NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
12:00 Среда 0 35
12-06-2019, 12:00

Ірина Верігіна: Ми відповідальні за долю країни - «Политика»

Civil (Грузия): провал российской политики «мягкой..

Комментируя воцарившуюся в Грузии вакханалию по поводу...
12-06-2019, 12:00
Ірина Верігіна: Ми відповідальні за долю країни - «Политика»

Усі хочуть гарно жити, але ніхто не хоче аналізувати та думати.

Через півтора місяця українці будуть обирати новий парламент. Але є велика небезпека, що у тренді гонитви за «новими обличчями» голоси отримають дуже далекі від законотворчої діяльності люди.


Але кожен виборець бере на себе відповідальність за долю країни! До того ж, ще працюючу Верховну Раду з 4% рівнем довіри обирали ті ж самі люди, які сьогодні перебувають на межі виживання...


Прикро, що досвід, знання, фах людини втрачають значення, політика перетворилося в шоу, в якому акторська гра переважає здоровий глузд.


Однозначно: Україна прагне змін. І обравши нового президента, ми насамперед казали «ні» старій, прогнилій корумпованій системі. Це перший крок, але за ним має бути системне реформування країни, викорінення корупції і відновлення економіки. Тому важливо розуміти: 21 липня ми будемо обирати не тільки депутатів, парламенту на наступних п'ять років, а прем'єр міністра України.


Досвід, високий клас в управлінні країною, відданість національним інтересам розуміння пріоритетів і наявність плану дій. Ось що має бути визначальним для нас при виборі політичної сили і її лідера.


Ірина Верігіна, член Політради партії «Батьківщина», голова Луганської обласної парторганізації, Facebook


ba.org.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


08:46 Четверг 0 0 China.com (Китай): США открыто говорят о вмешательстве в выборы на Тайване 2020 года и заявляют о возможности предоставления помощи - «Политика» Недавно Америка заявила о том, что намерена «оказать непосредственную помощь» Тайваню, признавая таким образом свою готовность вмешаться в выборы на острове, которые должны пройти в 2020 году....
08:46 Четверг 0 0 Гордон (Украина): РФ потребовала, чтобы Украина судила 24 моряков по российскому законодательству — МИД Украины - «Политика» МИД РФ в ноте о выполнении решения трибунала ООН по морскому праву предложила Украине предоставить письменные гарантии продолжения уголовного преследования украинских моряков в соответствии с...
08:34 Четверг 0 0 Александр Емельяненко может продолжить карьеру в кулачных боях - «Политика» Боец ведет переговоры с организацией Bare Knuckle FC ТАСС. Об этом корреспондентам агентства сообщил менеджер Артем Харланов, который сделал соответсвующее предложение бойцу от имени организации...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх