NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
04:00 Вторник 0 0
31-10-2017, 04:00

Руслан Богдан: Вибори на Полтавщині засвідчили високий рейтинг «Батьківщини» - «Общество»

Sabah (Турция): если рядом с вами стало трясти..

Юксель Айтуг в турецкой «Сабах» возмущается по поводу...
31-10-2017, 04:00
Руслан Богдан: Вибори на Полтавщині засвідчили високий рейтинг «Батьківщини» - «Общество»

Народний депутат від «Батьківщини», голова Полтавської обласної парторганізації Руслан Богдан привітав команду Юлії Тимошенко з високим результатом на виборах до ОТГ, що відбулися 29 жовтня.Про це повідомляє прес-служба обласного партійного осередку.


За словами депутата, «Батьківщина» Полтавщини провела до ОТГ 100 депутатів, що становить майже 45% від загальної кількості обраних депутатів.


«Абсолютно унікальний результат маємо в Драбинівській ОТГ Новосанжарського району, де голова і 22 депутати з 22 можливих обрані від ВО «Батьківщина», - каже Руслан Богдан.


Гідних результатів на виборах представники «Батьківщини» досягли в таких ОТГ: Михайлівській (13 з 22-ох депутатів), Руденківській (13 із 22-ох), Нехворощанській (12 з 22-ох).


Незважаючи на запекле протистояння, представники «Батьківщини» пройшли до Ланнівської, Бутенківської, Малоперещепинської, Новосанжарської, Новогалещинської, Лохвицької та Гребінківської ОТГ.


«Саме нашим партійцям люди довірили очолити Драбинівську, Михайлівську, Сенчанську та Руденківську ОТГ, що свідчить про високий авторитет кандидатів від «Батьківщини», - зазначив парламентар.


Руслан Богдан також наголосив, що, незважаючи на адміністративний тиск і супротив чинної влади, «Батьківщина» на Полтавщині впевнено повертає ті високі рейтинги, які були безсоромно вкрадені олігархічними режимами.


«Вибори до ОТГ показали високу довіру жителів краю до нашої політсили, до нашого лідера Юлії Тимошенко та до тих авторитетних на Полтавщині людей, яких ми зібрали під знаменами «Батьківщини». З такою командою ми в силах змінити й здолати все!» - зауважив голова Полтавської обласної парторганізації.


ba.org.ua...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


08:49 Среда 0 0 Ли Даюй: японцы больше не считают за честь работать сверхурочно (Хуаньцю шибао, Китай) - «Общество» Многие говорят, что японцы — трудолюбивый народ, который добросовестно относится к своей работе. Для японского рынка труда характерна добровольная сверхурочная работа, которая чаще всего представляет...
08:49 Среда 0 0 Observador (Португалия): чудеса и исцеление через телевизор - «Общество» Португальскому журналисту, который в свое время много работал в России, общение Путина с народом напоминает сеансы Кашпировского в 1990-е годы. Он вспоминает, что тогда целитель лечил все возможные...
08:49 Среда 0 0 The Times (Великобритания): Русская православная церковь перестанет благословлять ракеты - «Общество» Церковная комиссия недавно постановила, что некоторые разновидности благословения выходят все же за рамки приличия: освящать оружие массового уничтожения негоже. При этом выводы комиссии расходятся с...
00:25 Среда 0 20 Синоптик: В Україні завтра буде сухо, малохмарно, сонячно - «Общество» В Україні завтра буде сухо, малохмарно, сонячно - погоду визначатиме антициклон. Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» повідомила головний синоптик Opogode Наталка Діденко. А антициклон - це таке...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх