NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
21:00 Пятница 0 0
16-02-2018, 21:00

Юлія Тимошенко: Гібридний мир не повинен стати відповіддю на гібридну війну - «Общество»

16-02-2018, 21:00

Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала шукати нові рішення і стратегії для припинення гібридної війни Росії проти України, а також для уникнення запровадження гібридного миру.


Про це вона заявила, виступаючи під час панельної дискусії «Нові загрози вимагають нового лідерства», яка проходила в рамках Мюнхенської безпекової конференції у Німеччині.


«Прагнення мого народу бути частиною Європи, бути частиною НАТО не пройшли безкарно. Росія почала проти нас війну. Було анексовано частину нашої території - Крим і окуповано частину нашої східної території - Донбас», - наголосила лідер «Батьківщини».


«Якби 10 років тому мені сказали, що на нас підуть війною, я б відповіла, що це божевілля. Але це сталося. У нас вбито понад 10 тисяч людей, зокрема тисячу жінок та дітей. Це велика трагедія», - сказала Юлія Тимошенко.


За її словами, Україна - це абсолютно мирна держава.


«І саме тому українці запитують, чому не діє Будапештський меморандум, який надав гарантії недоторканності нашої території і наших кордонів. Тоді Україна добровільно відмовилась від третього за потужністю ядерного потенціалу. Чому четвертий рік йде війна, гібридна війна? У цих умовах ми мусимо зробити все можливе для того, щоб відповіддю на гібридну війну не став гібридний мир», - заявила Тимошенко.


На її переконання, такий гібридний мир є недопустимим.


«Для цього нам потрібні нові рішення та стратегії, а головне - потрібно нове дієве лідерство, яке зможе модерувати ці процеси в світі», - наголосила парламентарій.


Нагадаємо, що 6-18 лютого Юлія Тимошенко та заступник Голови партії, голова комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря беруть участь у Мюнхенській безпековій конференції, яка проходить у місті Мюнхен (Німеччина).


Як відомо, Мюнхенська безпекова конференція є найпрестижнішою унікальною платформою у світі для міжнародної еліти у сфері безпекової політики та проводиться щорічно з 1963 року.


ba.org.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


16:18 Среда 0 10 Los Angeles Times (США): «Эти люди безбожники?» — спрашивает Путин о протестующих против возведения храма - «Общество» Западные издания, много лет оплакивавшие церковь как жертву советского режима, теперь дружно ведут борьбу с любыми проектами РПЦ. Не стала исключением и ситуация с храмом в Екатеринбурге. Хотя...
16:18 Среда 0 8 Aftonbladet (Швеция): русские унизили «Тре крунур», теперь их ждет Финляндия - «Общество» Авторы крупнейшей шведской газеты, судя по всему, вместе со сборной Швеции по хоккею переживают её проигрыш российской команде. Поражение отбросило «Тре крунур» на третье место в группе. Поэтому в...
16:18 Среда 0 12 The New York Times (США): российская молодежь открыла для себя рэп. Кремль встревожен - «Общество» Московский репортер «Нью-Йорк таймс» рассказывает о развитии и распространении русской рэп-культуры. Толчком для этого, как он считает, стал интернет, сделавший музыкальную культуру более доступной....
16:13 Среда 0 8 В Екатеринбурге лыжная база заплатит ребенку 200 тысяч за опасный сноутюбинг Фото: Вытольский Виктор ЕКАТЕРИНБУРГ, 22 мая, . Ребенку, пострадавшему при катании на тюбинге, перечислят 200 тысяч рублей в качестве компенсации морального вреда. Прокуратура выступила в защиту...
16:13 Среда 0 9 Пермская гимназия установила разный проходной балл для мальчиков и девочек Фото: /Евгений Поторочин ПЕРМЬ, 22 мая, . В Перми гимназия набирает детей в классы по гендерному принципу. С этой целью руководство учебного заведения установило разный проходной балл для девочек и...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх