NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
00:00 Четверг 0 0
5-04-2018, 00:00

Юлія Тимошенко зустрілася зі Спеціальним посланником Німеччини з питань реформ в Україні - «Общество»

5-04-2018, 00:00

Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч зі Спеціальним посланником Німеччини з питань реформ в Україні Ґеорґом Мільбрадтом.


Сторони обговорили політичну та соціально-економічну ситуацію в Україні. Вони також обмінялися думками про хід реформ у нашій державі, включаючи децентралізацію, реформу державної служби, та подальші необхідні кроки у цьому напрямку.


«Я дякую вам за цю можливість зустрітися і почути вашу позицію щодо реформи децентралізації в Україні. Я вважаю, що цей процес в Україні має бути прискорений», - наголосив Ґеорґ Мільбрадт.


Зі свого боку, Юлія Тимошенко подякувала за можливість обмінятися думками та поінформувала свого співрозмовника про процес об‘єднання територіальних громад в Україні та законопроекти, які розглядає ВРУ у сфері децентралізації.


Вона наголосила, що «Батьківщина» підтримує надання якомога більшої кількості повноважень громадам, насамперед, маленьким містам та селам, включаючи можливість розпоряджатися своїми доходами та землею, а також підтримує розвиток малого фермерства.


«Наша політична сила робить і робитиме усе можливе для цього», - наголосила лідер «Батьківщини».


Окрім того, політик подякувала Ґеорґу Мільбрадту за зусилля Німеччини задля проведення в Україні стратегічних реформ.


«Ви - наші сусіди. Ми зацікавлені у тому, щоб Україна була успішною», - відповів Спеціальний посланник.


У зустрічі також взяв участь заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря, Тимчасовий повірений у справах Посольства Німеччини в Україні Вольфґанґ Біндзайль та керівник програми U-LEAD Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) Бастіан Файґель.


ba.org.ua...Расказать друзьям о новости дня.
 
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


21:05 Четверг 0 2 The Sydney Morning Herald (Австралия): байкеры обещают охранять мечети во время пятничных намазов - «Общество» Байкерские группировки Новой Зеландии пообещали охранять мечети по пятницам после бойни в Крайстчерче на прошлой неделе, пишет «Сидней морнинг херальд». Глава мусульманской ассоциации одного из...
19:02 Четверг 0 54 ФСБ России рассекретила уголовное дело адмирала Александра Колчака - «Общество» Изучить это дело все равно не получится, поскольку адмирал, расстрелянный без суда, не был реабилитирован Как сообщает «Коммерсантъ», ФСБ России сняла гриф секретности с уголовного дела против...
18:51 Четверг 0 30 Анастасию Кашеварову считают будущим российских медиа - «Новости дня» На должность помощника спикера Госдумы Вячеслава Володина назначена Анастасия Кашеварова, известная ранее как основательница сайта Daily Storm. Источники в окружении Вячеслава Володина утверждают,...
18:16 Четверг 0 8 Globo (Бразилия): наркоторговцы напали на колонну, перевозившую уран на атомную электростанцию Ангра-дус-Рейс - «Общество» Бразильская газета сообщает, что торговцы наркотиками, вооруженные винтовками, напали на колонну грузовиков, которые перевозили уран на АЭС Ангра-II. Эту информацию газете предоставила Федеральная...
18:16 Четверг 0 8 Красные выскочки: сын одного российского олигарха помочился на 3 000 долларов наличными, а другой утопил понтовый «Ролекс» в миске с хлопьями (Daily Mail, Великобритания) - «Общество» Молодой человек, предположительно сын российского олигарха, заснял, как мочится в набитую долларами раковину. Так он хвастался своим несметным богатством. Другой молодой человек утопил часы «Ролекс»...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх