збалансовані, а не в конфлікті».


Окремо йшлося про пріоритети та виклики на шляху впровадження реформ в Україні після президентських виборів.


У зустрічі також брав участь заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря.


Нагадаємо, що 15-16 лютого Юлія Тимошенко та Григорій Немиря беруть участь у заходах Мюнхенської безпекової конференції, яка проходить у м. Мюнхен (Німеччина).


ba.org.ua...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


16:49 Воскресенье 0 17 В багрец и золото одетая весна. Какие растительные пигменты существуют? - «Политика» Статья из газеты: АиФ на Даче № 9 14/05/2019 Всего известно несколько десятков растительных пигментов. Больше всего их содержится в цветках и плодах: красные, жёлтые, оранжевые, синие, фиолетовые. ...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх