NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
18:44 Четверг 0 47
25-04-2019, 18:44

«Батьківщина» підтримала звернення ВРУ до світової спільноти посилити санкції проти РФ через видачу паспортів - «Политика»

Le Figaro (Франция): прав ли Макрон, принимая Путина в..

Путин не участвует в работе G-7 на этой неделе во Франции,...
25-04-2019, 18:44
«Батьківщина» підтримала звернення ВРУ до світової спільноти посилити санкції проти РФ через видачу паспортів - «Политика»

Рішення президента Росії Володимира Путіна про видачу російських паспортів жителям окупованих районів Донецької та Луганської областей є продовженням агресії та окупації.


Про це заявив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час розгляду в парламенті проекту постанови №10259 про звернення ВРУ до ООН, Організації з безпеки і співробітництва в Європі, Ради Європи та їхніх парламентських асамблей, Європейського парламенту, Міжпарламентського союзу, парламентів та урядів країн ЄС, США, Канади, НАТО, диппредставництв іноземних держав в Україні щодо злочинного рішення керівництва РФ про видачу російських паспортів громадянам України на окупованих Росією територіях Донбасу.


«Ці паспорти - це те, що робив російський режим у Криму та Севастополі. Коли ще до окупації видавав російські паспорти, а потім легалізував свою анексію Криму та Севастополя тим, що там живуть російські громадяни. Це дуже добра відповідь усім нашим міжнародним партнерам, які, на жаль, не розуміючи ситуації, продовжують танці із Кремлем. Це є доброю відповіддю усім тим, хто навіть у нинішній владі всі ці роки продовжував робити із Путіним бізнес на війні», - зазначив він.


Іван Крулько також наголосив на тому, що це неординарна ситуація і демонстрація того, що жодних Мінських угод Путін не виконував, не виконує і не збирається виконувати.


За його словами, доти, доки Україна буде незалежною, а вона буде незалежною вічно, це мулятиме Путіну. Саме тому з ним треба розв'язувати питання не з позиції «договорняків», а «з позиції сили та з позиції усіх тих, хто хоче захищати демократичні європейські цінності».


Зазначимо, постанову про звернення парламенту підтримали 230 депутатів.


У відповідному документі Верховна Рада звертається із наполегливим закликом засудити вищезазначені деструктивні дії РФ, які грубо порушують державний суверенітет та територіальну цілісність України, права людини і громадянина в Україні, консолідувати спільні з Україною зусилля з протидії агресивним діям РФ та вжити заходів щодо посилення режиму міжнародних санкцій, спрямованих проти РФ.


ba.org.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


04:29 Среда 0 15 Hromadske (Украина): «Я молюсь за Трампа каждую субботу», — интервью с главным раввином Украины - «Политика» 19 августа в Киев впервые за 20 лет прилетел премьер-министр Израиля. О месте Израиля в жизни Украины и Украины в жизни Израиля интернет-телеканал поговорил с главным раввином Украины и Киева Моше...
04:28 Среда 0 25 Schweizer Radio und Fernsehen (Швейцария): Россия — сложный партнер, но и враг тоже сложный - «Политика» Владимира Путина так же нелегко заставить пойти на уступки, как и добиться от него улыбки, пишет Фреди Гштайгер. Надежды Запада превратить Россию в либеральную демократию уже разбились вдребезги. Но...
04:28 Среда 0 13 Washington Examiner (США): российское кровавое послание Турции в Сирии - «Политика» Премьер Турции оказался в затруднительном положении. Поддержка Анкарой так называемых повстанцев, которых и ООН, и Сирия, и Россия считают террористами, наталкивается на жесткое сопротивление со...
04:28 Среда 0 13 Le Figaro (Франция): как Путин играет на слабостях Европы - «Политика» «Мы никогда не относились к Европе как к любовнице, — заявил когда-то Владимир Путин. — Мы всегда предлагали серьезные отношения». Вот и Эммануэль Макрон тоже выразил готовность активно работать над...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх