NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
18:36 Понедельник 0 72
18-03-2019, 18:36

Григорій Немиря закликав владу негайно виконати закон про зниклих безвісти - «Политика»

18-03-2019, 18:36

Заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря закликав Кабінет Міністрів негайно виконати Закон України «Про правовий статус осіб, зниклих безвісти».


«Хочу наголосити на неприпустимій ситуації, яка склалася з невиконанням закону про зниклих безвісти. З помпою його було ухвалено в липні минулого року, а в серпні він набув чинності. Понад півроку вже минуло, а закон про зниклих безвісти громадян України не виконується: не створено комісію з питань зниклих безвісти, не розроблений порядок функціонування пошукових груп, не почав діяти єдиний реєстр зниклих безвісти», - сказав він під час засідання Погоджувальної ради ВРУ.


За словами Григорія Немирі, минулого тижня Комітет ВРУ з прав людини розглядав це питання, але жоден його представник і відповідальні за реалізацію цього закону не з'явилися на це засідання.


Саме тому за дорученням комітету він направив відкрите звернення до уряду щодо невідкладного забезпечення виконання Закону України про зниклих безвісти і передав його присутньому на засіданні Погоджувальної ради віце-прем'єр-міністру України.


Нагадаємо, що 12 липня 2018 року Верховна Рада України ухвалила Закон України «Про правовий статус осіб, зниклих безвісти» (№ 2505-VIII), який набув чинності 02 серпня 2018 року. Цим документом врегульовуються суспільні правовідносини, які пов'язані з набуттям правового статусу осіб, зниклих безвісти в умовах збройного конфлікту у зв'язку з воєнними діями, заворушеннями всередині держави, надзвичайними ситуаціями природного чи техногенного характеру, іншими подіями, що можуть спричинити масову загибель людей, а також осіб зниклих безвісти за будь-яких інших обставин.


Окрім того, Григорій Немиря наголосив, що на розгляд парламенту вчергове не винесені основні законопроекти стосовно захисту прав і свобод внутрішньо переміщених осіб - законопроект щодо виплати пенсій ВПО (№ 6692) і законопроект про забезпечення їхніх виборчих прав (№6240).


«Це питання я лише офіційно понад тридцяти разів підіймав на засіданні Погоджувальної ради. Але жодного результату. Це, на жаль, знову підтверджує політику прямої і непрямої дискримінації, яка реалізується владою щодо вимушених переселенців. І що ми маємо сьогодні?.. Суперпатріотичні заяви і биття себе в груди, вихваляння однієї людини і паплюження усіх інших на тлі дискримінації вимушених переселенців, ганебного невиконання закону про зниклих безвісти», - сказав заступник Голови партії, завершуючи свій виступ.


ba.org.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


20:52 Вторник 0 30 Цены производителей бензина в РФ поднялись в мае на 17,5% - «Политика» Цены производителей на бензин в России повысились в мае 2019 года на 17,5% после роста на 0,2% в апреле, следует из материалов Федеральной службы государственной статистики. Как указывает ведомство,...
20:52 Вторник 0 31 «Левада-Центр» намерил рекордный показатель одобрения службы в армии - «Политика» Почти две трети россиян (60%) считают, что каждый настоящий мужчина должен пройти службу в армии, причем за последние четыре года сторонников этой точки зрения стало на 18% больше. Таковы данные...
20:49 Вторник 0 14 Валерий Соловей и Екатерина Шульман поспорили о будущем режима и России - «Политика» «Все созрело для того, чтобы меняться» Валерий Соловей и Екатерина Шульман поспорили о будущем режима и России Либертарианец Михаил Светов провел третьи по счету публичные дебаты. На этот раз его...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх