NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
20:02 Воскресенье 0 47
21-07-2019, 20:02

День виборів: перелік порушень - «Политика»

В Сети появился трейлер сериала «Политик» с Гвинет..

«Политик» расскажет о богатом калифорнийском студенте...
21-07-2019, 20:02
День виборів: перелік порушень - «Политика»

«Батьківщина» оприлюднює факти порушень виборчого законодавства у день дочасних виборів до Верховної Ради, які відбуваються у неділю, 21 липня:


На Одещині


З 137-го виборчого округу в Одеській області, до якого входять Савранський, Балтський, Подільський, Кодимський та Окнянський райони, повідомляють про підкуп виборців з боку кандидата в народні депутати Олексія Гончаренка.


Про це інформує пресслужба Одеської обласної «Батьківщини».


«Люди йдуть голосувати, а потім приходять за грошима. На відео чітко видно, як виборці з паспортами прийшли в будинок і отримали кошти», - ідеться на сторінці Савранського інформаційного сайту «Вісник Саврані».


Видання також повідомляє, що на ділянці № 510777 у спостерігача від Олексія Гончаренка вилучені списки з персональними даними людей, на яких робили відмітки про людей, що проголосували.


В Окнянському районі на відео зафіксовано, як люди зазначають, що їм за підтримку Олексія Гончаренка обіцяли по 800 грн.


На Полтавщині


У Полтавській області поліція зафіксувала 10 повідомлень про порушення виборчого законодавства.


Як інформує пресслужба обласного партійного осередку, у Полтаві чоловік узяв бюлетень та вийшов із ним за межі дільниці, на іншій дільниці в обласному центрі дівчина сфотографувала бюлетень, а в Кременчуці жінка приводила на дільницю жінок похилого віку та фіксувала їх присутність у блокноті.


Пресслужба Полтавської обласної «Батьківщини» також повідомляє, що на дільниці №530734 у виборчому окрузі №145 спостерігач від партії «Слуга народу» відкрито агітував виборців голосувати за свого кандидата, а на дільниці №531176 (м. Полтава) чоловік з інвалідністю не зміг заїхати на візку до кабінки та змушений був порушити таємницю волевиявлення.


На Херсонщині


На Херсонщині в Каховському геріатричному пансіонаті припинили спробу впливати на голосування людей літнього віку.


Представники кандидата в народні депутати, самовисуванця Вегандза Мясникяна на ДВК №650581 намагалися підказати людям, що постійно перебувають в геріатрії, як правильно голосувати за представника партії «Слуга народу» Володимира Іванова. На зауваження представників ЗМІ та спостерігачів від інших політичних сил невідомі намагалися застосувати до них фізичну силу.


Для протидії порушенню закону спостерігачі від «Батьківщини» та інших політсил викликали поліцію і склали акт. Представники кандидата В. Мясникяна зникли з дільниці ще до прибуття патруля поліції.


На Дніпровщині


У ніч на 21 липня, у м. Жовті Води, невідомі жорстоко побили 18-річного сина кандидата у народні депутати від «Батьківщини» по 34 виборчому округу Гілала Ісаєва.


Нападники завдали хлопцю тяжких тілесних ушкоджень, після яких потерпілого доставили до лікарні обласного центру для невідкладної операції.


Як зазначають у пресслужбі, протягом останнього тижня невідомі чинили політичний тиск на кандидата: вривалися до виборчого штабу, заважали роботі та погрожували працівникам штабу, а помічникам кандидата дзвонили з погрозами та надсилали смс-повідомлення з вимогою припинити підтримувати Гілала Ісаєва.


На Рівненщині


У 154-му виборчому округу з центром у місті Дубно зафіксували спроби дати гроші працівникам ДВК в обмін на фальсифікації голосування на користь кандидата в народні депутати Олександра Дехтярчука.


Як повідомляє пресслужба Рівненського обласного партійного осередку, заяву про вчинення злочину до місцевої поліції написав кандидат у народні депутати від ВО «Батьківщина» Ігор Луценко.


У своєму дописі у Facebook він зазначив: «Мені як народному депутату повідомили про те, що особа по імені Куніцька Ольга 20 липня об'їздила ряд виборчих дільниць Демидівського району на автомобілі марки Pegeut expert (днз 2655) сірого кольору, безпосередньо спілкувалася з членами, головами, заступниками, секретарями ДВК та пропонувала неправомірну вигоду в розмірі 300 у.о. на великій дільниці, 200 у.о. на середній дільниці, 100 у.о. на маленькій дільниці за вчинення членами ДВК фальсифікацій на користь кандидата в депутати в одномандатному виборчому окрузі №154 Дехтярчука Олександра Володимировича».


Представник «Батьківщини» Ігор Луценко звернувся до поліції, оскільки дії названої особи є кримінально-караним діянням, відповідальність за яке встановлено ст. 160 КК України. У заяві народний депутат просить перевірити викладені факти й притягнути до відповідальності винних у порушенні виборчого законодавства.


ba.org.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


13:01 Пятница 0 0 Плохая новость из Сирии для террористов: Хан-Шейхун полностью осажден (Kayhan, Иран) - «Политика» Город Хан-Шейхун является важным связующим звеном на северо-западе Сирии, поэтому террористические группировки хорошо понимают: его потеря и передача Сирийской Арабской Республике разъединит их силы...
13:00 Пятница 0 0 В вашем учебнике истории ошибка: нападение России на Японию в ходе Второй мировой войны сыграло свою роль (The National Interest, США) - «Политика» Пока Россия и Япония все больше опасаются власти Китая в Азиатско-Тихоокеанском регионе, четыре малонаселенных аванпоста на берегу Охотского моря во многих отношениях остаются самым большим...
12:58 Пятница 0 0 Нихон кэйдзай (Япония): КНДР срывает санкции — уголь перегружается все более искусно - «Политика» Экспорт угля из КНДР, приносящий валюту Ким Чен Ыну, был запрещен в 2017 году, однако нарушения постоянно происходят, пишет «Нихон кэйдзай». Незаконная торговля становится «более искусной», и...
12:57 Пятница 0 0 Еспресо (Украина): возвращению Путина нужно сопротивляться - «Политика» На Украине не на шутку встревожены позицией лидеров США и Франции по вопросу возвращения России в «Большую восьмерку». Автор, придерживающийся антироссийских взглядов, выражает надежду: этого не...
12:57 Пятница 0 0 Info (Чехия): наши дубинки вместо чужих танков. Давайте взглянем исторической правде в глаза - «Политика» Не стоит чехам сваливать все плохое, что случилось за историю страны, на кого-то другого — российскую пропаганду, Сталина, Брежнева — пишет автор. Нужно просто признать правду: конец Пражской весне...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх