NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
18:36 Понедельник 0 66
18-03-2019, 18:36

Григорій Немиря закликав владу негайно виконати закон про зниклих безвісти - «Политика»

Итальянский политик заявил, что украинские власти..

Член координационного совета Международной ассоциации...
18-03-2019, 18:36

Заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря закликав Кабінет Міністрів негайно виконати Закон України «Про правовий статус осіб, зниклих безвісти».


«Хочу наголосити на неприпустимій ситуації, яка склалася з невиконанням закону про зниклих безвісти. З помпою його було ухвалено в липні минулого року, а в серпні він набув чинності. Понад півроку вже минуло, а закон про зниклих безвісти громадян України не виконується: не створено комісію з питань зниклих безвісти, не розроблений порядок функціонування пошукових груп, не почав діяти єдиний реєстр зниклих безвісти», - сказав він під час засідання Погоджувальної ради ВРУ.


За словами Григорія Немирі, минулого тижня Комітет ВРУ з прав людини розглядав це питання, але жоден його представник і відповідальні за реалізацію цього закону не з'явилися на це засідання.


Саме тому за дорученням комітету він направив відкрите звернення до уряду щодо невідкладного забезпечення виконання Закону України про зниклих безвісти і передав його присутньому на засіданні Погоджувальної ради віце-прем'єр-міністру України.


Нагадаємо, що 12 липня 2018 року Верховна Рада України ухвалила Закон України «Про правовий статус осіб, зниклих безвісти» (№ 2505-VIII), який набув чинності 02 серпня 2018 року. Цим документом врегульовуються суспільні правовідносини, які пов'язані з набуттям правового статусу осіб, зниклих безвісти в умовах збройного конфлікту у зв'язку з воєнними діями, заворушеннями всередині держави, надзвичайними ситуаціями природного чи техногенного характеру, іншими подіями, що можуть спричинити масову загибель людей, а також осіб зниклих безвісти за будь-яких інших обставин.


Окрім того, Григорій Немиря наголосив, що на розгляд парламенту вчергове не винесені основні законопроекти стосовно захисту прав і свобод внутрішньо переміщених осіб - законопроект щодо виплати пенсій ВПО (№ 6692) і законопроект про забезпечення їхніх виборчих прав (№6240).


«Це питання я лише офіційно понад тридцяти разів підіймав на засіданні Погоджувальної ради. Але жодного результату. Це, на жаль, знову підтверджує політику прямої і непрямої дискримінації, яка реалізується владою щодо вимушених переселенців. І що ми маємо сьогодні?.. Суперпатріотичні заяви і биття себе в груди, вихваляння однієї людини і паплюження усіх інших на тлі дискримінації вимушених переселенців, ганебного невиконання закону про зниклих безвісти», - сказав заступник Голови партії, завершуючи свій виступ.


ba.org.ua


...Расказать друзьям о новости дня.
 
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


00:07 Пятница 0 0 Лавров и Чавушоглу обсудили подготовку к переговорам по Сирии - «Политика» Министры также обменялись мнениями о ситуации в Ливии РИА Новости со ссылкой на МИД РФ. Телефонный разговор Лаврова и Чавушоглу состоялся 18 апреля по инициативе турецкой стороны. В ведомстве...
00:07 Пятница 0 0 «Пасхальное перемирие» в Донбассе не смогли согласовать - «Политика» Киев в первый раз отказался обсуждать режим прекращения огня, предложенный ОБСЕ Интерфакс со ссылкой на министерство иностранных дел самопровозглашенной Донецкой народной республики. По словам...
00:07 Пятница 0 0 В Москве задержали двоих мужчин с человеческими костями в сумке - «Политика» Возбуждено уголовное дело об убийстве Интерфакс. Как пояснила представитель столичного главка Следственного комитета Юлия Иванова, задержанных остановили полицейские возле дома на улице 1-я...
00:07 Пятница 0 0 Шесть пешеходов пострадали в ДТП в центре Петербурга - «Политика» Сейчас идет расследование обстоятельств аварии сообщили, что сегодня около 16:45 на пересечении Невского проспекта и набережной реки Фонтанки столкнулись два легковых автомобиля. В результате...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх