NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
12:27 Четверг 0 33
18-04-2019, 12:27

Юлія Тимошенко: Наша єдність, а не вибори президента, – запорука успішності України - «Политика»

У робота Федора появился аккаунт в Twitter - «Политика»..

Ранее антропоморфный робот Федор, которого доставят на МКС,...
18-04-2019, 12:27
Юлія Тимошенко: Наша єдність, а не вибори президента, – запорука успішності України - «Политика»

Набагато ціннішим за чергові вибори Президента є збереження любові, дружби та єдності в суспільстві. Тож, час українцям припинити політичні війни та усвідомити, що життя триває.


Про це лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко написала на своїй сторінці у Facebook.


«Саме наша єдність, а не вибори президента, - запорука того, що в країні все буде добре», - переконана вона.


Юлія Тимошенко стурбована тим, що люди навколо сваряться через 2-й тур виборів.


«Одні лякають, що після 21 квітня наступить армагеддон. Інші - що все буде «зешибісь». Але друзі, не буде ні першого, ні другого. Після 21 квітня настане 22 квітня. А стосунки людей будуть зруйновані. Нам треба повернутися з політичної війни. Припинити цей політичний передоз в нашому повсякденному житті», - наголосила Голова партії.


Лідер «Батьківщини» запевнила, що Україна вже відбулася як незалежна держава, а тому «жодні вибори в нас цього не заберуть».


«Ми вже довели, що можемо протидіяти та протистояти будь-яким режимам. Будьте спокійними. Я вірю, що в нас все буде добре. Я вірю, що ми зможемо використати ті зміни, які зараз відбудуться в нашій країні. Упевнено дивіться в майбутнє. Життя продовжується», - підсумувала вона.
ba.org.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


04:30 Среда 0 0 Минтруд назвал средний размер прожиточного минимума за I квартал 2019 года - «Политика» Соответствующий документ опубликован на портале правовой информации портале правовой информации. Согласно данным Минтруда, в среднем величина прожиточного минимума в России за первые три месяца...
04:27 Среда 0 0 Рассказать бы Гоголю. Оппозиция использовала данные умерших людей - «Политика» Статья из газеты: Еженедельник "Аргументы и Факты" № 30 24/07/2019 В прошлом номере «АиФ» рассказывал, как оппозиционеры использовали данные умерших людей, чтобы ­добиться регистрации на ­выборы в...
04:27 Среда 0 0 Зачем министру экономического развития 14 заместителей? | В России | Политика - «Политика» + - По этому показателю Максим Орешкин обошёл в правитель­стве всех остальных министров, включая главу Минобороны Сергея Шойгу, у которого 12 заместителей. Расширение в Минэке объяснили...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх